Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav bubi špari!
Meni je moj broker rekao da sam ja prošao, ali mislim da su mene i tebe zeznuli.
prošao je neki veći igrač!!!!!!!


da li tko ima neki link ili program da posalje gdje se moze pratit trgovina u realnom vremenu

plus ovo:
Vaš link
i ovo:
Vaš link

sretno!

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

170 milja prometa na dionicama uz blokadu većine vrlo likvnidnih građevinaca … i onda mi pričamo o nekim crvenim danima i sl.[smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning


170 milja prometa na dionicama uz blokadu većine vrlo likvnidnih građevinaca … i onda mi pričamo o nekim crvenim danima i sl.[smiley8]

Ha, daj to reci dioničarima IGH. [smiley1]

La vita e bella!


170 milja prometa na dionicama uz blokadu većine vrlo likvnidnih građevinaca … i onda mi pričamo o nekim crvenim danima i sl.[smiley8]

Ma lijepo si sve rekao, nema beda, samo kaj je njih par bilo u blokadi skoro bez prometa. To si zaboravil reći pa rekoh da te podsjetim

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
Nema straha zeleni se ko trava!!![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


fazan: ” 170 milja prometa na dionicama uz blokadu većine vrlo likvnidnih građevinaca … i onda mi pričamo o nekim crvenim danima i sl.[smiley8] ” Ma lijepo si sve rekao, nema beda, samo kaj je njih par bilo u blokadi skoro bez prometa. To si zaboravil reći pa rekoh da te podsjetim

na to sam i mislio … zamisli da su još na njima bili prometi …

I love the Smell of Profits in the Morning


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe Nema straha zeleni se ko trava!!![smiley2]

To znaci da smo i danas u zelenim blokadama 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

sve jedno mislim bez obzira na evropu i to što se zeleni da će danas fondovi iskoristiti priliku (EHOS) da malo ohlade tržište

SAM PROTIV SVIH

A evo zašto se u EU sve zeleni [smiley1] :

Sintetičke droge preplavile Europu

Nizozemski model testiranja »rekreativnih« droga, po kojem konzumenti mogu donijeti opijate na analizu bez straha od progona, šokirao je predstavnike nekih zemalja

CAVTAT –
Porast proizvodnje i konzumacije opasnih sintetičkih droga, poglavito ecstasyja i amfetamina, koje su zbog svoje dostupnosti među mladom populacijom posljednjih godina stekle posve krivu etiketu »rekreativnih« droga, bila je tema seminara koji je nedavno u Cavtatu okupio stručnjake Europskog centra za praćenje droga i ovisnosti o drogama, Europske komisije, Pompidou grupe Vijeća Europe, UN-ova ureda za droge i kriminal, kao i predstavnike resornih, mahom antikriminalnih institucija nekoliko europskih zemalja.
Među europskim zemljama koje se suočavaju s naglim porastom »sintetičke« pošasti nalazi se i Nizozemska, čiji model borbe protiv zloporabe droge, baš kao i uvijek, odskače od modela koji primjenjuju druge zemlje. Poznata po svom jedinstvenom odvajanju dozvoljenih »rekreativnih« droga – marihuane, hašiša i psylobicina od ostalih, »teških« ilegalnih droga, ova je zemlja uvijek izazivala kontroverze na području borbe protiv ovisnosti….

Ignore: KressoM, delux


A evo zašto se u EU sve zeleni [smiley1] : Sintetičke droge preplavile Europu

Ne vijerujem kolega da jeradi toga;;;; ja samo spomenuh travu!!!![smiley2][smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Prve pet minuta 0 transfera na ZSE. [smiley6]

No respect

New Report

Close