Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Koliko-su-doista-zanimljive-hrvatske-dionice?homesrclink=preporuke

Domaći analitičari ipak nisu toliko optimistični što se situacije na hrvatskom tržištu tiče. Godina pred nama, slažu se, bit će izrazito neizvjesna i teška, a pogotovo prvo tromjesečje 2010. RBA analitičari tako kao osnovni razlog svog pesimizma navode nisku likvidnost, koja ne karakterizira samo hrvatsko tržište, već je problem za cijelu regiju….

Domaći analitičari su najoptimističniji bili na Crobexu 5000 bodova i u jesen 2008 dok još nije bilo krize.
Ovo mi je najdraža analiza:
Erste analiza: Ciljana cijena Atlantske plovidbe 2.786 kuna – KUPITI!
Datum analize 19.09.2008 prosječna cijena tog dana je bila 2117 kn – promet 22.5 mil kn
Dva i pol mjeseca iza toga dionica ATPL je vrijedila 500 kn.
Eto to je samo jedan razlog zašto ja smatram da su naši analitičari smeće na čelu s ERSTE analitičarima.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/erste-analiza-ciljana-cijena-atlantske-plovidbe-2.786-kuna—kupiti!,25634.html

[/quote]

kaj se tiče analitičara slažem se u potpunosti……
[/quote]
molit ću ljepo kolega Antiša ne vrijeđati naše analitičare…


Domaći analitičari ipak nisu toliko optimistični što se situacije na hrvatskom tržištu tiče. Godina pred nama, slažu se, bit će izrazito neizvjesna i teška, a pogotovo prvo tromjesečje 2010. RBA analitičari tako kao osnovni razlog svog pesimizma navode nisku likvidnost, koja ne karakterizira samo hrvatsko tržište, već je problem za cijelu regiju….

Domaći analitičari su najoptimističniji bili na Crobexu 5000 bodova i u jesen 2008 dok još nije bilo krize.
Ovo mi je najdraža analiza:
Erste analiza: Ciljana cijena Atlantske plovidbe 2.786 kuna – KUPITI!
Datum analize 19.09.2008 prosječna cijena tog dana je bila 2117 kn – promet 22.5 mil kn
Dva i pol mjeseca iza toga dionica ATPL je vrijedila 500 kn.
Eto to je samo jedan razlog zašto ja smatram da su naši analitičari smeće na čelu s ERSTE analitičarima.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/erste-analiza-ciljana-cijena-atlantske-plovidbe-2.786-kuna—kupiti!,25634.html


Svaka čast Antiša!



http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Koliko-su-doista-zanimljive-hrvatske-dionice?homesrclink=preporuke

Domaći analitičari ipak nisu toliko optimistični što se situacije na hrvatskom tržištu tiče. Godina pred nama, slažu se, bit će izrazito neizvjesna i teška, a pogotovo prvo tromjesečje 2010. RBA analitičari tako kao osnovni razlog svog pesimizma navode nisku likvidnost, koja ne karakterizira samo hrvatsko tržište, već je problem za cijelu regiju….

Domaći analitičari su najoptimističniji bili na Crobexu 5000 bodova i u jesen 2008 dok još nije bilo krize.
Ovo mi je najdraža analiza:
Erste analiza: Ciljana cijena Atlantske plovidbe 2.786 kuna – KUPITI!
Datum analize 19.09.2008 prosječna cijena tog dana je bila 2117 kn – promet 22.5 mil kn
Dva i pol mjeseca iza toga dionica ATPL je vrijedila 500 kn.
Eto to je samo jedan razlog zašto ja smatram da su naši analitičari smeće na čelu s ERSTE analitičarima.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/erste-analiza-ciljana-cijena-atlantske-plovidbe-2.786-kuna—kupiti!,25634.html

[/quote]
sjecam se toga koda je bilo jucer….a nakon toga kad je cjena dotakla dno i otisla na 600 kn….dali su analizu ciljana cjena atpl 400 kuna,,,brodari precjenjeni…. [lol] [lol] [lol] kolega goran8 je sve dokumentirao na forumu…NAJSKUPLJI SAVJET JE BESPLATNI SAVJET zivjeli vi meni i puno zaradili slusajuci ANALITICARE

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne samo to, oni su navlakači i rade za svoje nalogodavce.Poznato je da su judi iz financija,burze…najlošiji ljudi.Karakter nula.


Moller, zbog članka o Berlusccniu i Kosorici,u Jutarnjem , novinari su se danas smrzavali na -5 C…… nemoj molim te, opet…..novinari će se cijelu zimu vani smrzavati……..

baš me zanima kakav će sutra broš staviti,u obliku termometra ? neću moći spavati,jedva čekam,prije kave mi je vijest kakav broš je stavila premijerka,onda na burzu

Pa kome bi oni skupo rasprodali svoje dionice da netko nije poslušao njihove preporuke i pokupovao sve to po visokim cijenama. Slažem se da je ekipa iz fin. industrije moralno dno, ali veće zlo od njih su polupismeni i poluinteligenti novinarčići koji pišu o nečemo o čemu nemaju pojma i pomažu ekipi u kreiranju sentimenta na tržištu. Pri tome su si jako važni i ponosno ističu svoja imena i prezimena umjesto da se zavuku u najdublju rupu i ne izlaze na svjetlo dana sve dok ne pročitaju malo literature o temama o kojima pišu. Sve u svemu Simona je skoru u pravu kada pjeva " Mala bara puna krokodila " premda bi to kod nas trebalo biti " Mala bara puna štakora " jer pravi krokodili su u malo većim barama, i ako svrate u našu baru sve štakorčiće će pojest za predjelo.

Sutra u boj za narod svoj,nakon građevine na red dolaze ????

obožavam strvine-posebno ovce


Sutra u boj za narod svoj,nakon građevine na red dolaze ????

Varteks [thumbsup] Neće valjda goli u inostranstvo.Radna odjela s logotipom..po tri primjerka za svakog… [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

baš me zanima kakav će sutra broš staviti,u obliku termometra ? neću moći spavati,jedva čekam,prije kave mi je vijest kakav broš je stavila premijerka,onda na burzu

Jaca Broš [thumbsup] , jer svaki broš porukicu nosi !

PS: Kome se sutra soli rep ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Koliko-su-doista-zanimljive-hrvatske-dionice?homesrclink=preporuke

Domaći analitičari ipak nisu toliko optimistični što se situacije na hrvatskom tržištu tiče. Godina pred nama, slažu se, bit će izrazito neizvjesna i teška, a pogotovo prvo tromjesečje 2010. RBA analitičari tako kao osnovni razlog svog pesimizma navode nisku likvidnost, koja ne karakterizira samo hrvatsko tržište, već je problem za cijelu regiju….

Domaći analitičari su najoptimističniji bili na Crobexu 5000 bodova i u jesen 2008 dok još nije bilo krize.
Ovo mi je najdraža analiza:
Erste analiza: Ciljana cijena Atlantske plovidbe 2.786 kuna – KUPITI!
Datum analize 19.09.2008 prosječna cijena tog dana je bila 2117 kn – promet 22.5 mil kn
Dva i pol mjeseca iza toga dionica ATPL je vrijedila 500 kn.
Eto to je samo jedan razlog zašto ja smatram da su naši analitičari smeće na čelu s ERSTE analitičarima.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/erste-analiza-ciljana-cijena-atlantske-plovidbe-2.786-kuna—kupiti!,25634.html

[/quote]

…kada ti budeš imao svoje analitičare i oni će pisati suprotno od onoga što im gazda(ti) radi…zar si tek sada shvatio koja im je uloga???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ovo dugo nismo vidjeli.
koja će to biti rasturačina na otvaranju… [smiley]

knačno malo života i kod nas

New Report

Close