Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Virtalnoj osobi nikad ne možeš vjerovati do kraja, a kad je novac u pitanju po nekad ni sam sebi.
Možda je to i kontra produktivno jer bi se broj članova na jednom prepolovio. Ja imam hrpu prijatelja ali ih jedno 70% u opće više ne piše. Što najčešće znači da su promijenili dres.

who dares, wins



Nebi htijo da vas plasim al izgleda da je doslo vrijeme da se svijet malo ohladi
Prema svim pravilima traba da padne najmanje 15-20% da bi usao svijezi kapital i nastavio daljni rast.

Mislim da ce svijet padati u narednih 15-ak dana,a nas ce po obicaju povuci prema dole bez obzira koji opzimizam vladao kod nas.

Isto tako u kesu sam 100% da me nebi napadali unaprijed sto drukam prema dole.

lp i ugodan vikend


po čemu zaključuješ da će pasti? gledaš u grah ili kosti?
[/quote]
[lol] ma ne trukaš,ha,ha,ha funk gay-…..sorry htio sam reci gej

dan poslje sutra

Obama poziva Jadranku Kosor na proslavu godišnjice ulaska u NATO Hrvatska od kraja prošle godine više nije na američkom popisu zemalja u kojima se ne posluje bez zapreka
Autor: Jadranka Jureško-Kero/VLM 15.01.2010 19:18

Da Amerikanci žele potaknuti i gospodarske veze potvrđuje i odluka Ministarstva trgovine donesena potkraj prošle godine u kojoj stoji da vojne, tehnološke, farmaceutske i druge nacionalno-strateški važne tvrtke nemaju više zakonska ograničenja za izvoz u Hrvatsku. U dokumentu koji posjeduje Večernji list jasno stoji da je Ured za industriju i sigurnost pri Ministarstvu trgovine 23. prosinca 2009. prihvatio konačnu odluku prema kojoj Hrvatska nije više na popisu zemalja s kojima se ne može poslovati bez zapreka. Zainteresirane tvrtke pozvane su preko američke gospodarske komore da potaknu poslovanje s RH.

Evo još jedna u nizu pozitivnih vijesti ovih dana. [thumbsup]

El Febo, 17.01.2010. u 00:01
Da Amerikanci žele potaknuti i gospodarske veze potvrđuje i odluka Ministarstva trgovine donesena potkraj prošle godine u kojoj stoji da vojne, tehnološke, farmaceutske i druge nacionalno-strateški važne tvrtke nemaju više zakonska ograničenja za izvoz u Hrvatsku. U dokumentu koji posjeduje Večernji list jasno stoji da je Ured za industriju i sigurnost pri Ministarstvu trgovine 23. prosinca 2009. prihvatio konačnu odluku prema kojoj Hrvatska nije više na popisu zemalja s kojima se ne može poslovati bez zapreka. Zainteresirane tvrtke pozvane su preko američke gospodarske komore da potaknu poslovanje s RH.

super, možda konačno potpišu ugovore o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Nebi htijo da vas plasim al izgleda da je doslo vrijeme da se svijet malo ohladi
Prema svim pravilima traba da padne najmanje 15-20% da bi usao svijezi kapital i nastavio daljni rast.

Mislim da ce svijet padati u narednih 15-ak dana,a nas ce po obicaju povuci prema dole bez obzira koji opzimizam vladao kod nas.

Isto tako u kesu sam 100% da me nebi napadali unaprijed sto drukam prema dole.

lp i ugodan vikend

ne mogu se nesloziti s Vama kolega ili barem ozbiljno promisliti o hladnjenju.Iako sam pun ko sipak ali samo jedne dionice, apsolutno mi ne odgovara moguci pad, ali stvari se vani ne odvijaju kako se cinilo.Kod nas tek treba vidjeti prve zrake sunca i to ne prije 3Q,.Stoga bih toplo preporucio valjani i dobrodosao oprez ali ne i paniku.Definitivno nema mjesta za optimizam.Iskreno se nadam da vani ide samo korekcija i to dobrodosla ali je puno veci problem ako nabujali optimizam splasne. a hoce, pa krenu kamate( USA I EU) gore prema starim visinama. a do ljeta i prvog H se ragoliti sirova istina o nedovoljnim novcima kao potpora oporavku svjetskih ekonomija.
I sam se proklinjem sto sam dokupljivao i gotovo sve ulupao i to u jednu dionicu.No izgubio sam zivce i nemam vremena pratiti burzu jer imam normalni posao iz potpuno drugog podrucja, pa sam prekinuo agoniju i ukrcao se.A mogao sam cekati ili uskrs ili kolovoz.
Iskreni pozdravi

http://seebiz.eu/hr/burze/balgac-nema-pokretaca-za-odrzivi-rast-dionica,66079.html

TJEDNI PREGLED ZSE
Zagrebačka burza: CROBEX porastao 4%, najjači u dva i pol mjeseca

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-porastao-4%25%2c-najjaci-u-dva-i-pol-mjeseca,66067.html

pa ova ekipa sa zse nije se potrudila pod izbornikom korisni linkovi promijenit
stari link od depozitarija…..pa taj motušić i kardum mi nebi ni vrt štihali a kamoli
vodili burzu…..



Nebi htijo da vas plasim al izgleda da je doslo vrijeme da se svijet malo ohladi
Prema svim pravilima traba da padne najmanje 15-20% da bi usao svijezi kapital i nastavio daljni rast.

Mislim da ce svijet padati u narednih 15-ak dana,a nas ce po obicaju povuci prema dole bez obzira koji opzimizam vladao kod nas.

Isto tako u kesu sam 100% da me nebi napadali unaprijed sto drukam prema dole.

lp i ugodan vikend


koliko pratim ,a slabo pratim…vi ste u kesu ve 6mjeseci [undecid]
[/quote]
Krivo …u kesu sam od prije neki dan,a i kad gledas nije se imalo sto zaraditi cijelo ljeto.
Samo si mogao izgubiti
[bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Istok zelen
-jedino Japan preko 1% u minusu
_Evropa u blagom plusu od 0,3 % i više
-u amera se očekuje blagi rast
_mi nebi trebali u minus
-dakle,kako nule nema idemo up
-lova od ZAPI dolazi do petka_maksimalno 600 mil kn.Nažalost,neki nisu prodali.Prodati će jeftinije
ili moraju čekati.Ako su mirovinci prihvatili ponudu mogao bi ZAPI dobro skliznuti.
U Zapi nema ZABE što znači da bi se cjelokupna sredstva mogla pojaviti na hrvatskom tržištu kapitala.
-dividende su ovisne od dobiti,koja je manja nego lani,što znaći da imamo manji priliv svježe love
Sve je to kap u moru u odnosu na prošlu godinu.Država je prošle godine isisala sva likvidna sredstva od mirovinaca izdavanjem obveznica.
Ove godine država potiče ulaganja.Suprotno od lani.
Dakle,možemo zaključiti da je dno od 1250 u ožujku prišle godinedaleka prošlost i da nebi trebalo doći do pada.
Ipak.Nikad ne reci nikad.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/hanfa-nalozila-obustavu-trgovine-dionicama-podravke,66124.html

Koliko su samo nanjeli do sad štete novinari korumpirani sa pisanjem koje kakvih tekstova a HANFA se nije oglasila kao ovaj put

Brodari in akumalacija u tjeku

Građevinari out distribucija u tjeku

INA debelo precjenjena

New Report

Close