Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to gosp. plavi,i ja mislim da će biti sutra dokupa na većini dionica……kakav euroherc-“svi ste vi glembajevi……………..”


Nadam se da ćete jeftino prodavati dionice, kako bi ušli u Euroherc, naravno vi koji nemate casha.
Treba postaviti par mina.

Ja ću ako padnu cijene pikirati sljedeće:

JDPL, MDKA, BLSC.

To su prave dionice po meni s dobrim izvještajima.


Nadam se da ćete jeftino prodavati dionice, kako bi ušli u Euroherc, naravno vi koji nemate casha.
Treba postaviti par mina.[smiley2]

Ja sam već postavio na Zabi,jedna je prošla,nadam se da ce jos koja uletiti 🙂

I love this game

Moglo bi biti jeftine kupnje danas na nekim dionicama ako ekipa počne prodavat da bi kupili EHOS. Što se EHOSa tiče, do 50,000 kuna mi izgleda kao razumna kupnja.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ja dodao cash ali ne za Euroherc vec za lov na ono kaj ce lovci na Euroherc jeftino prodavat.

I ja cekam ali mi blokiralo komplet gradjevinu osim tehnike…. Ako curne malo dolje prema 11K uzimam odmah… 🙂

skype - ivek1234

Mislim da je sada vrlo ocigledna neucinkovitost i apsurdnost HANFA-inog rada! Ovo vise nema veze sa zdravim mozgom. Nitko u svijetu nije uspio kontrolirati trziste pa ne kuzim zasto Samodol misli da je on “choosen one” – mozda je previse gledao Matrix. On i dr. Ljubo su prava blagodat za razvoj burze u Hrvata! Koja bi to kombinacija bila… [smiley13]

skype - ivek1234


Mislim da je sada vrlo ocigledna neucinkovitost i apsurdnost HANFA-inog rada! Ovo vise nema veze sa zdravim mozgom. Nitko u svijetu nije uspio kontrolirati trziste pa ne kuzim zasto Samodol misli da je on “choosen one” – mozda je previse gledao Matrix. On i dr. Ljubo su prava blagodat za razvoj burze u Hrvata! Koja bi to kombinacija bila… [smiley13]

Ovo je sad stvarno postalo živa nakarada….[smiley7]

danas su nam sve zablokirali ,najbolje da danas zatvore burzu . ma nije mi jasno zasto ingr-r-a(2,56%),dlkv-r-a(3,57%) i hdel-r-a(1,85%)

….Možda su ovi u Hanfi u “talu” s Grgićem pa su danas zblokirali sve dionice koje vrijede da bi ekipu usmjerili na Euroherc..???[smiley7]

Je li postoji koji razlog za ove blokade građevinara ili je to samo tako??? Ono netko od većih igrača mora sa suprugom u Mercator pa ne može i trgovati, a zna Antu i čovjek mu napravio uslugu…[smiley2][smiley2]
Zašto ne ? Možda mu donese bananu…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

to ti je staniću ista situacija ko i sa šuicom i avionom[smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close