Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bajić i Karamarko u Banskim dvorima,Jaca ne odustaje ide do kraja.
Svaka čast Jaco,bolja si od M.Thacher.
Ispuni mi novogodišnju želju.

…nemojte zaboraviti da je polancec glasao ZA sanadera,ja sam duboko uvjeren da je "rumeni decko"imao duboko prste u pekmezu i da je tome kumovalo sanader.

dan poslje sutra


Bajić i Karamarko u Banskim dvorima,Jaca ne odustaje ide do kraja.
Svaka čast Jaco,bolja si od M.Thacher.
Ispuni mi novogodišnju želju.

Nitko ne bi očekivao ovako loš početak političke godine.
Onako smo bili barem prikriveni, a sad smo se otkrili.
Afere samo isplivavaju na površinu, a niti jedna se nije riješila do danas. Nije li to žalosno.
Šta će misliti Slovenija, EU.

Dogovor Kosor-Sanader je pao.
Ako mi dozvoliš da ostanem na vlasti, neću te strpati u zatvor. Eto.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

a još kad sutra jacina ekipa prišapne fond managerima da podboltaju kupnju da pozitivne info dolaze i sa te strane da viš belaja

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

To je prioritet br. 1, da Jadranka šapne fm-ovima (kojih nema više ni za lijek) da malo ovu paru od zaduženja upucaju u burzu.
Misliš li da je ovo dovoljna niska razina za bilo koji fond?

Ja samo znam da se prodaja ne treba “podboltat”. [yawn]

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.


Znaš šta je fascinantno?!
Opet se ponavlja ona stara, kako hrvati jako brzo zaboravljaju.

Evo do jučer ih je HDZ lagao, podmetao, krao(Marinac, Polančec), a danas su već heroji.
Daj se malo snimite na kassetu i pustite si malo i onda malo razmislite, i tako malo.

Zbog jednog bezveznjaka Sanadera su afere vrijedne MILIJARDU opljačkanih kuna pale u sjenku.
Ovo samo ima kod nas.


Je sad si se sjetio. Daj čovječe ne kužiš koliko je ovo značajna stvar. Napokon se nešto pozitivno događa u ovoj učmaloj zemlji. Imamo predsjednicu vlade koja sad bez prepreka suvereno drži konce u rukama i ima punu podršku 99% adezea i koalicije a imat će ju i od oporbe koja će se vrlo skoro smiriti znajući da ne treba zazivati nikakve izbore bar ne dok se zemlja polako ne počne oporavljati iz krize. Gospodarstvenici u ovakvoj vladi vide ozbiljnost i namjeru da se stvari u ekonomiji srede a građani vide da kriminal više nije u modi i možda ovaj pesimizam zamijeni blagi optimizam i vjera u bolje sutra.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] zamislite sanadera u lepoglavi kada ide na tusiranje bracom"kockastih obrijanih glava"i cujes sanadera:"mein sapun iz geopal"
i tako sanader našao našao svoju hoby:sex pod tušem [lol]

dan poslje sutra

Je sad si se sjetio. Daj čovječe ne kužiš koliko je ovo značajna stvar. Napokon se nešto pozitivno događa u ovoj učmaloj zemlji. Imamo predsjednicu vlade koja sad bez prepreka suvereno drži konce u rukama i ima punu podršku 99% adezea i koalicije a imat će ju i od oporbe koja će se vrlo skoro smiriti znajući da ne treba zazivati nikakve izbore bar ne dok se zemlja polako ne počne oporavljati iz krize. Gospodarstvenici u ovakvoj vladi vide ozbiljnost i namjeru da se stvari u ekonomiji srede a građani vide da kriminal više nije u modi i možda ovaj pesimizam zamijeni blagi optimizam i vjera u bolje sutra.

Misliš li da će nam pomoć ovo "Malo Vitra" u našoj učmaloj državici?!

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

"malo vitra" je bila uvertira za još veću fiziološku potrebu koja je jučer uslijedila. sad kad smo jedan dan na dijeti jeli samo slane perece, zlatni prepečenac i pili crni čaj možemo dalje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kliring @ [thumbsup]

nadam se da ce se to odraziti na sutrasnje trgovanje jos ako se futursi budu zelenili [thumbsup]

http://seebiz.eu/hr/fondovi/fondovi-najuspjesniji-dionicki-fondovi-koji-ulazu-na-svjetskim-trzistima,65086.html

http://seebiz.eu/hr/politika/hannes-swoboda-treba-istraziti-povezanost-sanadera-i-hypa,65069.html

a bajić i karamarko kod kosorice

New Report

Close