Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smrdi mi malo na Attenzion attenzion, eine grosse korektzion

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Smrdi mi malo na Attenzion attenzion, eine grosse korektzion

Za građevince stoji, ali prehrambeni sektor ide up.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

mislim da neće biti jaka korekcija ali jedan fini hladniji tuš(manje hlađenje dobro bi nam došlo)

SAM PROTIV SVIH


Smrdi mi malo na Attenzion attenzion, eine grosse korektzion

Ako ti smrdi onda ništa od toga. Ne dolazi korekcija zbog toga jer nekome smrdi. Nekima smrdi još od veljaće a drugi su dignuli 50% od tada.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Nekima smrdi još od veljaće a drugi su dignuli 50% od tada.

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Conan O’B: “Smrdi mi malo na Attenzion attenzion, eine grosse korektzion

Za građevince stoji, ali prehrambeni sektor ide up.

a kaj mislite za koei-r-a kosk-p-a ? prodavati ili dokupljivati ?

dal je gotovo za danas sa Lvcv ili če ga odblokirat??


A kaj mislite za koei-r-a kosk-p-a ? prodavati ili dokupljivati ?

Mislim da na KOEI-R-A ne bi trebalo biti nekih nepredviđenih zarona ispod 1200.

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!


a kaj mislite za koei-r-a kosk-p-a ? prodavati ili dokupljivati ?

Zašto prodavati, to je dobro uložen novac.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


” Za građevince stoji, ali prehrambeni sektor ide up.

Slažem se. Uz prehrambenu, izdvojio bi i brodare i turizam kao potencijalne hit sektore za ljeto

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ne dolazi korekcija zbog toga jer nekome smrdi.

Upravo suprotno, baš kad počne smrditi velikom broju ljudi onda i dođe. Jer ti ljudi prestanu kupovati i počnu prodavati što sruši cijene i broj onih kojima smrdi se povećava pa i oni prodaju itd… Ali korekcija najčešće treba neki okidač, trigger koji pokrenuti lavinu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


mreich: ” ” Za građevince stoji, ali prehrambeni sektor ide up. ” Slažem se. Uz prehrambenu, izdvojio bi i brodare i turizam kao potencijalne hit sektore za ljeto

Ne znam zašto turizam, sve je trenutno skupo, a profitabilnost nikakva.
Nakon završetka investicija kroz koju godinu da, ovako mislim da ništa od turista.
Slično je sa prehrambenim sektorom.
Brodare ne pratim.
Građevinski sektor i dalje vidim kao najviše obečavajući, izniman porast profitabilnosti i prihgoda , ova država je još u obnovi i izgradnji, prema tome…

Vrijednost novih građevinskih radova u inozemstvu je povečana 100 % u odnosu na prošlu godinu ( INGRA, MMTZ … )

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close