Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova INA je kao mjehur od sapunice i najmanji povjetarac ako zapuše rasprsnuće se na tisuće komadića.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU



Jel ovo bull prestaje prodaja sve jača i jača a kupnj bježi.

malo se vani crveni pa smo oprezni
[/quote]
Ovi na CNBC tvrde da prije sledećeg bulla tržište se mora korigirati između 15-20%, ne bi bilo prvi puta da su pogrješili ali malo su dosadni koliko o tome trube.

Na KOEI prodaja sve jača i jača i mogla bi uništiti snove sindikalaca o 550 kuna u kratkom roku.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

vani su već na 70% ATH a kod nas su se stvari tek pokrenule, i mi ćemo korigirati ali prema 3000

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


vani su već na 70% ATH a kod nas su se stvari tek pokrenule, i mi ćemo korigirati ali prema 3000

Ma nemojte ta tržišta uopće uspoređivati mi smo bili napuhani kao žaba prije već će se raspasti ma samo se sjetite nekih cjena i doći će vam muma

LKPC 7000
INGRA 80 000
LEDO 20 000 i da dalje ne nabrajam to su bile čiste balončine toga ipak vani nije bilo.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Ovdje upišite svoj komentar…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Ova INA je kao mjehur od sapunice i najmanji povjetarac ako zapuše rasprsnuće se na tisuće komadića.

Jel to neki haiku, kolega? [wink]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

http://seebiz.eu/hr/burze/jp-morgan-razocarao%2c-terminski-indeksi-u-minusu,65999.html

a mi deremo po plusu

Na ATPL je vidljiva akumalacija i to je dionica koja bi mogla u kratkom roku odraditi10-15% a i njeno poslovanje nije vezano za Hrvatsku a i BDI index se oporavlja po meni buy [thumbsup]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Ma nemojte ta tržišta uopće uspoređivati mi smo bili napuhani kao žaba prije već će se raspasti ma samo se sjetite nekih cjena i doći će vam muma

LKPC 7000
INGRA 80 000
LEDO 20 000 i da dalje ne nabrajam to su bile čiste balončine toga ipak vani nije bilo.

Kolega, dionice vrijede točno onoliko koliko je netko u datom trenutku spreman platiti za njih!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ma nemojte ta tržišta uopće uspoređivati mi smo bili napuhani kao žaba prije već će se raspasti ma samo se sjetite nekih cjena i doći će vam muma

LKPC 7000
INGRA 80 000
LEDO 20 000 i da dalje ne nabrajam to su bile čiste balončine toga ipak vani nije bilo.

Kolega, dionice vrijede točno onoliko koliko je netko u datom trenutku spreman platiti za njih!
[/quote]
Jedno je koliko one vrijede, a drugo je koliko je netko spreman dati za iste! Navedene cifre nisu bile balončine, nego zeppelini!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Ovo dobro izgleda,rast lagani a promet solidan.

bit će bolje................

Meni je od početka jasno da ovaj čovjek traži bilo kakav razlog da sruši vladu samo mi nije jasno u čijim je rukama on daljinski upravljač.

Vaš link

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

New Report

Close