Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo sad će i lavčević u blokadu, pa to nije više normalno. Još jedino Industrgradnja i Montmotaža nisu u blokadi?
Samo ne znam kakvog to ima smisla?

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.

a evo i LVCV u blokadu[smiley1]

JDPL se stabilizirao, sljedeći stampedo se očekuje kod odluke HFP-a o procijenjenoj vrijednosti i pozivu za podnošenje ponuda

Hogar vozi Volvo

Ingra 40,000 kn

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ima li koji građevinar, a da nije u blokadi danas [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

INGRA više nije.


Ima li koji građevinar, a da nije u blokadi danas [smiley2]

Ima… THNK jos nije….. svi su oprezni dok ne izadje izvjesce [smiley11]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Iskreno – ne sviđa mi se tržište nimalo. Super je zarada ali neke cijene gube vezu sa realnošću

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Idealno tržište za pumpanje cijena.


Iskreno – ne sviđa mi se tržište nimalo. Super je zarada ali neke cijene gube vezu sa realnošću

Daj reci mi jednu koja je nerealna????[smiley1]

Novac je kisik burze!


Iskreno – ne sviđa mi se tržište nimalo. Super je zarada ali neke cijene gube vezu sa realnošću


Idealno tržište za pumpanje cijena.

a zašto ne? Super , sve raste,prinosi su tu ,za dvije tri godine će možda puknuti i idemo ponovno puhati i to je to ……[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Konzum [smiley2]

Cuore Sportivo

New Report

Close