Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



HANFA je danas po pitanju IGH i TEHNIKE ispravno postupila.
Drugo pitanje je kako to da neprovjerene, neslužbene i neozbiljne informacije imaju tako jak utjecaj na rast/pad vrijednosti dionica.

dobro pitanje…ocito je zelja za spekulacijama prejaka…
apsolutno, zato su i dobro napravili, jer ovo puše obični investitori, a ne fondovi (barem tako se nadam).
[/quote]



HANFA je danas po pitanju IGH i TEHNIKE ispravno postupila.
Drugo pitanje je kako to da neprovjerene, neslužbene i neozbiljne informacije imaju tako jak utjecaj na rast/pad vrijednosti dionica.

Ključno pitanje je što je Hanfa radila zadnje dvije godine kad je bilo milijun informacija i glasina počev i od same Hanfe pa nadalje. Nego sad metla radi pa su se određeni likovi sjetili raditi posao za koji ih plaćaju porezni obveznici. [bye]
[/quote]

Reka mi je Samodol da on za sve te probleme zna, ali nije baš mogao procesuirat, jer se još nisu bili nakesali Dr.ivini prijatelji, ali mi je i obećao ako ga izaberu još dva slijedeća mandata dati sve od sebe za pravicu jer su se stvorili uvjeti, a htio bi završiti doktorat i lipa je plaćica,….. [cool]

Sve je stvar psihe.....

posao stoljeća ? baš sam mislio ostaviti IGH slijedećih sto godina, malo rasta, malo dividende, pa neka potomci uživaju, kad tamo neki index odvali kontra službene informacije na ZSE i upropasti mi tri generacije,više ne ostavljam brutalni kapital bez nadzora ni 12,5 minuta na ZSE


Nema to veze, sa vijestima, pogledajte DLKV koji nema nikakve veze sa Crnom Gorom.

pred kraj trgovanja, netko se prosuo po bidu, ostalo samo

1000 dionica na kupnji (ukupno), dok je 20.000 na prodaji.
Ostao sam zabezeknut!!! [sad]

a bukobrani ? a zaštitna ograda ? a napajanje elektrouređaja ? ne misliš možda da će to crnogorci sami raditi ?? [yawn] [yawn] [yawn] [yawn]


Nema to veze, sa vijestima, pogledajte DLKV koji nema nikakve veze sa Crnom Gorom.

pred kraj trgovanja, netko se prosuo po bidu, ostalo samo

1000 dionica na kupnji (ukupno), dok je 20.000 na prodaji.
Ostao sam zabezeknut!!! [sad]

Čast može jamčiti samo ono zvanje u kojem se ne javljamo kao ropska sredstva, nego gdje na svom području samostalno stvaramo, nju jamči samo poziv koji ne zahtijeva čak ni naizgled nedostojna djela, koji s ponosom može prihvatiti najbolji. Zvanje koje to u najvećoj mjeri omogućuje nije uvijek najviše, ali je uvijek najizvrsnije a Dalekovod dd ima znanje, ulažimo u znanje!

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

HANFA SE MORA PRESTRUKTURIRATI I VRŠITI STROGU KONTROLU MEDIJA

Iz organizacijske sheme rada Hanfe – mora se profilirati NOVO RADNO MJESTO- KONTROLE
MEDIJA. Ovlaštena osoba koja mora imati savršene kvalifikacije :
– ne smije biti iz medija
– ne smije imati ni jednu dionicu
– mora se vezati profesinalnom tajnom ….

Otvaranjem novog direktnog pristupa SVI MEDIJI bi , sukladno Zakonu o tržištu kapitala-
morali dostaviti SVOJE ČLANKE – na odobrenje …. u elektronskom obliku, odobrenje se
šalje mailom u roku 15 minuta od podnošenja zahtjeva…

Evo, upravo ovako , kako mi radimo sa našim moderatorom, kod nas to ide brže..a članaka je mnogo.

Sve članice Zagrebačke burze- sva društva, u direktnim su ugovornim odnosima sa Hanfom.

Ni jedan medij NE SMIJE objaviti članak, za koji NEMA ODOBRENJE HANFE za dionička društva ZSE.
Svi članci – moraju zadovoljavati stroge kriterije , uz objavu izvora informacije.
Objavu članaka o društvima ZG BURZE – za koji nije ishođeno odobrenje – mora se novčano
i na drugi način- najstrože sankcionirati.

Žalosno- što Hanfa to već nije uredila svojim djelokrugom rada- po uzoru na razvijenije
zemlje u EU, tim više što ima vrlo kvalificiranu radnu snagu- kojoj izvršavanje takvih zadataka
uopće nije problem.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

otkad sam usao na ovu burzu a to je sad vec treca godina nisam niti cu kupovati dionice gradjevinskih firmi jer tu su najveci lopovi u ovoj drzavi


posao stoljeća ? baš sam mislio ostaviti IGH slijedećih sto godina, malo rasta, malo dividende, pa neka potomci uživaju, kad tamo neki index odvali kontra službene informacije na ZSE i upropasti mi tri generacije,više ne ostavljam brutalni kapital bez nadzora ni 12,5 minuta na ZSE

e da da….takva su vremena dosla….prebrzi protok informacija….tko se zna snac u tome.,,,dobro ce proc…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


otkad sam usao na ovu burzu a to je sad vec treca godina nisam niti cu kupovati dionice gradjevinskih firmi jer tu su najveci lopovi u ovoj drzavi

Bravo kolega.
Svaka čast [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Evo premijerka rekla Nizozemska uklonila svoju blokadu na pravosuđe……….. [thumbsup] [lol]

http://www.poslovni.hr/139697.aspx

Kosor: Nizozemska ukinula blokadu poglavlja 23

Predsjednica Vlade Jadranke Kosor za HRT je izjavila da je Nizozemska uklonila blokadu poglavlja 23 koje se odnosi na Pravosuđe i temeljna prava u pristupnim pregovorima Hrvatske s Europskom unijom.

“Dobra je to vijest za Vladu, dobra vijest za Hrvatsku. Kao što vidite isplati se ustrajati. Naši su napori prepoznati i nadamo se da će u konačnici dati rezultate”, rekla je Kosor dodavši da je sa naše strane sve spremno za otvaranje Poglavlja 23. “To je svojevrsni vjetar u leđa hrvatskoj vladi”, rekla je Kosor novinarima. Istaknula je da se radi o posljednjoj stepenici glede zatvaranja tog poglavlja.

Dobre vijesti stižu i iz Slovenije. Kako prenosi HRT, slovenski premijer Borut Pahor poslijepodne je u Bruxellesu slovenskim novinarima rekao da će Slovenija dati zeleno svjetlo za otvaranjenajmanje dva pregovaračka poglavlja do pristupne konferencije koja je planirana za 19. veljače.

Pahor je dodao da su s Hrvatskom dogovorili rješavanje problem te da imaju sve potrebne garancija za zaštitu slovenskih interesa, te da se drži dogovora s premijerkom Jadrankom Kosor iz Kranjske Gore.

Nije želio otkriti koja dva će, od tri blokirana poglavlja (ribarstvo, okoliš i poglavlje o vanjskoj, sigurnosnoj i obrambenoj politici). za otvaranje, Slovenija deblokirati. Prema nekim izvorima otvorena bi mogla biti poglavlja o ribarstvu i okolišu.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

@miami,
to su već neke metode sa natruhama staljnizma. Neka svatko piše što hoće ali neka onda za to pisanje snosi i adekvatnu odgovornost. Kaj bi sad svaki članak slali na provjeru Hanfi ?! Ako se ispostavi da je ovo bila laž neka ga u roku tjedan dana opale sa 200 000kn kazne pa nek on dalje prepisuje sa kojih god stranih portala hoće. Sledeći puta 400 000 pa kome prije dosadi. I to sve da se završi na Sudu za max mjesec dana pa da vidiš kako će se kloniti TK i pisanja budalaština. Ostanu mu opet Simona i Ante pa neka se sa tim bavi.

who dares, wins

Amerikanci padaju mi rastemo, oni rastu mi padamo.
Dionice rastu na velikom prometu, onda se sa sićom urušavaju, sve dok se širi panika preko medija. Meni sve ovo izgleda na BRUTALNU akumulaciju. Uz sve to nakon dugo vremena imamo konstatan dotok pozitivnih vijesti iz realnog sektora

Citigroup i Bloomberg uvrštavaju Hrvatsku među najzanimljivija i najperspektivnija tržišta na svijetu, a domaći "analitičari" govore da nema razloga za rast naših dionica, čak bi se trebale i malo korigirati.

Kome vjerovati jednoj od najvećih svjetskih banaka i najvažnijem investicijskom portalu na svijetu
ili poštenim hrvatskim potrčkalima?

New Report

Close