Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije mi jasno kada će ovaj kupac na INI staviti da pokušava obraniti nešto što je nobranjivo prodavača je mnogo a kupac je samo on.

kolega dajte ne pričajte gluposti o "obranama" pa ne kupuje INU Dražen Ladić. INA se ne "brani" nego akumulira, a što niža cijena pri tome to bolje. Pa ne kupuju to naši blesavi fondovi da napucavaju cijenu i "brane". Profesionalan novac sa zapada pazi na svaku lipu, a akumulacije traje tek nekoliko mjeseci…

pozz..



Sta su odjednom svi gradevinari u konzorcij usli, da svi rastu???

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-opet-na-2.200%2c-igh-lakocom-preskace-3.500%3f,68093.html
gdje je tu barem malko objektivno novinarstvo, svi mogu odmah u gloriju pisat…

[/quote]

Nema to veze sa objektivnosti nego sa znanjem i sposobnosti. A dotični očito nema ni jedno ni drugo jer da ima nebi pisao takve članke. Tj nebi uopće pisao članke nego bi zarađivao.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Evo nas u minusu.

brzo cemo nazad u plus,trebali bi


Sta su odjednom svi gradevinari u konzorcij usli, da svi rastu???

Dobar.

Netko je spomenuo da bi ovaj deal za građevinare mogao biti totalni promašaj. Pisao sam na temi IGH što kažu neki od građeevinara s kojim sam pričao. Svaka čast dioničarima na ova dva dana,ali ne bi se složo da je ovo deal stolječa, prije pušiona stolječa.

Po meni, jedini građevinar koji bi mogao zaraditi na dealu je dlkv ali ne previše.

a thnk je već 5% u minusu od otvaranja. Baš me zanima ovi kaj su se naredali na IGH po 3300 kako će oni proći nakon blokade.




Sta su odjednom svi gradevinari u konzorcij usli, da svi rastu???

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-opet-na-2.200%2c-igh-lakocom-preskace-3.500%3f,68093.html
gdje je tu barem malko objektivno novinarstvo, svi mogu odmah u gloriju pisat…

[/quote]

Nema to veze sa objektivnosti nego sa znanjem i sposobnosti. A dotični očito nema ni jedno ni drugo jer da ima nebi pisao takve članke. Tj nebi uopće pisao članke nego bi zarađivao.
[/quote]

Bas. Vecina nasih novinara je jednostrana i vecinom se uopce ne kuzi u teme o kojima pisu.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!



Nije mi jasno kada će ovaj kupac na INI staviti da pokušava obraniti nešto što je nobranjivo prodavača je mnogo a kupac je samo on.

kolega dajte ne pričajte gluposti o "obranama" pa ne kupuje INU Dražen Ladić. INA se ne "brani" nego akumulira, a što niža cijena pri tome to bolje. Pa ne kupuju to naši blesavi fondovi da napucavaju cijenu i "brane". Profesionalan novac sa zapada pazi na svaku lipu, a akumulacije traje tek nekoliko mjeseci…

pozz..
[/quote]



Evo nas u minusu.

brzo cemo nazad u plus,trebali bi
[/quote]
Kao i bezbroj puta do sada dokazajute da ste zalutali na burzu pa pratite malo stavlja se po deset komada na kupnju i čim budu poklopljeni prelaze na aski tako danima oni koji su jučer kupovali ostaji zarobljeni oni koji će danas kupovati to isto će im se desiti sutra i tako dok cijena dođe na normalnih 1500-1600 kuna

8X lp

PTKM će po svemu sudeći gore PBZ kupuje svaki dan .

barbastari @
BARBA stari, stvarno si ostario.Evo jedne preporuke za staracke dane.

http://www.dom-vedridani.hr/ [kiss]


Kao i bezbroj puta do sada dokazajute da ste zalutali na burzu pa pratite malo stavlja se po deset komada na kupnju i čim budu poklopljeni prelaze na aski tako danima oni koji su jučer kupovali ostaji zarobljeni oni koji će danas kupovati to isto će im se desiti sutra i tako dok cijena dođe na normalnih 1500-1600 kuna
8X lp

gledajte kolega, mislim da ste malo pobrkali pojmove. Ja uopće ne komentiram cijenu INE niti gdje će ona niti me to pretjerano briga. Ja vas samo ispravljam da ne lupetate bezveze da se INA "brani" i ukazujem Vam na to da se akumulira. A vi se slobodno prošetajte so SDA pa provjerite. Ne košta vas ništa, samo malo vremena i koji tjedan čekanja ako nemate neku žnoricu da vas progura preko reda. A to kakve tko stavlja naloge i sl… dajte kolega pa prerasli smo diskusije tog tipa, barem se nadam.

***obrisano***

sportski pozdrav!


Ovaj tigrus fakat ima sreće… eto nisi morao mjenjat passat za ulpl…mogao si ga na bidu dočekat..sad imaš ovce i noce – i passat iz 2005 i ulpla…svaka čast [thumbsup]

Po Vama je sreca prodat dionice (IGH) pred sam rast? Sta je onda nesreca po Vama? Zna kolega tigrus koliko je izgubio radi grafa i sigurno to ne zove srecom.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


barbastari @
BARBA stari, stvarno si ostario.Evo jedne preporuke za staracke dane.

http://www.dom-vedridani.hr/ [kiss]


Teško da će te imati novaca za takav luksuz kada ostarite ako nastavite trgovati kao zadnjih godinu i pol dana prije mislim da će vas dočekati neka ruševina bez struje i grijanja sa par kartonskih kutija.

New Report

Close