Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U dvije dionice ZSE – ostao ZAROBLJEN ŠPEKULATIVNI KAPITAL !!! ……..???

ili Kapital dvadesetak trejdera ostao blokiran u dvije dionice- jedni zapeli na kupnji- drugi na
prodaji….. do DALJNJEG to se tretira ko PRISILNI ŠTRAJK!

Vidite kako je malo kapitala upravljalo smjerom Crobexa….. i još se nisu dosjetili kako da to spriječe-
Zašto ne stane blokadu već na 5 % minusa? Pa će tržište rast a ne stalno padati!

treba poslati zahtjev Hanfi da danas svima plati burek ili bon u pučkoj kuhinji [thumbsup]

stidljivo se penje kupnja,i ja bi jeftino [sealed]

Očito je da je burza ovom blokadom kaznila sve ostale dionice a i samu sebe. Bilo bi im bolje da odu lijepo doma i ne troše badave na režije, jer ako se ovo nastavi, što će nam? Najbolje da ljudi počnu međusobno trgovati preko foruma. [angry]

ko nebi

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

ovo sa IGH i THNK predugo traje

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

mislim da burza zna što radi a to što pojedinci neznaju njihov problem

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

E pa kad je bilo sa Podravkom onda vas nije smetalo, a isti vrag, radi blesave izjave Tedescija koji već danima mlati praznu slamu su tri dana držali blokiranu dionicu.

Čovjek nije normalan, mislim da mu je danas krajnje vrijeme da opet izjavi da bi on htio kupiti Podravku………

Ovo sa IGH i Tehnikom je ipak ozbiljnije nego izjave nekog Tedescija

http://www.kucilooro.webs.com/

Sad su javili na dnevniku da će Slovenija odblokirati još dva poglavlja.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

EU 3mp [lol] , ma samo se salim…skuzajte..
prije il’ kasnije to se (ce se) dogodilo..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


kad misle ove dvije odblokirati?????

dok igh nepokaze hanfi jamstva na papiru

dan poslje sutra


ovo sa IGH i THNK predugo traje

nije mi jasno zašto to još nije riješeno – obavijestili su burzu o dostavi garancija

može ih Hanfa još zatražiti da to potvrde i zdravo, sve se to riješi u roku pola dana

Mogla bi Hanfa obavijestiti burzu da nisu dostavljena jamstva do nekog roka i pustit ljude da trguju jer ovo nije zaštita dioničara već neustavno blokiranje privatne imovine.

New Report

Close