Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



vani su već na 70% ATH a kod nas su se stvari tek pokrenule, i mi ćemo korigirati ali prema 3000

Ma nemojte ta tržišta uopće uspoređivati mi smo bili napuhani kao žaba prije već će se raspasti ma samo se sjetite nekih cjena i doći će vam muma

LKPC 7000
INGRA 80 000
LEDO 20 000 i da dalje ne nabrajam to su bile čiste balončine toga ipak vani nije bilo.
[/quote]

očito je netko senilan!

LKPC je došle to de razine isključivo zbog dokapitalizacije….
prije toga se vrtila na korektnih 3000-4000 kn….

DOKUP!

Nebi htijo da vas plasim al izgleda da je doslo vrijeme da se svijet malo ohladi
Prema svim pravilima traba da padne najmanje 15-20% da bi usao svijezi kapital i nastavio daljni rast.

Mislim da ce svijet padati u narednih 15-ak dana,a nas ce po obicaju povuci prema dole bez obzira koji opzimizam vladao kod nas.

Isto tako u kesu sam 100% da me nebi napadali unaprijed sto drukam prema dole.

lp i ugodan vikend

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Nebi htijo da vas plasim al izgleda da je doslo vrijeme da se svijet malo ohladi
Prema svim pravilima traba da padne najmanje 15-20% da bi usao svijezi kapital i nastavio daljni rast.

Mislim da ce svijet padati u narednih 15-ak dana,a nas ce po obicaju povuci prema dole bez obzira koji opzimizam vladao kod nas.

Isto tako u kesu sam 100% da me nebi napadali unaprijed sto drukam prema dole.

lp i ugodan vikend

Ima logike ovo što pišeš, no na S&P 500 od 1140-1150 naš Crobex bi morao biti na 2500, pa kako to nije slučaj nećemo ni roniti jače. Osim toga, vjerujem da će Crobi ove godine izabrati svoj kurs neovisno od izvanjskih utjecaja.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-suker-dobro-pogurao-igh-i-tehniku,66017.html

Ovakav naslov sam za sebe govori sve o novinaru
Ovaj ne da je plaćen već mislim da je preplaćen sa ovakvim obrazom to u mom kraju kažu ima obraz kao Sanader

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/jadranka-kosor-todoricu-pozvala-bih-vas-u-vladu%2c-ali-znam-da-bi-odbili,66018.html


Nebi htijo da vas plasim al izgleda da je doslo vrijeme da se svijet malo ohladi
Prema svim pravilima traba da padne najmanje 15-20% da bi usao svijezi kapital i nastavio daljni rast.

Mislim da ce svijet padati u narednih 15-ak dana,a nas ce po obicaju povuci prema dole bez obzira koji opzimizam vladao kod nas.

Isto tako u kesu sam 100% da me nebi napadali unaprijed sto drukam prema dole.

lp i ugodan vikend


Baš htedoh reći da si sigurno prodao. I sad bi zato toliko trebalo pasti. Mislim da si se zeznuo za jednu nulu. Neće se korigirati 20%, već 2 a i pitanje kada.
P.S. Pun sam dionica ali bi mi odgovarao pad od 20 % da još nešto nadokupim. Ali zaboravi to.

over, samo ti ostani u kešu to ti je ziher makar tamo do proljeća onda će ti sve biti malo skuplje.


Nebi htijo da vas plasim al izgleda da je doslo vrijeme da se svijet malo ohladi
Prema svim pravilima traba da padne najmanje 15-20% da bi usao svijezi kapital i nastavio daljni rast.

Mislim da ce svijet padati u narednih 15-ak dana,a nas ce po obicaju povuci prema dole bez obzira koji opzimizam vladao kod nas.

Isto tako u kesu sam 100% da me nebi napadali unaprijed sto drukam prema dole.

lp i ugodan vikend


koliko pratim ,a slabo pratim…vi ste u kesu ve 6mjeseci [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Registracija je obavezna za postovanje na forumu. Registrovanje duplih nikova je zabranjeno i kažnjavace se trajnom zabranom pristupa forumu i prijavom internet provajderu. Svaki clan foruma je dužan da poštuje sledeca pravila.
Gle jedno od pravila sa foruma iz komšiluka. [thumbsup]

who dares, wins

Koga ti pratiš?


Registracija je obavezna za postovanje na forumu. Registrovanje duplih nikova je zabranjeno i kažnjavace se trajnom zabranom pristupa forumu i prijavom internet provajderu. Svaki clan foruma je dužan da poštuje sledeca pravila.
Gle jedno od pravila sa foruma iz komšiluka. [thumbsup]

Zanimljivo pravilo koje može biti dvosjekli mač. Npr. ti si siguran da ja imam samo jedan nick, i vjeruješ kada se ja raspravljam s nekim da su to dvije osobe. Ali ja imam npr. laptop, stolno računalo, računalo na poslu, računalo kod brata,… Mislim da bi to mogao biti još veći problem. Ovako svi sumnjamo u istinitost onoga što netko piše, jer možda ima 2 i više nickova, a tamo bi mislili da nema duplih nickova.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Nebi htijo da vas plasim al izgleda da je doslo vrijeme da se svijet malo ohladi
Prema svim pravilima traba da padne najmanje 15-20% da bi usao svijezi kapital i nastavio daljni rast.

Mislim da ce svijet padati u narednih 15-ak dana,a nas ce po obicaju povuci prema dole bez obzira koji opzimizam vladao kod nas.

Isto tako u kesu sam 100% da me nebi napadali unaprijed sto drukam prema dole.

lp i ugodan vikend


po čemu zaključuješ da će pasti? gledaš u grah ili kosti?

New Report

Close