Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jučer smo, kažu, imali dobar promet – cca 5 miliona eura.

Za usporedbu:

Varšava (jučer) 350 miliona eura
Budimpešta (prosjek u ovoj godini) 87 miliona eura
Moskva (jučer) Milijardu i pol eura

Živjele nama novosti na našem tržištu! Živio crobex 10 i market making na ATGR!


Znaći da i kod nas ima prostora za rast.Moskva otprilike pet puta jača od nas prema broju
stanovnika.Uništili nas veliki paraziti,tj.država.Isasali svu lovu.Bit će bolje netko viće,pjeva Balašević.



LEDO,BLJE,KNZM u dobrom plusu,TODA je u modi! [cool]

da kolega to je istina ali istine radi pogledajte postotke, BELJE prednjači jer je najpodcjenjnije
BELJE BELJE [kiss]
[/quote]

Možda ste zaboravili dionicu INGRA
GRA GRA

Ipak jedno je sigurno FANT,FANT, PODRAVKA….PRIVATIZACIJA

Nemojte mi samo slati zahtjeve za prijateljstvom



LEDO,BLJE,KNZM u dobrom plusu,TODA je u modi! [cool]

da kolega to je istina ali istine radi pogledajte postotke, BELJE prednjači jer je najpodcjenjnije

BELJE BELJE [kiss]
[/quote]

to sa Beljem me podsjeća na onu priču o tome kako je najbolji film " Tri mornara guraju podmornicu "

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

lijep pozdrav i tebi. luka plače -1,50% todex +5%

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Jučer smo, kažu, imali dobar promet – cca 5 miliona eura.

Za usporedbu:

Varšava (jučer) 350 miliona eura
Budimpešta (prosjek u ovoj godini) 87 miliona eura
Moskva (jučer) Milijardu i pol eura

Živjele nama novosti na našem tržištu! Živio crobex 10 i market making na ATGR!


Znaći da i kod nas ima prostora za rast.Moskva otprilike pet puta jača od nas prema broju
stanovnika.
Uništili nas veliki paraziti,tj.država.Isasali svu lovu.Bit će bolje netko viće,pjeva Balašević.
[/quote]

Nema veze Moskva, Rusija ima cca 30 puta više stanovnika, Poljska 8 puta, a Mađarska 2,5 puta. Al prometi na burzama su im višestruko veći od ovih brojeva….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




LEDO,BLJE,KNZM u dobrom plusu,TODA je u modi! [cool]

da kolega to je istina ali istine radi pogledajte postotke, BELJE prednjači jer je najpodcjenjnije

BELJE BELJE [kiss]
[/quote]

to sa Beljem me podsjeća na onu priču o tome kako je najbolji film " Tri mornara guraju podmornicu "

lp
[/quote]

Kolega Plavi, čini mi se da iz vas progovara čisti očaj i zavist. Znam da vam je teško gledati kako kolegi Conanu i meni portfelj raste svjetlostnom brzinom zahvaljujući do bola podcjenjenom Belju, ali nemojte se sekirati…………..jednog dan i LKPC će odraditi. Samo to neće biti tako skoro kao Belje, pa sam vas na neko vrijeme ostavio na cjedilu…….sorry.
Ali kako kaže kolega Fedya; " život je okrutan, navikni se na bol"

Belje trenutno + 7,95%!!!!!
Ima li promjena na LKPC?????????

BELJE BELJE BELJISSIMO!!

http://www.kucilooro.webs.com/

Bit će promjena i u Luci Ploče prema najvama iz EU oko 2024. godine. Tada se previđa snažan rast.
Dotle škrgut zubi…….i čekaj…..čekaj…..odmori…..Pavlović bar prima plaću a……Vi ????

Nemojte mi samo slati zahtjeve za prijateljstvom

koji promet , niti 6 milja u 12 sati, od toga HT,IGH i Todex 3,3 milje ili 55%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA





LEDO,BLJE,KNZM u dobrom plusu,TODA je u modi! [cool]

da kolega to je istina ali istine radi pogledajte postotke, BELJE prednjači jer je najpodcjenjnije

BELJE BELJE [kiss]
[/quote]

to sa Beljem me podsjeća na onu priču o tome kako je najbolji film " Tri mornara guraju podmornicu "

lp
[/quote]

Kolega Plavi, čini mi se da iz vas progovara čisti očaj i zavist. Znam da vam je teško gledati kako kolegi Conanu i meni portfelj raste svjetlostnom brzinom zahvaljujući do bola podcjenjenom Belju, ali nemojte se sekirati…………..jednog dan i LKPC će odraditi. Samo to neće biti tako skoro kao Belje, pa sam vas na neko vrijeme ostavio na cjedilu…….sorry.
Ali kako kaže kolega Fedya; " život je okrutan, navikni se na bol"

Belje trenutno + 7,95%!!!!!
Ima li promjena na LKPC?????????

BELJE BELJE BELJISSIMO!!
[/quote]
Conanu izgleda DKVS donosi najviše.A po onoj narodnoj ,po jutru se dan poznaje,izgleda da će DKVS potvrditi jučerašnji rast od 50%.

…što ja to čujem na radiju???…zar jamstva Konstruktora nisu dostavljena već samo pisanje ponude banaka???zna li netko više??? ili sam već propustio tu vijest???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...






LEDO,BLJE,KNZM u dobrom plusu,TODA je u modi! [cool]

da kolega to je istina ali istine radi pogledajte postotke, BELJE prednjači jer je najpodcjenjnije

BELJE BELJE [kiss]
[/quote]

to sa Beljem me podsjeća na onu priču o tome kako je najbolji film " Tri mornara guraju podmornicu "

lp
[/quote]

Kolega Plavi, čini mi se da iz vas progovara čisti očaj i zavist. Znam da vam je teško gledati kako kolegi Conanu i meni portfelj raste svjetlostnom brzinom zahvaljujući do bola podcjenjenom Belju, ali nemojte se sekirati…………..jednog dan i LKPC će odraditi. Samo to neće biti tako skoro kao Belje, pa sam vas na neko vrijeme ostavio na cjedilu…….sorry.
Ali kako kaže kolega Fedya; " život je okrutan, navikni se na bol"

Belje trenutno + 7,95%!!!!!
Ima li promjena na LKPC?????????

BELJE BELJE BELJISSIMO!!
[/quote]
Conanu izgleda DKVS donosi najviše.A po onoj narodnoj ,po jutru se dan poznaje,izgleda da će DKVS potvrditi jučerašnji rast od 50%.
[/quote]

Kolega Lopina vjerujte koliko mi je zbog sebe drago da DKVS raste bar jednako mi je drago i zbog vas, znam da ste unutra i rukama i nogama. A najviše mi je drago zbog svih pljuvača, bilo zlonamjernih bilo onih koji ne shvaćaju da su kretanja na burzi uvijek u valovima

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


…što ja to čujem na radiju???…zar jamstva Konstruktora nisu dostavljena već samo pisanje ponude banaka???zna li netko više??? ili sam već propustio tu vijest???…

evo ti link na Index ali ja ih uzimam sa velikom rezervom
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close