Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zna li netko zasto se povukla prodaja na IGH? [lol] [lol]

p.s.blokada je na 3.285,50 [rolleyes]


Domaći analitičari ipak nisu toliko optimistični što se situacije na hrvatskom tržištu tiče. Godina pred nama, slažu se, bit će izrazito neizvjesna i teška, a pogotovo prvo tromjesečje 2010. RBA analitičari tako kao osnovni razlog svog pesimizma navode nisku likvidnost, koja ne karakterizira samo hrvatsko tržište, već je problem za cijelu regiju….

Na crobex 5000 su bili optimistični, na crobex 1300 pesimistični. Bolje je ulagat po horoskopu nego po njihovim preporukama. Tržište ili razumiješ ili ne razumiješ. A većina naših analitičara je već nebrojeno puta pokazala da ne razumiju. Svaka čast pojedinačnim iznimkama.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kakva navala…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

sad mozete pratiti zelene ulagace koji prodaju ono malo sto imaju dionica da bi imali cashara za igh i thnk
al to vam je gospodo krivi potez
trebali ste jucer kupovati a ne blatiti iz dana u dan

Postanite Eu-robovi

gledam one markere na atgr……jel oni objave svoj dnevni spread il se to nezna…..

Svi mi znamo kako se gradio naš autoput i kako se pogađalo za cijenu na natječaj se javiš sa jednom cijenom i poslije to aneksima ugovora digneš za još jedno 50-60% toga u Crnoj Gori neće biti tako da ovaj posao stoljeća na kraju možda ispadne i promašaj stoljeća, i još jedno pitanje vidim da rastu i oni građevinari koji sa tim poslom nemaju ama baš nikakve veze zato oprez da vas veliki ne nasankaju.

Nije mi jasno kada će ovaj kupac na INI staviti da pokušava obraniti nešto što je nobranjivo prodavača je mnogo a kupac je samo on.

Ovaj tigrus fakat ima sreće… eto nisi morao mjenjat passat za ulpl…mogao si ga na bidu dočekat..sad imaš ovce i noce – i passat iz 2005 i ulpla…svaka čast [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Sta su odjednom svi gradevinari u konzorcij usli, da svi rastu???

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Evo nas u minusu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

naša stara priča……..mi popratimo trend sa mjesec dana zakašnjenja……


Sta su odjednom svi gradevinari u konzorcij usli, da svi rastu???

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-opet-na-2.200%2c-igh-lakocom-preskace-3.500%3f,68093.html
gdje je tu barem malko objektivno novinarstvo, svi mogu odmah u gloriju pisat…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

ovakav dan je zlatna koka za brokere
ekipa kupuje prodaje po bidu po asku
neznaju gdje im je glava gdje im je rep
a idu i lijekovi za smirenje

a bolje da se idete grudvati

Postanite Eu-robovi

New Report

Close