Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nakom višednevnog rasta slijedi bježanija…
‘ko se nije skrio… [bye]

jeste mozda prodali na dnevnom dnu?
[lol]
[/quote]

kolega Zvone101,
jucer ste ipak raposodali sve na dnevnom dnu,
kao sto sam Vam i napisao da je 2127 bilo dnevno dno.

lijepo sam Vam rekao da to ne cinite.

stvarno mi nije jasno sto Vi imate prodavati dionice ako brutalni kapital ne prodaje?

Kad krene INA-R-A biti ce vatrometa.

doinicu po bidu ne mozes dobiti ni za lijek…
vise ni padobranci koji su izgubljeni na trzistu ne prodaju…

sve je jasno – TA je rekla da ide gore i tako ce biti.
sve je vidljivo iz odnosa bida i asks…

kad nanjuše krv ode ona

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@tigrus
Ima i drugih dionica kad spominjete bid-ask…
pogledajte ERNT,čini mi se da zadnjih par dana sve je išlo po asku….

CROBEX 2.164,57 +1,56%

nije lose [cool]




nakom višednevnog rasta slijedi bježanija…
‘ko se nije skrio… [bye]

jeste mozda prodali na dnevnom dnu?
[lol]
[/quote]

kolega Zvone101,
jucer ste ipak raposodali sve na dnevnom dnu,
kao sto sam Vam i napisao da je 2127 bilo dnevno dno.

lijepo sam Vam rekao da to ne cinite.

stvarno mi nije jasno sto Vi imate prodavati dionice ako brutalni kapital ne prodaje?
[/quote]
Ali i ne kupuje.
Fondovske dionice kao HT i ADRS stagniraju,što znaći da veliki pasivno promatraju.
Ovaj rast pokreću mali ulagači,veliki optimisti.
Ja sam od kraja godine 100% u dionicama,jer sam računao na efekt ZAPI.
Smatram da nisam optimist već realist.
Današnji kupci će vjerovatno biti dobitnici,a kešoljupci gubitnici.
Šupalj ask možemo očekivati tek sredinom slijedeće sedmice.

Ako zavrsim dan u plusu bit ce SUPER


nakom višednevnog rasta slijedi bježanija…
‘ko se nije skrio… [bye]

Pozdrav svim medekima
[rolleyes]



Situacija se je totalno stabilizirala. Sad još treba podržati taj trend da se i nevjerne Tome u to uvjere i počnu vaditi lovu iz banaka i trpati na burzu. Narod je isprepadan dosadašnjim makinacijama pa će im trebati vremena da se uvjere u to no kad u proljeće vide da je ovo bolje od banke mogao bi nam se vrlo lako desiti onaj Bakićev scenarij sa nestašicom dionica. Pa ni oni koji su kupovali prošle godine ne misle svi sve prodati u prvom valu ako nam slijedi dugoročan rast. Ako i dođe do nekih loših vijesti mislim si da FM neće namjerno stvarati paniku iz razloga da održe to krhko povjerenje.

jucer na otvorenom javni poziv da se ljudi oslobode straha…nema govora o bankrotu drzave…to su vam servirali oni koji su otvorili temu velika depresija 2 i ljepo se krcali….vecina nickova od tamo je isparilo…. [bye]
[/quote]
Tu temu nikad nisam čitao. Depra bez veze. Idem malo prelistam da vidim tko su akteri.

who dares, wins

za izrigat je dok se gleda ovo udaranje po bidu kako ameri stiskaju crveni ili zeleni gumb.. dok god ima toga a ima previše isprepadanih ljudi nećemo na zelenu granu. ovdje će opstati samo oni koji ne podliježu futuresima i ostalim sa*njima nego koji osluškuju što se događa u našoj zemlji i čini li se nešto da se stuacija popravi a mislim da se na tome radi a efekti će iste će se uskoro i pokazati..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



@tigrus

Ima i drugih dionica kad spominjete bid-ask…
pogledajte ERNT,čini mi se da zadnjih par dana sve je išlo po asku….

kolega,

ja pisem samo o onom sto ce najvise rasti.
ostalo me ne zanima.




over25 @ kad dodje lividnost vrijeme je za prodaju [wink]

Tako je, prema tome INGR-R-A treba prodati! [proud]
[/quote]
pod pojmom likvidnosti ,ne smatram promet na crobiu od 20 tak milja [undecid]
[/quote]
Pričam o INGR-R-A, a ne o Crobiu, očito je povećana likvidnost na toj dionici, a i dobre šale (u kojoj je i pola istine) nikad dosta!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

New Report

Close