Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da lagana… [smiley11]

No respect


Pogledaj 1Q THNK, avax. ZSE.

Uuuu, stvarno loše. Svi su očekivali barem lanjske rezultate, pa je cijena odletjela nebu pod oblake. A tko visoko leti…

Ignore: KressoM, delux

jasno mi je da Tehnika pada ako su rezultati lošiji nego prošle godine a cijena je rasla enormno prije toga

ali mi nije jasno zašto JDPL i BLSC pada ako su rasli a izvješća odlična

Svaka cast onome tko nije bio u građevncima prije ove gungule, pa je ulazio sada…uf!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


jasno mi je da Tehnika pada ako su rezultati lošiji nego prošle godine a cijena je rasla enormno prije toga ali mi nije jasno zašto JDPL i BLSC pada ako su rasli a izvješća odlična

Jer su iznenadili fondove koji su mislili samo na određene dionice, pa se sad gazde deru i vicu na analiticare[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Počeli se građevinari crvenjeti danas…

kako koji.
LVCV uzbrdo. Ima i odlične rezultate u usporedbi primjerice s THNK

Može netko staviti link na izvještaj THNK?

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!


Jer su iznenadili fondove koji su mislili samo na određene dionice, pa se sad gazde deru i vicu na analiticare[smiley1]

Misliš spuštaju kako bi dokupili?

ne vidim drugo objašnjenje

zadnja na JDPL 511 kuna
a na BLSC stalno stišću, nevjerojatno

da ne bi došla gripa iz Španjolske[smiley15]
Vaš link

18.05.07.
Cijene nekretnina su na vrhuncu i trebale bi padati, što potvrđuje i prodaja koja je ove godine prepolovljena u odnosu na prošlogodišnje razdoblje
Vaš link

a gradi se ko da nas ima 15 miliona. Ko će to sve kupit?


Dejavue: ” Jer su iznenadili fondove koji su mislili samo na određene dionice, pa se sad gazde deru i vicu na analiticare[smiley1] ” Misliš spuštaju kako bi dokupili? ne vidim drugo objašnjenje zadnja na JDPL 511 kuna a na BLSC stalno stišću, nevjerojatno

Upravo tako…i jedno i drugo su dionica gdje ulazi vise fondova…i ako nece stalno korigirati cijenu, ode to u visinu, a nitko od njih nece dokupiti dovoljno…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

LAGANO NAM CURI CROBEX PREMA MINUSU

SAM PROTIV SVIH

Lijepa prilika za dokup na IPKK [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close