Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




mogu reć da tek sad vidim pozadinu nekih rasprodaja zadnjih 10-tak dana……kako
smo naivni……

slažem se kolega, ogromne rasprodaje. 9 milja kn prometa dnevno na burzi [rolleyes]

kako šortevi na SP?
[/quote]

da da prometi su mali i u biti padova nema jer bude došo jednog dana princ na bijelom
konju i sve bu to expresno vračeno na staro……………
kaj se tiče šorteva u četvrtak otvoreni na dax-u na cca 6010….vidjet ćemo ovaj
tjedan jel je bilo dobro…….
[/quote]

kolega, još jednom pitam što je bilo sa šortevima koje ste u nekoliko navrata otvarali na SP-u unazad nekoliko tjedana? puno vam hvala.





mogu reć da tek sad vidim pozadinu nekih rasprodaja zadnjih 10-tak dana……kako
smo naivni……

slažem se kolega, ogromne rasprodaje. 9 milja kn prometa dnevno na burzi [rolleyes]

kako šortevi na SP?
[/quote]

da da prometi su mali i u biti padova nema jer bude došo jednog dana princ na bijelom
konju i sve bu to expresno vračeno na staro……………
kaj se tiče šorteva u četvrtak otvoreni na dax-u na cca 6010….vidjet ćemo ovaj
tjedan jel je bilo dobro…….
[/quote]

kolega, još jednom pitam što je bilo sa šortevima koje ste u nekoliko navrata otvarali na SP-u unazad nekoliko tjedana? puno vam hvala.
[/quote]

to si me već pito nedavno a ja sam ti odgovorio….znači da ponovim otvaram u zadnjih
2 mjeseca samo šorteve al idem na kratke staze…..no spremam se na jednu dužu stazu
uskoro, long uglavnom ne ulazim više, to se radilo na proljeće…..e sad nemoj me ponovo
za par dana isto pitat….

ali ima jedna novost…

nova zvjerka se pojavila na trzistu…

nova zvjerka se zove BRUTALNI KAPITAL !

[smiley] [cool]


Jel to ono novo investicijsko društvo od Dominika Lice i Protege?
Vjerujem da će mnogi pohrliti dati svoj novac takvim majstorima… [smiley]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus


kolega, prema teoriji urote, svi mi smo lutke na koncu nasih gospodara.
naseg gospodara – krupnog kapitala.

ali ima jedna novost…

nova zvjerka se pojavila na trzistu…

nova zvjerka se zove BRUTALNI KAPITAL !

[smiley] [cool]

Tebi bi bilo bolje da prestaneš uzimati te prahi i pokažeš svoje pravo lice, jer ovo manipulatorsko koje pokazuješ je grozno za čitati. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Tebi bi bilo bolje da prestaneš uzimati te prahi i pokažeš svoje pravo lice, jer ovo manipulatorsko koje pokazuješ je grozno za čitati. [bye]


Ma kolega…on ti je mala maca koja u ogledalu vidi tigra…čak ponekad i napiše štogod dobroga…zato….live and let die… [smiley]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Sanaderu bolje da se ne vraća: 80 posto građana ne želi ga u politici
dnevnik.hr

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...



Mišljenja sam da se samo želi vratiti u Sabor. A što se tiče njegovog utjecaja u stranci, evo vam čl statuta koji uređuje funkciju počasnog predsjednika: "Članak 35a.

Počasni predsjednik HDZ-a

(1) Za počasnog predsjednika HDZ-a Opći sabor može imenovati osobu koja je obnašala dužnost predsjednika HDZ-a i koja je svojim radom iznimno doprinijela promicanju interesa i ugleda stranke u zemlji i inozemstvu.“
(2) Počasni predsjednik sudjeluje na sjednicama svih središnjih tijela HDZ-a s pravom glasa.
(3) Dužnost počasnog predsjednika HDZ-a je doživotna."
http://www.hdz.hr/default.aspx?id=16
Znači nema ama baš nikakve ovlasti da napravi bilo kakav puč, a rekao je novinarima da sami zaključe što znači da će koristiti sve svoje ovlasti- koje ovlasti, pa nema ih!
A i pusićka sa svojom retorikom, a jao dobro zna da sanader ne može ništa!
Jedno je sigurno-treba ga u potpunosti ignorirati, jer drugo na zaslužuje- Još uvijek mi odzvanjaju njegove riječi kada je otišao. Citiram:"Ja sam svoju dionicu odradio"! Ma jedan običan klaun!

kolega, prema teoriji urote, svi mi smo lutke na koncu nasih gospodara.
naseg gospodara – krupnog kapitala.

ali ima jedna novost…

nova zvjerka se pojavila na trzistu…

nova zvjerka se zove BRUTALNI KAPITAL !

[smiley] [cool]
[/quote]
nas macic postaje veliki mislioc. [lol]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Neznam di da pišem. Najradije bi na naslovnicu. Nisam dugo aktivan na forumu. Al kad sam ga počeo čitati pred 3god. bilo je fenomenalnih tekstova,grafova. koji su stvarno bili realni i mogli su svakom poslužit.
Ovaj forum je spao na razinu jedne chat sobe,gdje se klinci prepucavaju, vrijeđaju i lažu jedni druge.
Ne koristiš ga 15dana,prolistaš sve teme,ne procitaš ništa.Primjetiš da su pojedinci upetostrucili svoj nick.
Pa poslovni sretna nova. A sretna će vam trebat biti jer ovakvim radom nećete daleko.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

možda dobar početak godine
http://seebiz.eu/hr/burze/azija-japan-airlines-predvodio-rast,64980.html

Hebeš Sanadera ovo je uvod u revoluciju. Zbog ovoga se je skoro i kralj Aleksandar okliznuo.
http://www.jutarnji.hr/sokirani-slavonci–porez-na-kazan-damo–ali-na-rakiju-nece-moci/451785/

who dares, wins

Ma Sanader je svoje otpjevao. Sljedeću ariju pjeva u Remetincu. Baš će ga biti zanimljivo gledati s lisicama na rukama dok viče kako nije kriv i kako su mu ubacili mlijune na račun a da on ništa o tome nije znao [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kako će Sanader utjecati na tržište kapitala?
Eto čovjek je najavio svoj povratak ili bolje rečeno lessy se vraća kući. Samo kaj gospodin Ivo ne shvaća da mu se nitko ne veseli kao onom peseku.

USA ima volju krenuti up za novu godinu, dax je preko 6000 a crobex i Ivo?
Da li se nadate 2000?

Ugodno trgovanje
6,007.36 DAX

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close