Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HANFA bi trebala odmah stopirati trgovanje dionicama koje jos nisu dostavile izvješća za 4Q…..
neka im pokaže da s njiima nema šale…. [lol]

Tigrus jel kupuješ još KOEI ili je tebi bio dobar po 500 i jel još stojiš iza svojih riječi da je ovo dobra kupnja po meni izgleda da brutalni kapital želi pobjeći vanka.

Ocitovanje IGH..

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/QyWt9fZOUes270bWvolEKA==.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pa hoćeli ga sad pustiti da se trguje.
I sa IGH-om je bilo dosadno a ovako je čista katastrofa.

koji su to žmukljaroši pa to je prestrašno!
odmah su mi u oči upale dvije stvari:
1. poslali su financijsku dokumentaciju za koju smatraju da je sukladna uvjetima natječaja
2. konstruktor je usmeno obaviješten da je dokumentacija zadovoljavajuća. vrhunska razina komunikacije za "posao stoljeća" tako da se nikome ne može ući u trag.

ako su tako sigurni da su poslali jamstva zašto onda uopće traže potvrdu da je to to?

uostalom da je jure poslao garancije i da je siguran u posao ne bi se mogli obraniti od njega u medijima [bye]

tako je, još uvijek se igramo skrivača

„ … predao je … financijsku dokumentaciju za koju je procijenio da je sukladna uvjetima natječajne dokumentacije …"

Prestrašno je što sve menadžeri serviraju vlasnicima (investitorima). Prestrašno je što sve dopuštaju ZSE i HANFA, koji bi trebali štititi investitore, jer od toga žive.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Šteta što niste ušli i ja bi se ljutio [lol] [lol]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ipak je petak…neda ekipa samo tako nastavak…

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/rlyq1PkCnDqWpNcNEZHzbg==.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Vani sell-off a kod nas buy-in. Baš smo face.

[cool]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

dobro su neki jucer kupovali BLJE po 96 [rolleyes]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Opa pa mi ne reagiramo na ovakav pad USA i EU burza.
Znači ide se samo u jednom pravcu.

Korkyra

New Report

Close