Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/potvrdjeno-iz-vlade-crne-gore-igh-i-konstruktor-nabavili-bankarska-jamstva/474744.aspx

Koji rastur danas na IGH i Tehnici…Prvo strašenje i onda pobiranje vrhnja.

Evo nam vijesti iz Crne Gore podigle burzu skoro u plus.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

E ovo ja zovem AKCIJA NINĐA! [smiley]
Da je bar više ovakvih dana..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

TILT,TILT [thumbsup]

I je plus sada.

IGH u blokadi.

Čestitke dioničarima. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nisam u građevinarima ali iskrene čestitke svim imaocima

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


I je plus sada.

IGH u blokadi.

Čestitke dioničarima. [thumbsup]

lp


HVALA [thumbsup]





Jos se nista nezna vezano za IGH.
p.s. 100% provjereno!

moguće da se ništa službeno ne zna
ali reci i sam, što bi ti zaključio o firmi koja nije dala garancije u roku? onda joj je određen dodatni rok od 60 dana koji danas istječe, a još uvijek garancije nisu osigurane?
bez obzira kako će se ovo završiti, ovo je katastrofa za IGH, izgubili su zemjište zagrebčanke i 50 milja kuna, a sad još i ova sramota i novi gubitak ugleda, moguće i novca [bye]
[/quote]

apsolutno si u pravu i sama cinjenica govori tome u prilog.Dosta ne ozbiljno, mogu reci ne profesionalno ali kada se radi o ljudima koji se međusobno dobro poznaju nebih se zacudio da im se produzi rok na jos 30 dana,jer je to ocito i njima u interesu.Profit nema nacionalnost.
[/quote]

ne, danas će to biti riješeno, ovako ili onako. nema produžetka roka.
oporba i javnost u CG već su njihovu vladu uzeli na zub da pogoduju Hrvatima, a kamo li da sada još jednom produže rok. pala bi vlada da to naprave i svi bi završili u zatvoru.
Danas naši ili donose garancije ili su sve popušili. trećeg nema.
ja samo znam da ako se ništa ne objavi do 14 sati ja sve rasprodajem jer sigurno neću dočekati zatvaranje burze i onda cijeli dan imati grč u želucu hoće li u zadnjoj minuti prije ponoći možda ipak uspjeti. NE HVALA.
ako dobiju garancije prodajem čim cijena poraste 10% jer IGH je kod mene potrošio sve bonuse i više im ništa ne vjerujem [angry]
[/quote]

Potpuno iskren post .Sta sada mislis?

ovo je okret trenda.
jesu li to futuresi u plusu?

povuci ce gradevinari, a onda uzdanice ina, koei, podr i HT.

Ovo s IGH je dobro za cijelo tržište, pogotovo za blu chipove. Za manje likvidne nije dobro jer će ih ljudi odbaciti kako b učli u ove koje će rasti.

Ja imam samo jedan komentar!

[lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close