Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i po ovome se vidi da je na našoj burzi nešto trulo.
sve bi burze svijeta reagirale na vijest pozitivno do neba jer se konačno može rasčistiti sa lopovinama oko drive i hadezejštine a naša crvena
bože sačuvaj

Koljege

držite se brodara.
Naravno kratkoročno.
Bdi bi mogao imati solidan rast, a ako će išta krenuti – krenuti će brodari radi bdi.

Ako brodari neće krenuti ne vidim tko hoće (osim adpl i sličnih manipulatorskih mastorija plavog i njegovih fond managera )

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Svim silama FM se služe da sruše burzu što je mogući više tako da poslje 7.01.2010 lagano krenu u kupovinu po diskontnim cjenama

Možemo konstatirati da nikakve panike nema ostali su nam standardni problemi na koje smo se već navikli.

who dares, wins

nešto mi ovdje danas jako smrdi cjelo jutro dobivam 100 inače nije tako to mi se nesviđa

Kaj se ovaj forum pretvorio u žalopojke? Malo manje emocija i sve bu dobro! Uloga drive je da rasturi i krakove hobotnice, očito tempo rabijanja mafije korupcije nije kako su stranci zamišljali pa prema tome mora se to malo ubrzati. Nacionalni heroj ili izdajica, procijenite.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


nešto mi ovdje danas jako smrdi cjelo jutro dobivam 100 inače nije tako to mi se nesviđa

kolega eto i ja vam stisnuo stotku, ako vas to veseli blagoslovljeni ste…
ne 2300 mene zasipali jedinicama a nije bilo konsturktivne replike
kakogod svim forumasima, ulagacima i spekulantima sretna nova!!!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Koljege

držite se brodara.
Naravno kratkoročno.
Bdi bi mogao imati solidan rast, a ako će išta krenuti – krenuti će brodari radi bdi.

Ako brodari neće krenuti ne vidim tko hoće (osim adpl i sličnih manipulatorskih mastorija plavog i njegovih fond managera )

nisi još dodao moderatora…..ha čuj nisan ja puštao njegove postove i to na ovoj temi….
znaš da bez medija mreža ne funkcionira……

Moja ispravka 11.01.2010g moj fond se uključuje u kupnju tako da imate u vidu


Moja ispravka 11.01.2010g moj fond se uključuje u kupnju tako da imate u vidu

ok,ali nemojte bez obzira na to da nas izbjegavate do tog datuma
ako Vam nije tesko molim vas da nam se javite svakog dana da vidimo kako ste
unaprijed hvala
pofuk


Moja ispravka 11.01.2010g moj fond se uključuje u kupnju tako da imate u vidu

Kako to mislis "tvoj fond"? Kako znas da se ukljucuje? Inside info? Jos jedan krak hobotnice? Zanimljivo, jako zanimljivo!

MY PRECIOUS!!!!

Konzum prodao Kozmo fondu Nexus Alpha

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/konzum-prodao-kozmo-fondu-nexus-alpha,65001.html

New Report

Close