Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vozarine rastu svaki dan tako da bi brodari trebali malo povući prema gore!

[color=blue][/color]vizionar


over25 @ kad dodje lividnost vrijeme je za prodaju [wink]

Tako je, prema tome INGR-R-A treba prodati! [proud]

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Šta je sa ovim KOEI izgleda da je sindikat odustao od kupnje.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Dok ne bude veće likvidnosti, teško je govoriti o održivom rastu. Makro brojke s početka godine razočaravajuće su, pa investitori moraju tražiti utočište u informacijama koje se vežu uz najlikvidnije dionice ili jednostavno plutati na valu globalnih zbivanja. Val opreza (ili pesimizma) može se očekivati od druge polovine veljače kad polako počnu pristizati godišnji poslovni rezultati od kojih tržišni sudionici ne očekuju puno toga dobrog.

Ne znam koji bi me to dodatni val pesimizma mogao navesti da budem pesimističniji nego trenutno jesam. Jedino da se dogode novi politički poremećaji tipa – Sanader se vraća u Vladu.
Vjerujem da nitko ovdje ne očekuje pretjerano dobre rezultate poslovanja već upravo suprotno. Ja ću osobno procjenijivati da li su rezultati lošiji ili bolji od loših očekivanja.

A što se burze i vrijednosti dionica tiče, prije ili kasnije će se dogoditi da će Crobex index dugotrajnije rasti uz manje padove kao što je to u svijetu slučaj, a ne kao u posljednjih godinu-dvije gdje je većinom dugotrajno padao uz kratkotrajne oporavake. Da li će to biti ove ili iduće godine teško je reći, no kada se to dogodi, biti će teško uhvatiti cijene na ovim razinama.

Zašto mislim da će se to dogoditi ? Zato jer sam umjereni optimist i zato što je tako na burzama u posljednjih 100 godina uvijek bilo i biti će.

@ inverter
Kada i ako se vrati likvidnost prvo ću čekati da se balon dobro napuše [wink]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Bez obzira na jucerasnju emisiju koja nema pokrica danas slijedi rasprodaja i pad pojedini dionica, a crobi bi mogao u pozitivu sa HT ,PODR i INOM.

pozz


kolega, ako tko u Hrvatskoj ima pokriče onda to imaju sudionici jučerašnjeg otvorenog , bolje bi bilo se da ste dobro slušali ministra financija, ministra gospodarstva, predsjednika Hbora, predstavnike oporbe i HUPa te izvukli neke zaključke umijesto da tu kopirate dijelove članka sa portala seebiz.
Isprintajte si i uokvirite današnje cijene dionica pa si pogledajte za koji mj. da vas podsjete da ste imali priliku koju niste iskoristili.
Lp.

ps.
Kol. Jubito i inverter [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Samo ukratko a otome ce biti opsirnije narednih dana.

Mjere za pomoć gospodarstvu trebale bi ublažiti posljedice krize i očuvati radna mjesta naj vise ugozenim granama gospodarstva a konkretno se misli na TEKSTILNU INDUSTRIJU I gradjevinarstvo

p.s.izjava J.Kosor. [rolleyes] [kiss] [lol]

Varteks je [cool]


a pounje [undecid]
[/quote]
nema sta usporedba je prava.Vidim da imate smisla I dobre prosudbe za TK.Kad vam je prosijek ispod 30 kn VARTEKS je MENI odlican

sta sad?
idemo u probijanje 2156 ili kaj?


sta sad?
idemo u probijanje 2156 ili kaj?

Pobijeno 2157,51


sta sad?
idemo u probijanje 2156 ili kaj?

ode…

next stop 2172.

Situacija se je totalno stabilizirala. Sad još treba podržati taj trend da se i nevjerne Tome u to uvjere i počnu vaditi lovu iz banaka i trpati na burzu. Narod je isprepadan dosadašnjim makinacijama pa će im trebati vremena da se uvjere u to no kad u proljeće vide da je ovo bolje od banke mogao bi nam se vrlo lako desiti onaj Bakićev scenarij sa nestašicom dionica. Pa ni oni koji su kupovali prošle godine ne misle svi sve prodati u prvom valu ako nam slijedi dugoročan rast. Ako i dođe do nekih loših vijesti mislim si da FM neće namjerno stvarati paniku iz razloga da održe to krhko povjerenje.

who dares, wins



over25 @ kad dodje lividnost vrijeme je za prodaju [wink]

Tako je, prema tome INGR-R-A treba prodati! [proud]
[/quote]
pod pojmom likvidnosti ,ne smatram promet na crobiu od 20 tak milja [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Situacija se je totalno stabilizirala. Sad još treba podržati taj trend da se i nevjerne Tome u to uvjere i počnu vaditi lovu iz banaka i trpati na burzu. Narod je isprepadan dosadašnjim makinacijama pa će im trebati vremena da se uvjere u to no kad u proljeće vide da je ovo bolje od banke mogao bi nam se vrlo lako desiti onaj Bakićev scenarij sa nestašicom dionica. Pa ni oni koji su kupovali prošle godine ne misle svi sve prodati u prvom valu ako nam slijedi dugoročan rast. Ako i dođe do nekih loših vijesti mislim si da FM neće namjerno stvarati paniku iz razloga da održe to krhko povjerenje.

jucer na otvorenom javni poziv da se ljudi oslobode straha…nema govora o bankrotu drzave…to su vam servirali oni koji su otvorili temu velika depresija 2 i ljepo se krcali….vecina nickova od tamo je isparilo…. [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close