Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Amerikanci padaju mi rastemo, oni rastu mi padamo.
Dionice rastu na velikom prometu, onda se sa sićom urušavaju, sve dok se širi panika preko medija. Meni sve ovo izgleda na BRUTALNU akumulaciju. Uz sve to nakon dugo vremena imamo konstatan dotok pozitivnih vijesti iz realnog sektora

Citigroup i Bloomberg uvrštavaju Hrvatsku među najzanimljivija i najperspektivnija tržišta na svijetu, a domaći "analitičari" govore da nema razloga za rast naših dionica, čak bi se trebale i malo korigirati.

Kome vjerovati jednoj od najvećih svjetskih banaka i najvažnijem investicijskom portalu na svijetu
ili poštenim hrvatskim potrčkalima?


Vlastitoj analizi i zdravom mozgu.

obožavam strvine-posebno ovce

Hanfa je tijekom ove krize imala jako puno puta da reagira, a sada u vezi IGH i THNK ima priliku da napravi kako treba i da bude drugima primjer. Makar Hanfa slomila sve kosti tim špekulantima i novinarima, ali sada je prilika i da se od ovoga tržišta napravi red………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Hanfa je tijekom ove krize imala jako puno puta da reagira, a sada u vezi IGH i THNK ima priliku da napravi kako treba i da bude drugima primjer. Makar Hanfa slomila sve kosti tim špekulantima i novinarima, ali sada je prilika i da se od ovoga tržišta napravi red………

kojim špekulantima ?
iz VL:
Crnogorski mediji: Hrvati nisu dali jamstva, nego obećanje

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Na burzi koja ima 95% špekulanata i 5 % investitora prijeti propast,prije ili kasnije.
Pod hitno uvesti porez na špekulativnu dobit.

obožavam strvine-posebno ovce


Amerikanci padaju mi rastemo, oni rastu mi padamo.
Dionice rastu na velikom prometu, onda se sa sićom urušavaju, sve dok se širi panika preko medija. Meni sve ovo izgleda na BRUTALNU akumulaciju. Uz sve to nakon dugo vremena imamo konstatan dotok pozitivnih vijesti iz realnog sektora

Citigroup i Bloomberg uvrštavaju Hrvatsku među najzanimljivija i najperspektivnija tržišta na svijetu, a domaći "analitičari" govore da nema razloga za rast naših dionica, čak bi se trebale i malo korigirati.

Kome vjerovati jednoj od najvećih svjetskih banaka i najvažnijem investicijskom portalu na svijetu
ili poštenim hrvatskim potrčkalima?

Najperspektivnija za ultra brzu zaradu, no ne i stabilan rast i samo rast, mislim da nam predviđaju
ogromne uzastopne amplitude, valove gore i dolje, što ovih dana potvrđuje špekulantska tj.
medijska mašinerija. [tongue]

PS: Nismo mi daleko od Grčke …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


kaj sad bezveze gnjavite s tim sitnicama – je li dobivena garancija ili nije…
potpuno nevazno.

trend je rastuci.


a ti prodao?…kako to kad je trend rastući?….jel vama dobro kolega?…mislim pitam…brinem se….


Na burzi koja ima 95% špekulanata i 5 % investitora prijeti propast,prije ili kasnije.
Pod hitno uvesti porez na špekulativnu dobit.

I državnu subvenciju na gubitak [lol]

who dares, wins



Na burzi koja ima 95% špekulanata i 5 % investitora prijeti propast,prije ili kasnije.
Pod hitno uvesti porez na špekulativnu dobit.

I državnu subvenciju na gubitak [lol]
[/quote]

u navedenom omjeru [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Na burzi koja ima 95% špekulanata i 5 % investitora prijeti propast,prije ili kasnije.
Pod hitno uvesti porez na špekulativnu dobit.

recite mi molim Vas bilo koju burzu u svijetu gde nije takav omjer u ovim vremenima pa da i ja nesto novo naucim
pofuk


[
Najperspektivnija za ultra brzu zaradu, no ne i stabilan rast i samo rast, mislim da nam predviđaju
ogromne uzastopne amplitude, valove gore i dolje, što ovih dana potvrđuje špekulantska tj.
medijska mašinerija. [tongue]

PS: Nismo mi daleko od Grčke …


Burza je u proljeće prošle godine poletila na krilima pekomjernog optimizma i špekulantske pohlepe. Ali sada se su se konačno stvorile pretpostvke za stabilan i održiv rast. Burza ima podršku realnog sektora u kojem se počelo nešto događati.
Daleko smo mi od Grčke, mi smo novi El Dorado za investitore, samo mnogi će to shvatiti kad bude kasno…

gospon pofuk na burzi rada je sasvim drugim omjer špekulanata i investitora, ali vi tamo ne navraćate, pa nije ni čudo što to ne znate

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

CIJENJENI drOETKER
moram Vam reci da stvarno pomno promatram sta Vi u zadnje vrijeme pisete i nista mi vise nije jasno
dosao sam do zakljucka da uopce ne sudjelujete u raspravama
cemu to?????? ćemu to pitam ja Vas…….pardon htio sam napisati čemu to a ne ćemu to
daklem……do sad se u nekim Vasim postovima moglo naci dosta lucidnih promisljanja glede kretanja cijena dionica ali Vi ste bez razloga prestali pisati……stovise bili ste skoro pa ne pogresivi u Vasim postovima osim ove kardinalne greske sto me titulirate sa gospon……….
pofuk

New Report

Close