Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo Elka je bolesno jeftina dionica!Jel ima jeftinija dionica s ovolikom dobiti?

Novac je kisik burze!

Prati li tko Hupz ? Jesu li to preslagivanja ili kaj je to ? Veliki promet= cijena ista !
A što se na Belju događa to nitko nema pojma, stvarno danima isti scenarij….svi se nadamo boljim danima.

Mislim da treba uz TNSA obvezatno staviti prometni znak opasnosti koji, po tko zna koji put, pokazuje stampedo krda, koji je opet aktualan.
http://www.linea.hr/index.php?act=viewProd&productId=1926&PHPSESSID=98d23638d68aff531b542317283f26b0


Evo Elka je bolesno jeftina dionica!Jel ima jeftinija dionica s ovolikom dobiti?

Ima Saponia [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Trenutno najpodcijenjenija dionica na HR tržištu je MMTZ,
vjerovali ili ne!


” Daj reci mi jednu koja je nerealna????[smiley1]

Ne želim iznosit tickere ali tržište postaje opasno kada dionice više ne kupujete jer mislite da to poduzeće stvarno toliko vrijedi, nego kada ih kupujute zato jer mislite da ćete ih vjerojatno brzo uvaliti nekome drugome po višoj cijeni

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ima BCIN, ali kome reći?
Jučer i danas još dokupljivao.


Trenutno najpodcijenjenija dionica na HR tržištu je MMTZ, vjerovali ili ne!

Uz ovakav rast Lavčevića moguće
[smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


rocky: ” ” Daj reci mi jednu koja je nerealna????[smiley1] ” Ne želim iznosit tickere ali tržište postaje opasno kada dionice više ne kupujete jer mislite da to poduzeće stvarno toliko vrijedi, nego kada ih kupujute zato jer mislite da ćete ih vjerojatno brzo uvaliti nekome drugome po višoj cijeni

Znaci samo je nase trziste opasno 🙂

EUROHERC d.d. – Prijem u trgovinu na Usporedno tržište
(2007-05-16)

Dana 17. svibnja 2007. godine biti će primljene u trgovinu u Usporedno Tržište redovne dionica društva EUROHERC d.d. iz Zagreba.

Trgovina predmetnim dionicama započet će istog dana, 17. svibnja 2007. godine putem trgovinskog sustava BTS.

Samo da ne bude kao s JDOSom…[smiley8]

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!


EUROHERC d.d. – Prijem u trgovinu na Usporedno tržište
(2007-05-16)

Dana 17. svibnja 2007. godine biti će primljene u trgovinu u Usporedno Tržište redovne dionica društva EUROHERC d.d. iz Zagreba.

Trgovina predmetnim dionicama započet će istog dana, 17. svibnja 2007. godine putem trgovinskog sustava BTS.

Samo da ne bude kao s JDOSom…[smiley8]

Ili Crorom?[smiley10]

Mislim da se lagano ruse cijene na burzi za EUROH sutra.
Sretno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close