Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zgleda da je ipak glupi Mostich trokirao. dobro je.

No respect


Zgleda da je ipak glupi Mostich trokirao. dobro je.

Isuse dragi kako im se to dogodilo??? Pa uvijek super dihtaju…[smiley2][smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Na IGH već miljončić prometa [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Na IGH već miljončić prometa [smiley2]

<2,3mil

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Collina: ” Na IGH već miljončić prometa [smiley2] ” <2,3mil

<3,7mil

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Mi bez građevinara,najbolje da odemo na vikend,produženi. [smiley1]

Mislim da je bolje kupiti 4000 kom Cror-a nego 1 kom EHOS. Broker kaže da EHOS ima samo duplo vrednije nekretnine od Cror-a. jasno nije sve u nekretninama ali ovo je 4000:1!


Mislim da je bolje kupiti 4000 kom Cror-a nego 1 kom EHOS. Broker kaže da EHOS ima samo duplo vrednije nekretnine od Cror-a. jasno nije sve u nekretninama ali ovo je 4000:1!

Ovo je jedan od najbezveznijih argumenata koje sam ikada čuo

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


tenkista: ” Mislim da je bolje kupiti 4000 kom Cror-a nego 1 kom EHOS. Broker kaže da EHOS ima samo duplo vrednije nekretnine od Cror-a. jasno nije sve u nekretninama ali ovo je 4000:1! ” Ovo je jedan od najbezveznijih argumenata koje sam ikada čuo

slažem se, općenito mi te priče s vrijednosti nekretnina nisu nešto, pa pričamo o osiguravajućem društvu, pokazatelji vezani uz premije i sl. bi trebali biti odlučujući..

Počeli se građevinari crvenjeti danas…

Ignore: KressoM, delux

Pogledaj 1Q THNK, avax. ZSE.

No respect


Pogledaj 1Q THNK, avax. ZSE.

Loše,loše a kako vidim počela je i lagana bježanija[smiley6]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close