Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj sad bezveze gnjavite s tim sitnicama – je li dobivena garancija ili nije…
potpuno nevazno.

trend je rastuci.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/hanfa-zbog-teksta-na-indexu-zaustavila-trgovanje-dionicama-igh-i-tehnike-na-burzi-/475237.aspx

Plaćeni oglasi morat će se drugačije oglašavati

Točno,ali kako je moguče da hanfa blokira daljnju prodaju dionice samo zbog članka koji je izašao na index portalu..pa i do sada je index iznosio razne afere a nikad hanfa nije reagirala.
Valjda hanfa ima svoje vjerodostojne izvore informacija a ne da se bazira na rekla-kazala Babića.
[/quote]
možda griješim,ali meni se od prve sekunde nameće samo jedan zaključak-netko iz hanfine ekipe se nakrcao tehnikom ili igh,pa mu se nije svidjelo ovo danas,i odlučili dečki da pokažu kak se to regulira tržište
spojili ugodno s korisnim,i još se čini da nešto rade

jer kad bi sad krenuli nabrajati vijesti i članke na koje je tržište žestoko odreagiralo,a kasnije je ispalo ćorak-a od hanfe ni h.Sjetite se samo ine i ruskog preuzimanja-svako malo,neki članak,pa skok cijene,pa demanti,pa pad cijene i tako preko nekoliko puta
da se razumijemo,ako je ovo početak sustavne regulacije,i konačno i kažnjavanja odgovornih za nebuloze koje rade,ja sam prvi za to,ali nekako sam skeptičan,jer sam ko i mnogi ovdje mišljenja da bi prvo trebalo izregulirati regulatora!




a kako to da si bio tako siguran u ovaj pad pa prodavao igh…

bio sam siguran u pad cisto iz razloga sto ja znam.

treba mi para za dalje delati.
cilj je uci na dnu i izaci na vrhu.

kad to odradis, onda ides dalje. ko bager… brm, brm…
ili vlak… chu, chuuu….

imam ja na bidu IGH nesto love, ako to pitas.
ne mogu ti reci na koji je slijedeci target.
[wink]
[/quote]
negdje zaradiš, negdje popušiš i tako u krug
[/quote]
aaa,ne!!!tigrus UVIJEK zarađuje!





a kako to da si bio tako siguran u ovaj pad pa prodavao igh…

bio sam siguran u pad cisto iz razloga sto ja znam.

treba mi para za dalje delati.
cilj je uci na dnu i izaci na vrhu.

kad to odradis, onda ides dalje. ko bager… brm, brm…
ili vlak… chu, chuuu….

imam ja na bidu IGH nesto love, ako to pitas.
ne mogu ti reci na koji je slijedeci target.
[wink]
[/quote]
negdje zaradiš, negdje popušiš i tako u krug
[/quote]
aaa,ne!!!tigrus UVIJEK zarađuje!
[/quote]

kolega, molicu lijepo da javne tajne zadrzite u tajnosti.

nije mi cilj da cijeli forum zakljuci da ja brutalni kapital zakon.




http://www.index.hr/vijesti/clanak/hanfa-zbog-teksta-na-indexu-zaustavila-trgovanje-dionicama-igh-i-tehnike-na-burzi-/475237.aspx

Plaćeni oglasi morat će se drugačije oglašavati

Točno,ali kako je moguče da hanfa blokira daljnju prodaju dionice samo zbog članka koji je izašao na index portalu..pa i do sada je index iznosio razne afere a nikad hanfa nije reagirala.
Valjda hanfa ima svoje vjerodostojne izvore informacija a ne da se bazira na rekla-kazala Babića.
[/quote]
možda griješim,ali meni se od prve sekunde nameće samo jedan zaključak-netko iz hanfine ekipe se nakrcao tehnikom ili igh,pa mu se nije svidjelo ovo danas,i odlučili dečki da pokažu kak se to regulira tržište
spojili ugodno s korisnim,i još se čini da nešto rade

jer kad bi sad krenuli nabrajati vijesti i članke na koje je tržište žestoko odreagiralo,a kasnije je ispalo ćorak-a od hanfe ni h.Sjetite se samo ine i ruskog preuzimanja-svako malo,neki članak,pa skok cijene,pa demanti,pa pad cijene i tako preko nekoliko puta
da se razumijemo,ako je ovo početak sustavne regulacije,i konačno i kažnjavanja odgovornih za nebuloze koje rade,ja sam prvi za to,ali nekako sam skeptičan,jer sam ko i mnogi ovdje mišljenja da bi prvo trebalo izregulirati regulatora!
[/quote]

Ha,ha,ha mafija propustila ući, ali sva sreća imaju Samodola i Hanfu. Kad će tog lika zahvatiti Jacina metla. Nadam se da će se u Uskoku i Dorhu napokon netko početi baviti mafijom na hrvatskom tržištu kapitala i Hanfom. [bye]

HANFA je danas po pitanju IGH i TEHNIKE ispravno postupila.
Drugo pitanje je kako to da neprovjerene, neslužbene i neozbiljne informacije imaju tako jak utjecaj na rast/pad vrijednosti dionica.


HANFA je danas po pitanju IGH i TEHNIKE ispravno postupila.
Drugo pitanje je kako to da neprovjerene, neslužbene i neozbiljne informacije imaju tako jak utjecaj na rast/pad vrijednosti dionica.

Ključno pitanje je što je Hanfa radila zadnje dvije godine kad je bilo milijun informacija i glasina počev i od same Hanfe pa nadalje. Nego sad metla radi pa su se određeni likovi sjetili raditi posao za koji ih plaćaju porezni obveznici. [bye]

neki očito brkaju Index i index Crobex, ljudi na ulici svašta čuju

Nema to veze, sa vijestima, pogledajte DLKV koji nema nikakve veze sa Crnom Gorom.

pred kraj trgovanja, netko se prosuo po bidu, ostalo samo

1000 dionica na kupnji (ukupno), dok je 20.000 na prodaji.
Ostao sam zabezeknut!!! [sad]

Prodao sam na 5400 bodova, kupovao na 1250 bodova, ništa lakše !!!


HANFA je danas po pitanju IGH i TEHNIKE ispravno postupila.
Drugo pitanje je kako to da neprovjerene, neslužbene i neozbiljne informacije imaju tako jak utjecaj na rast/pad vrijednosti dionica.

dobro pitanje…ocito je zelja za spekulacijama prejaka…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



HANFA je danas po pitanju IGH i TEHNIKE ispravno postupila.
Drugo pitanje je kako to da neprovjerene, neslužbene i neozbiljne informacije imaju tako jak utjecaj na rast/pad vrijednosti dionica.

Ključno pitanje je što je Hanfa radila zadnje dvije godine kad je bilo milijun informacija i glasina počev i od same Hanfe pa nadalje. Nego sad metla radi pa su se određeni likovi sjetili raditi posao za koji ih plaćaju porezni obveznici. [bye]
[/quote]
Kada nešto dobro urade treba to pohvaliti. Ne samo kuditi.

Hanfa je produžena ruka vladajuče garniture.

New Report

Close