Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo crvenilo čime se opravdava
Da nije korekcija nastupila naniže pošto smo bili odradili nekih 200 bodova

Do nedavno je bila korekcija, ovo sada je osnovni impuls glavnog dugoročnog trenda.

09.10.07... Plavi : "Kako mi se čini na kraju ćeš kupiti na 80 000kn ?" (za INGR-u)



Jos se nista nezna vezano za IGH.
p.s. 100% provjereno!

moguće da se ništa službeno ne zna
ali reci i sam, što bi ti zaključio o firmi koja nije dala garancije u roku? onda joj je određen dodatni rok od 60 dana koji danas istječe, a još uvijek garancije nisu osigurane?
bez obzira kako će se ovo završiti, ovo je katastrofa za IGH, izgubili su zemjište zagrebčanke i 50 milja kuna, a sad još i ova sramota i novi gubitak ugleda, moguće i novca [bye]
[/quote]

apsolutno si u pravu i sama cinjenica govori tome u prilog.Dosta ne ozbiljno, mogu reci ne profesionalno ali kada se radi o ljudima koji se međusobno dobro poznaju nebih se zacudio da im se produzi rok na jos 30 dana,jer je to ocito i njima u interesu.Profit nema nacionalnost.




Jos se nista nezna vezano za IGH.
p.s. 100% provjereno!

moguće da se ništa službeno ne zna
ali reci i sam, što bi ti zaključio o firmi koja nije dala garancije u roku? onda joj je određen dodatni rok od 60 dana koji danas istječe, a još uvijek garancije nisu osigurane?
bez obzira kako će se ovo završiti, ovo je katastrofa za IGH, izgubili su zemjište zagrebčanke i 50 milja kuna, a sad još i ova sramota i novi gubitak ugleda, moguće i novca [bye]
[/quote]

apsolutno si u pravu i sama cinjenica govori tome u prilog.Dosta ne ozbiljno, mogu reci ne profesionalno ali kada se radi o ljudima koji se međusobno dobro poznaju nebih se zacudio da im se produzi rok na jos 30 dana,jer je to ocito i njima u interesu.Profit nema nacionalnost.
[/quote]

ne, danas će to biti riješeno, ovako ili onako. nema produžetka roka.
oporba i javnost u CG već su njihovu vladu uzeli na zub da pogoduju Hrvatima, a kamo li da sada još jednom produže rok. pala bi vlada da to naprave i svi bi završili u zatvoru.
Danas naši ili donose garancije ili su sve popušili. trećeg nema.
ja samo znam da ako se ništa ne objavi do 14 sati ja sve rasprodajem jer sigurno neću dočekati zatvaranje burze i onda cijeli dan imati grč u želucu hoće li u zadnjoj minuti prije ponoći možda ipak uspjeti. NE HVALA.
ako dobiju garancije prodajem čim cijena poraste 10% jer IGH je kod mene potrošio sve bonuse i više im ništa ne vjerujem [angry]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!




Jos se nista nezna vezano za IGH.
p.s. 100% provjereno!

moguće da se ništa službeno ne zna
ali reci i sam, što bi ti zaključio o firmi koja nije dala garancije u roku? onda joj je određen dodatni rok od 60 dana koji danas istječe, a još uvijek garancije nisu osigurane?
bez obzira kako će se ovo završiti, ovo je katastrofa za IGH, izgubili su zemjište zagrebčanke i 50 milja kuna, a sad još i ova sramota i novi gubitak ugleda, moguće i novca [bye]
[/quote]

apsolutno si u pravu i sama cinjenica govori tome u prilog.Dosta ne ozbiljno, mogu reci ne profesionalno ali kada se radi o ljudima koji se međusobno dobro poznaju nebih se zacudio da im se produzi rok na jos 30 dana,jer je to ocito i njima u interesu.Profit nema nacionalnost.
[/quote]

Sve u svemu ova napetost nam govori kako vise nema Sanadera da izravno utece na pregovore vec su sada firme okrenute trzisnom natjecanju sta je upravo i dobro.



Ovo crvenilo čime se opravdava
Da nije korekcija nastupila naniže pošto smo bili odradili nekih 200 bodova

Do nedavno je bila korekcija, ovo sada je osnovni impuls glavnog dugoročnog trenda.
[/quote]

Kad nam se burza svede na 265 transakcija i 5 m. kuna prometa….nije vrijedno komentirat ni crvenilo ni zelenilo

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Već drugi dan mi upada u oči promet atgr od 6 komada do 11:55 h iako dans uz čak 2 (2!) transakcije 🙂
Eto koristi od market makera.
A ovu spačku s rušenjem IGH i Tehnike treba li komentirati?! Zar je moguće da naši "analitičari" koje intervjuira Hina ne znaju koji je rok za dostavljanje jamstva nego lupaju bezveze?!
Jadno,jadno,prejadno!
Ili je to slučaj za Hanfu koja je opet slučaj za Bajića koji je slučaj za…?
Ja bih rekao ovo drugo,bagra bi jeftino kupovala.
Dobro ih je oslovio Financial Times.

opa vidim šišanje na adrs-r dosta uspješno….. -10% u jednoj transakciji, strah
ulazi u kosti ulagačima po 350……………….

mogu reć za adris da je po meni razočaranje u izvedbu dionice…..ja kupovo tamo
još u 9 mjesecu po cca 260 prije dividende od 7kn……….praktički stoji već 5 mjeseci…
kupovo redovne po 28x,xx …..al ipak na kraju za mene razočaravajuća izvedba………..

aj sad budi pametan,evo IGH u plusu

nešto nam se igh počeo kotrljati…


aj sad budi pametan,evo IGH u plusu

evo ipak mi je info.dobarhttp://www.index.hr/vijesti/clanak/potvrdjeno-iz-vlade-crne-gore-igh-i-konstruktor-nabavili-bankarska-jamstva/474744.aspx

[thumbsup]


mogu reć za adris da je po meni razočaranje u izvedbu dionice…..ja kupovo tamo
još u 9 mjesecu po cca 260 prije dividende od 7kn……….praktički stoji već 5 mjeseci…
kupovo redovne po 28x,xx …..al ipak na kraju za mene razočaravajuća izvedba………..

Stoji već 5 godina, a ne 5 mjeseci…
Jedino što kod Adrisa raste su vlasnički udjeli uprave i magareče uši ostatku dioničara…
Podravka je dječija igra naspram Adrisa…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

New Report

Close