Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

EHOS kolega, EHOS-R-A [smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ali zadnje minute ih opet dižu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Trenutno najpodcijenjenija dionica na HR tržištu je MMTZ,
vjerovali ili ne!

Nije nego TNPL…[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Nije nego DKVS [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Mislim da se lagano ruse cijene na burzi za EUROH sutra.
Sretno

a to je to. nisam pozorno pratio, ali mi se učinilo da se sve malo povuklo dolje pol sata prije zatvaranja.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


a to je to. nisam pozorno pratio, ali mi se učinilo da se sve malo povuklo dolje pol sata prije zatvaranja.

Ujutro ne treba panicarit ako nestane na strani kupnje naloga… Nego se suljat na bid-u. Tko ima para naravno. [smiley7]. Ako ne bude ko NEXE pusiona (CROR necu ni spominjat, to nje ni priblizno u istoj kategoriji). Ali mislim da ce se ovim trzit. Prognoze?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Budu li se firme ovako nastavile izlistavat na burzi,dogodit će se da bude više dionica nego ulagača,pa će prema Dirlichletovom zakonu postojat dionice kojih nitko nije vlasnik [smiley1]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

KOJA BI MOGLA BIT OKVIRNA POCETNA ZA EUROHERC


KOJA BI MOGLA BIT OKVIRNA POCETNA ZA EUROHERC

80.000 kuna

Ha ha ha… raspon procjena ide od 8000 do 80000… Ovakav pristup vise lici na rulet.

ANASTASIA JE OTISLA!

bah. ja ću po mreichovom i caymanovom savjetu. brz nisam, keša nemam, pa i ne mogu dugačije [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Nadam se da ćete jeftino prodavati dionice, kako bi ušli u Euroherc, naravno vi koji nemate casha.
Treba postaviti par mina.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close