Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.finance.si/268749/Zidar-iztisnjenim-malim-delni%E8arjem-izpla%E8al-prenizko-odpravnino

Zanimljiv link sa slovenskih fnanci… Dakle, radi se o istiskivanju kod neke građevinske firme, a sad je sudski vještak (ak sam dobro skužio) dao procjenu da je cijena trebala biti dodatnih 45 eura po dionici, a cijena je bila određena na 25 ili tak negdje, znači čak 2.7 puta veća. Sličnih primjera bi se definitivno moglo i kod nas naći. Žalosno je samo da takve stvari općenito mogu prolaziti jer se kod nas jako mali vodi računa o nekoj stvarnijoj vrijednosti kompanija (čak i od strane mirovinskih fondova, tj. pogotovo od njihove strane).

"these fat arrogant overpaid overfed overpriviliged overindulged white-collar business-criminal asshole c..ksuckers"

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/santic-pad-inflacije-je-veci-jer-su-trgovci-bili-prisiljeni-rezati-cijene,65909.html

http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2010/01/14/0146006.html
ovo bi moglo bit veselo za pojedince.

SAd si pogledajte Otvoreno na HTV tema je 10 milijardi kuna koje dolaze u gospodarstvu.
Biti će riječi i o fondovima rizičnog kapitala, koji će se osnivati, 1 kuna privatna država daje svoju jednu kunu do maksimalno 1 milijarde.
He,he.
A ti će fondovi onda ulagati u perspektivne tvrtke, pa i one na burzi. Bilo dokapitalizacijom, bilo na neki drugi način, pa može ki to bolje za nas koji smo na burzi?
P.S. neke su najavljivale dokapitalizaciju baš u ovoj godini…[rolleyes]

Da su fond manageri domišljati sad bi sve pokupovali na ovim cijenama, dok ne stigne friška lova, a oni koji misle prodavati, bi se maknuli sa prodaje visoko, sada zbilja ima razloga.

Jesam rekao kad jeJaca izabrana, Jaca, Jaca, moždfa jedini na forumu sam rekao biti će to dobro, i vidite sada.

Jaca,Jaca i Ivo, Ivo.

Pa može li to bolje?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sutra će biti odličan dan na našoj burzi a sigurno i vani.

1. 10 miliardi ulaganja kod nas
2. Intel objavio izvanredno izv.
3. JPM,GS budu sutra prije otvaranja objavili izv – i to sigurno izvrsna

idemo………….

ROKAMO gore !!!
Kod Hlo se rukovali Šuker i LInić, samo što se nisu izljubili [kiss] [kiss] [shocked] [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Odlicno ovo zvuci što se dalo vidjeti u Otvorenom,ako ce sve biti transparentno!
Valjda ce to biti pravi zamasnjak i za burzu!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


SAd si pogledajte Otvoreno na HTV tema je 10 milijardi kuna koje dolaze u gospodarstvu.
Biti će riječi i o fondovima rizičnog kapitala, koji će se osnivati, 1 kuna privatna država daje svoju jednu kunu do maksimalno 1 milijarde.
He,he.
A ti će fondovi onda ulagati u perspektivne tvrtke, pa i one na burzi. Bilo dokapitalizacijom, bilo na neki drugi način, pa može ki to bolje za nas koji smo na burzi?
P.S. neke su najavljivale dokapitalizaciju baš u ovoj godini…[rolleyes]

Da su fond manageri domišljati sad bi sve pokupovali na ovim cijenama, dok ne stigne friška lova, a oni koji misle prodavati, bi se maknuli sa prodaje visoko, sada zbilja ima razloga.

Jesam rekao kad jeJaca izabrana, Jaca, Jaca, moždfa jedini na forumu sam rekao biti će to dobro, i vidite sada.

Jaca,Jaca i Ivo, Ivo.

Pa može li to bolje?

lp

Jeste vidjeli to ćudo u emisiji.
Svi su podržali vladu, Šuker i Linić su sada najbolji frendovi.
HNS dao potpunu podršku, kao i HUP preko Mudrinića.
Pa može li to bolje?

Ćuli ste u emisiji da je Popijač spomenuo da je Končar izradio vjetroeletranu.
Srećom pa sam se tu nakrcao.

Pa nema druge nego sa sutrašnjim danom najaviti bulchinu kakve nema.
Tko će prodavati?

Izgleda da je i burzi došlo konačno vrijeme kada ćemo početi oplođivati rezultate svojeg dosadašnjeg rada i truda, samo nemojte prerano prodati. Mislim da su vremena za midterm pa i long term.

P.S. Jeste vidjeli kako je Šuki dao Kovačevu give me five usred emisije? [lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vijesti sve bolje i bolje.Od Nove godine jedna stiže drugu.Napokon optimizam.Vjerujem na duže staze.
Za ne povjerovati.Dosta je bilo ušljive deppresije.
Živjeli !

klodovik



Pa nema druge nego sa sutrašnjim danom najaviti bulchinu kakve nema.
Tko će prodavati?

Izgleda da je i burzi došlo konačno vrijeme kada ćemo početi oplođivati rezultate svojeg dosadašnjeg rada i truda, samo nemojte prerano prodati. Mislim da su vremena za midterm pa i long term.

Već vidim ove koji su se danas i prethodnih dana istovarivali, usput druge filovali apokaliptičnim iluzijama, kako lagano cuclaju sedmi gastal zaredom…, sigurno im nije lako..[tongue]..

Biti će sutra najbrži prst i eto svima koji se žele "otarasiti" dionica prilike da prodaju dosta skuplje nego su se nadali….

Evo koja žgadija će dobiti novce iz Fonda za spas HDZ-a [bye]

Vaš link

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Vijesti sve bolje i bolje.Od Nove godine jedna stiže drugu.Napokon optimizam.Vjerujem na duže staze.
Za ne povjerovati.Dosta je bilo ušljive deppresije.
Živjeli !

Tako je!! Idemo naprijed!! Dosta nam je bediranja. Naprijed HRVATSKA!!!!!!

New Report

Close