Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čudno još nisu zablokirali INDG-R-A a porasla je cijelih 5,62% ,možda im je to promaklo. jel si je netko dobar s “gospodom” i hanfe pa da im to dojavi nema smisla da INDG ode toliko gore


danas su nam sve zablokirali ,najbolje da danas zatvore burzu . ma nije mi jasno zasto ingr-r-a(2,56%),dlkv-r-a(3,57%) i hdel-r-a(1,85%)

već po ne znam koji puta… ti postoci se u Mostichu računaju od zadnje jucerasnje cijene a blokada nastupa kada se pređe limit od jucerasnje prosjecne cijene…

nema mi druge nego se zae..ti

Pod kojim uvjetima uopće nastaju blokade? Može i link umjesto odgovora.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Ingra danas ide bez limita

Prodaja:

41 000 – 10 komada
41999 – 3 komada
42 000 – 2 komada
43 000 – 3 komada
oko 45 000 – 114 komada[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


danas su nam sve zablokirali ,najbolje da danas zatvore burzu . ma nije mi jasno zasto ingr-r-a(2,56%),dlkv-r-a(3,57%) i hdel-r-a(1,85%)

LVCV je narastao samo 0.50 % a isto je blokiran. Računa se rast u odnosu na prosječnu cijenu, a ne na završnu. I to nije Samodolova izmišljotina već sličan sustav postoji i u Americi npr. i služi zaštiti ulagača. Ipak mislim da je puno bolje to riješeno na BTS sustavu nego na MOSTichu gdje je to katastrofalno regulirano.

moze ADPL?

hvala


moze ADPL?

hvala


greska


moze ADPL? hvala

S obzirom da je zatišje na burzi ( hrpu toga u blokadi ) može li netko
prokomentirati kakva je perspektiva RIZO -R-A dionice…….

Ajde eksperti da čujem Vaše mišljenje ………

Evo danas konačno utjecaj zbog dobrih rezultata na CROS, jer je sve poskidano, tako da je ostalo još samo 6 kom dionica na prodaji, uz stvarno veliki promet. Tako da ljudi imajte strplenja, jer i Jdos če doči na red![smiley11]

[emo_cool]

Uh sve mi raste nenormalno, pa što je ovo?
E teta Bara teta Bara[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Uh sve mi raste nenormalno, pa što je ovo? E teta Bara teta Bara[smiley2]

I meni se ova godina čini nestvarna[smiley11]

[emo_cool]

New Report

Close