Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo s IGH je dobro za cijelo tržište, pogotovo za blu chipove. Za manje likvidne nije dobro jer će ih ljudi odbaciti kako b učli u ove koje će rasti.

IGH je razvalio sve otpore.

gotovo je , rastuci trend se vise ne moze promjeniti…

tako kazu grafovi.

a svi znamo da je IGH luconosa trzista na ZSE.
dakle?
[proud] [smiley]

ova situacija je dušu dala za burek trejdere, danas i sutra je njihov bal [wink]

@ TIC

krivo mislis.

Moja prognoza prije početka današnjeg trgovanja.
[thumbsup]
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



Upravo se događa ono što sam jutros rekao INA i HT moraju dole bez obzira šta grafovi pokazuje, jednostavno precjenjeni su u odnosu na ostalo i to je u normalnim uvjetima neodrživo.

he he barbastari koliko si igh-ica kupio da sad drukas kako je ht i ina precijenjen, nije valjda da za par sto kuna nagovaras ljude da prodaju, mora da si ih puno uzeo
[/quote]
Ode mi sav IGH 300 kuna čisto na 50 dionica i nije neka zarada ali čovjeka veseli pa ovo je bilo vidljivo iz aviona samo bedaci ovo nisu mogli skužiti a tim i nije mjesto na burzi već u kanalu sa krampom.



I je plus sada.

IGH u blokadi.

Čestitke dioničarima. [thumbsup]

lp


HVALA [thumbsup]
[/quote]
HVALA

na INI se lome kosti prodaji…
ask se raspada..

ocekivano…

službeno

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28970

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@tigrus

Kolega na INI se događa potpuno suprotan scenarij oni naivni kupuju i to nikada nikome neće uspjeti prodati bid izgleda jadno, ovo je čisto nasilje koje neće proći.

barbastari @

najdrazi su mi generali poslije bitke.Sad ce se pisat kako i ptice na grani znaju da je IGH imao…..
Sad svi sve znaju.

Koliko vidim jedino se plavi udostojio i cestitao dionicarima IGH a ostali mora biti da su znali za garancije.

čestitam pretrglijama koji su prodavali danas jučer

Postanite Eu-robovi

U posljednjih sat vremena promet veći od 13 miljuna kn.

[Trgovanje][Crobex][Crobex10][Prt] CROBEX 2.164,89 0,82 % CROBEX10 1.149,39 0,95 % 9.2.2010 14:55 Otvoreno

Ukupni promet Redovni promet Prijavljeni promet OTC promet Blok promet
21.761.628,96 21.761.628,96 0,00 0,00 0,00

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close