Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-sanader-spustio-crobex%2c-investitora-nigdje,65024.html

http://www.vecernji.hr/vijesti/vladi-odbrojeni-dani-ako-kosor-ne-obuzda-sanadera-clanak-74900
a samo prije tocno 6 mjeseci skandiralo se nasem ivi, bio je okruzen ljubavlju i podrskom…
svih 20 000 ljudi jednoglasno je glasalo za pocasnog precednika a sad nam je teret…
heloooo nesto nije u redu s nama a ne sa smranaderom

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Moja ispravka 11.01.2010g moj fond se uključuje u kupnju tako da imate u vidu

Hvala da sam i sad dobio 100 stvarno bi se zamislio



nešto mi ovdje danas jako smrdi cjelo jutro dobivam 100 inače nije tako to mi se nesviđa

kolega eto i ja vam stisnuo stotku, ako vas to veseli blagoslovljeni ste…
ne 2300 mene zasipali jedinicama a nije bilo konsturktivne replike
kakogod svim forumasima, ulagacima i spekulantima sretna nova!!!
[/quote]

Ma to mi se nesvđa rekao sam
al zato mi se sviđa 2300 i više

pitanje za miliun kuna:koji politicar je garancija za rušenja crobexa?
A)dr.sanader
B)dr.sanader
C)dr.sanader
*sigurno ces pogrešiti [lol]
sretan dobitnik dobit ce jedan nezaboravni vikend dr.ivom u sobi za mladence u hotelu west in.

dan poslje sutra




Prosle su vise od dvije godine od crobexa na vrhu. Kostolany bi rekao "sve ovisi o tome ima li papira vise od glupana ili glupana vise od papira".
Novac ulozen u dionice mi ne treba i nadam se da mi nece zatrebati jos godinama. Svim cvrstim rukama koji su u zadnjih godinu-godinu i nesto marljivo skupljali dionice kao i ja zelim u 2010. glupana vise od papira. Ako ne, opet dobro, jos jedna godina u A1 i kupnja, ubrati cemo plodove nesto kasnije, ali biti ce socniji.
Normalno, svima u prvom redu zeli obilje zdravlja i srece u iducoj godini, za sve drugo cemo lako [smiley]

Kolega drevil vidite i sami da nam ponestaje glupana.

Sve najbolje vam želim u Novoj godini, u kojoj će, nadam se, doći do izražaja ljepota kolege Lokalno Dno, i koji nam je obećao bull market do 2.199. godine [thumbsup]
[/quote]

Kolega Vidra…

kako sad odjednom nema dovoljno glupana koji bi kupili dionice a prije točno mjesec dana ste se zahvaljivali "glupanima" što su vam ih prodali i najavili oporavak na temi "oporavak tržišta kapitala"? Podsjećam…tada su cijene bile skuplje.. [shocked]

Evo sve crno na bijelo, Citiram vaš tekst dana 01.12.2009 na tom topicu u 09:22h, te šaljem link za one koji imaju setup po 10 postova.

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=7203&pg=62&rnd=1262528579393

evo citat vidre na dan 01.12.2009:

"Mislim da sad kad smo se ( opet ) nakrcali možemo u oporavak!
-zahvaljujem svima koji su svojim lošim postovima i izmišljotinama plašili sirote ulagače da ( pre ) jeftino pordaju svoje dionice.
-iako osobno mislim da to nije fer i da bi trebali potpasti pod istragu Hanfe ili za to ovlaštenih organa gonjenja
-nažalost uvijek se jedni te isti uplaše i prodaju u krivi čas
-ali to je tako otkad je svijeta i vijeka

kažu ovi moji vitezovi okruglog stola – ne možeš spasiti od propasti čovjeka koji se odlučio odjednom iznenada obogatiti "

Kolega, imate li vi uopće ikakvo znanje ili samo lupetate ovisno o kojoj ste poziciji?

molim hitan odgovor! i ovaj puta bez izmotavanja molim.
[/quote]

kolega Vidra, i dalje nema odgovora. Molim hitan odgovor. hvala.


Moja ispravka 11.01.2010g moj fond se uključuje u kupnju tako da imate u vidu

hanfa [shocked]

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća

ulazimo u zonu prometa ispod 10 milja…….


ulazimo u zonu prometa ispod 10 milja…….

dobrim dijelom čeka se reakcija premijerke…



Moja ispravka 11.01.2010g moj fond se uključuje u kupnju tako da imate u vidu

hanfa [shocked]
[/quote]
Razgovarate se kao mala dijeca ili to i jeste (sudeći prema dudicama) ! Ajmo biti ozbiljni i ne trkeljati ovakve bedastoće.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

hdz donio odluku!!!!

dan poslje sutra



Moja ispravka 11.01.2010g moj fond se uključuje u kupnju tako da imate u vidu

hanfa [shocked]
[/quote]

Iz tvoji usta u HANF-ine uši

New Report

Close