Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo koja žgadija će dobiti novce iz Fonda za spas HDZ-a [bye]

Vaš link


E neće,nema više dr.Ive,sada su druga pravila.

obožavam strvine-posebno ovce


Evo koja žgadija će dobiti novce iz Fonda za spas HDZ-a [bye]

Vaš link

Ako sam te dobro razumio, želiš reći kako bi trebalo okrenuti leđa našim tvrtkama i prepustiti posao Izraelcima i Grcima ?

Evo ovako, predlažem da onaj tko misli da ne bi trebalo pomoći našima Fedyi dodjeli 100, a tko misli da bi trebalo pomoći našima u osiguranju financijske podrške meni dodjeli 100. Također i jedinice u obratnom slučaju.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Jako sam zadovoljan onim što sam imao prilike čut jučer na otvorenom ali da se tako prevažan novac ulupava za ovakve megalomanske projekte upitne kakvoće za to nisam. Ima mnogo poštenih malih srednjih ali i velikih poduzeća koje je ova kriza unazadila ili im ugrozila poslovanje iz razno raznih objektivnih razloga. Šuker je rekao dosta korupciji, veza i vezica, bratije i rođaka i pogazio bi riječ kad bi ovakvo što dopustio. Ali naravno ne bi me ni najmanje iznenadilo ne da ju pregazi nego da ju polverzira.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Samo ukratko a otome ce biti opsirnije narednih dana.

Mjere za pomoć gospodarstvu trebale bi ublažiti posljedice krize i očuvati radna mjesta naj vise ugozenim granama gospodarstva a konkretno se misli na TEKSTILNU INDUSTRIJU I gradjevinarstvo

p.s.izjava J.Kosor. [rolleyes] [kiss] [lol]

Varteks je [cool]

a šta mislite hoće li uletit koja pozitivna blokada,ljepo bi je bilo vidjeti [thumbsup]


Samo ukratko a otome ce biti opsirnije narednih dana.

Mjere za pomoć gospodarstvu trebale bi ublažiti posljedice krize i očuvati radna mjesta naj vise ugozenim granama gospodarstva a konkretno se misli na TEKSTILNU INDUSTRIJU I gradjevinarstvo

p.s.izjava J.Kosor. [rolleyes] [kiss] [lol]

Varteks je [cool]


a pounje [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Evo koja žgadija će dobiti novce iz Fonda za spas HDZ-a [bye]

Vaš link

Ako sam te dobro razumio, želiš reći kako bi trebalo okrenuti leđa našim tvrtkama i prepustiti posao Izraelcima i Grcima ?

Evo ovako, predlažem da onaj tko misli da ne bi trebalo pomoći našima Fedyi dodjeli 100, a tko misli da bi trebalo pomoći našima u osiguranju financijske podrške meni dodjeli 100. Također i jedinice u obratnom slučaju.
[/quote]

Nemojte zamjeriti kolegi Fedyiji, ipak je nov na burzi ne kuži puno toga.
Prije par tjedana je napisao da mirovinci kupuju Pounje, tvrtku koja ima tržišnu kapitalizaciju oko 3 mil. kuna, katastrofa.
Užas jedan.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mislim da sada stvarate euforiju bez pokrića,zašto? tekstilci i građevinci nemaju tržišta a ni veliku financijsku snagu,odnosno nisu konkurentni.To je jednostavno bacanje novca u bunar koji će ionako presušiti,nema tu vizije a ni perspektive.Treba ulagati novac u tvrtke s visokom dodatnom vrijednošću.
Te tvrtke će živjeti dok ima nekretnina za prodaju,samo je pitanje po kojoj cijeni?Ako je Mura morala u stečaj mora i Varteks.
Građevinci su poseban problem izuzev Tehnike koja se malo zaigrala izgradnjom stanova koje nitko neće,ali oni imaju mjesto na tržištu,samo tu neće biti visoke dobiti.

obožavam strvine-posebno ovce

Dok ne bude veće likvidnosti, teško je govoriti o održivom rastu. Makro brojke s početka godine razočaravajuće su, pa investitori moraju tražiti utočište u informacijama koje se vežu uz najlikvidnije dionice ili jednostavno plutati na valu globalnih zbivanja. Val opreza (ili pesimizma) može se očekivati od druge polovine veljače kad polako počnu pristizati godišnji poslovni rezultati od kojih tržišni sudionici ne očekuju puno toga dobrog.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over25 @ kad dodje lividnost vrijeme je za prodaju [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Bez obzira na jucerasnju emisiju koja nema pokrica danas slijedi rasprodaja i pad pojedini dionica, a crobi bi mogao u pozitivu sa HT ,PODR i INOM.

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-mogu-li-gradevinari-prigusiti-globalni-optimizam%3f,65925.html

New Report

Close