Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


službeno

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28970

evo primjera kako su kordinirano radili Radic i Zderic.

Danas oko 12 sati Index prenosi kako nema garancija i propada "posao stoljeca" cak su i telefonski kontaktirali i jedva docekali da to objave,ali ne znajuci kako je Zderic vec u C.Gori i nosi bankovne garancije ali se malo zadrza jer je janjetina bila ukusna.Dobivsi odgovor od C.Vlade da konzorciju preostaje jos samo par sati Index se odluci opet stupiti u kontakt kad vidi đavla,Zderic poslije ispijene kave donio garancije i nema druge sada ce mo napisati kako je IGH dobio posao stoljeca u to vrijeme vec pripremljeni IGH Zagreb salje obavijest Zagrebackoj burzi te ih sluzbeno obavjestava:

HRVATSKI konzorcij na čelu s Konstruktorom iz Splita a čiji je dio i INSTITUT IGH d.d. dostavio je pismena jamstva koji zadovoljavaju uvjete tendera vlade Crne Gore za izgradnju autocceste Bar-Boljare u Crnoj Gori. To su materijalne činnjenice koje su utjecale na rast cijene naše dionice IGH-R-A.http://www.zse.hr/default.aspx?id=28970
ž

evo kako vam je to otprilike bilo a na vama je dali vjerovati ili ne.

o tome sam pisao prije mjesec dana na temi IGH

BLOKADA SKINUTA

Svi se raduju a ja u ptkm, lrh, i brodarima… Stojim kraj ugla ko popišan cvet…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Danas najveći plus IGH, THNK i DKVS.
Šta mislite čije će oblatne radnici jest u pauzama, a znamo kolko crnogorci vole pauze i oblatne. [proud]

Ni je dobro ostaviti nalog otvoren i otići ručati. Dlaka je falila da me počiste. Svašta…

who dares, wins


Ni je dobro ostaviti nalog otvoren i otići ručati. Dlaka je falila da me počiste. Svašta…

Bolje bi ti bilo da su te počistili bude toga za par dana kao u priči.


Svi se raduju a ja u ptkm, lrh, i brodarima… Stojim kraj ugla ko popišan cvet…

Divezifikacija, sine, diverzifikacija… Trebaš imati od svega po nešto, i čekati oportuni trenutak.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Svi se raduju a ja u ptkm, lrh, i brodarima… Stojim kraj ugla ko popišan cvet…

Divezifikacija, sine, diverzifikacija… Trebaš imati od svega po nešto, i čekati oportuni trenutak.
[/quote]

Imam i ht i ine ali samo nemam građevinare, hebiga

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Na INI čisto nasilje teško da to prođe, prodavača je jako puno a kupac jedan i izgleda da pokušava na silu braniti nešto što je neobranjivo.



Ni je dobro ostaviti nalog otvoren i otići ručati. Dlaka je falila da me počiste. Svašta…

Bolje bi ti bilo da su te počistili bude toga za par dana kao u priči.
[/quote]
već danas je jeftinije. bio na dlkv 2 hebene lipe ispod maximuma, drugi put tako griješim u par dana × par % i to ti je to. sjedio cijeli dan za badava.

who dares, wins

Mogu samo samo zamisliti kako je ekipi u "perspektivnim" brodarima.Moji bankrotaški građevinari divljaju iako je u Hrvatskoj kriza, a brodari tapkaju u mjestu dok se svjetska gosodarstva oporavljaju.
Stvarno me iznenadilo ovo danas, prestrašio sam se kad sam upalio komp oko 15h i vidio porfelj. [wink]

New Report

Close