Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Uh sve mi raste nenormalno, pa što je ovo? E teta Bara teta Bara[smiley2] ” I meni se ova godina čini nestvarna[smiley11]

Stvarno je stvarno kolegice.
[smiley11]

Ingru netko opako skuplja čim se pojavi do 42 000 , bude poklopljeno.
Nije mi jasan samo ovaj koji je lupio po bidu prije 20 tak minuta.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Čini se da svi čekaju EHOS, prometi na nekim inače izrazito likvidnim dionicama su zanemarivi.

Nema nista od EHOS.
Nema pravog supporta koliko vidim.
NA 50 bi ga dobili, ovako, nisam siguran.
NIje nestvarno vec nase firme jako jako dobro posluju.
Pogledajte FI.
Nestvarna.
Cast iznimkama (Podr, Ina).

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Definitivno su izvješća donekle opravdala ovaj rast u zadnje vrijeme, slučaj isti je bio i u Americi.

Što se EHOS tiče sumnjam da se neće trgovati, past će tu više milijuna danas, možda i više desetaka.

Nitko ne komentira Croatia Airlines.
Uspjeli ostvariti dobit.
E kad mogu oni imati dobit onda zaista svi izvrsno poslujemo.
Drzava nam cvate decki i cure.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Nitko ne komentira Croatia Airlines.
Uspjeli ostvariti dobit.
E kad mogu oni imati dobit onda zaista svi izvrsno poslujemo.
Drzava nam cvate decki i cure.

Pa bilo je i vrijeme i treba još puno puno više da svi budemo sretni.

HDEL odblokiran na sekundu,
Proslo 165 kom po 1100 i opet blokada.
Doslo na gornju granicu 50 kom na kupnju 1093,68..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

na IGH iz +13%, na ledenih -17%, očigleno je da ima sitnih paničara, a to je dobro za one koji žele sada uči, već sam se bojao za njih da nikako neće moći ući ispod 10.000

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


na IGH iz +13%, na ledenih -17%, očigleno je da ima sitnih paničara, a to je dobro za one koji žele sada uči, već sam se bojao za njih da nikako neće moći ući ispod 10.000

To je bilo i za ocekivati. Medjutim, mene vise brine sto je urokalo Crobex koji je sada na -0,76. To ce zdrmati vjerojatno fondove koji bi sutra mogli u minus. Mozda i malo jaci. I neka se ponovi par minusa za redom pa ekipa krene lovu izvlaciti van i eto vraga….

skype - ivek1234


I neka se ponovi par minusa za redom pa ekipa krene lovu izvlaciti van i eto vraga….

Pretjeruješ, ak se tržište može srušiti sa 9tkn, jer riječ je o jednoj jedinoj dionici, onda smo stvarno banana

mateja:

plavi: ” Uh sve mi raste nenormalno, pa što je ovo? E teta Bara teta Bara[smiley2] ” I meni se ova godina čini nestvarna[smiley11]

Stvarno je stvarno kolegice.
[smiley11]

Ingru netko opako skuplja čim se pojavi do 42 000 , bude poklopljeno.
Nije mi jasan samo ovaj koji je lupio po bidu prije 20 tak minuta.

vise je ne skuplja tkogod je skupljao

Tri pitanjca: jel to dlkv u blokadi i jel to Elka krenula? zaboravio sam treće…

New Report

Close