Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



VALJA VIDIT KAKO CE SE TA VIJEST ODRAZIT NA TK.

Da ova Vlada ko ja je ostala vrijedi i 3 pišljive bobe, ova burza bi potegnula 3% u plus, nakon otpuštanja Sanadera iz stranke nakon pokušaja puča.
Ovako krmeljamo na 7 milja kuna sat vremena prije zatvaranja.

LP
[/quote]

Pomalo , bolje da to ide lagano, napravit ćemo dobre temelje za duži rast.

bit će bolje................

Ali prije tih temelja traba odraditi tko zna koliko Lokalna Dna, i Lokalnih Vrhova.

Znaš kako se kaže…Zlatna vremena su prošla.
Meni se čak ova Virtualka na Poslovnom, čini kao najbolja solucija. [thumbsup]

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.



VALJA VIDIT KAKO CE SE TA VIJEST ODRAZIT NA TK.

Da ova Vlada ko ja je ostala vrijedi i 3 pišljive bobe, ova burza bi potegnula 3% u plus, nakon otpuštanja Sanadera iz stranke nakon pokušaja puča.
Ovako krmeljamo na 7 milja kuna sat vremena prije zatvaranja.

LP
[/quote]

Ovo Vlada je protiv kriminala odradila kao niti jedna do sada ….
Istina bez puno truda , afere se otpetljavaju same od sebe , samo ih nitko ne zataškava i neka se samo tako nastavi…

I naravno da se konačno ponovo izjednačimo s ATX 2,517.20 ,
a gdje smo i trebali bit da kapetan nije ukidao II M. stup i da nije napuštao brod …..

Ukratko , Jadranku za predsjednika ….

smanjuje se minus.......

http://seebiz.eu/hr/banke/hpb-vlada-ubacila-100-milijuna-kuna-svjezeg-kapitala,65056.html


http://seebiz.eu/hr/banke/hpb-vlada-ubacila-100-milijuna-kuna-svjezeg-kapitala,65056.html

Zato i imamo danas tako enorman promet.

lp

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

index raste…
sad je vec plus +1%…

nema gore situacije nego vidjeti kako index raste, a tvoje dionice se bas ne skidaju sa aska…
koma…
[undecid]

dajte ljudi, malo zesce!
za pol sata se zatvara burza, a niste mi sve poksidali sa aska!!!
[angry]

Opet mali trguju međusobno za burek, i opet će biti čupanja kose po ne znam koji put.


@Tigrus

Opali po bidu, ali bid je jako daleko.

"Zlatno doba" burze je prošlo. To je bio san, sad slijedi java.

Gledam ovo štopanje da se ne izmakne kontroli na dosta dionica od strane FM dok dođe 11.01
momci štopao je i SMRADER godinama pa sad pakuje kofere za REMETINAC zato pamet u glavu

Tko će zgrabiti prvu službenu izjavu za javnost……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




VALJA VIDIT KAKO CE SE TA VIJEST ODRAZIT NA TK.

Da ova Vlada ko ja je ostala vrijedi i 3 pišljive bobe, ova burza bi potegnula 3% u plus, nakon otpuštanja Sanadera iz stranke nakon pokušaja puča.
Ovako krmeljamo na 7 milja kuna sat vremena prije zatvaranja.

LP
[/quote]

Ovo Vlada je protiv kriminala odradila kao niti jedna do sada ….
Istina bez puno truda , afere se otpetljavaju same od sebe , samo ih nitko ne zataškava i neka se samo tako nastavi…

I naravno da se konačno ponovo izjednačimo s ATX 2,517.20 ,
a gdje smo i trebali bit da kapetan nije ukidao II M. stup i da nije napuštao brod …..

Ukratko , Jadranku za predsjednika ….
[/quote]

nista se na ovom svijetu ne odvija SAMO OD SEBE. Svatko ZAŠTO ima svoje ZATO!!!!

Kako se lupa po asku na PUNT-u [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Sječam se 03.01.2008. godine, vrhunac crobexa, imo sam para više od Đajića, vani je svjetska kriza uzimala danak, a ovdje kod nas se tuklo po dionicama ko da nas se ne tiče šta se događa u svijetu i okolici, i tada se dogodio ono ali, odjednom je sve krenulo nizbrdo, margin call je postao svakodnevnica, crvenilo sa ekrana paralo mozak, stop loss i ostala kojekakva stručna pomagala, sve đaba, iz dana u dan račun sve tanji, ljudi moji predugo to traje…………..
Ali, danas je 04.01. 2010. dvije godine poslije i događa se upravo suprotno, vani je kriza na izdisaju, polako se sve stabilizira, kod nas nitko neče kupiti dionice, svi govore treba kupiti u Rusiji tamo je prošle godine bio skok od 112%, tko hoće sretno mu bilo, ja stari krokodil, najbolje poznajem stanje u svojoj bari, ostajem ovdje i ulažem u naše hrvatske tvornice……

New Report

Close