Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidim sanader se pobrinuo za povratak političke nesigurnosti….
idemo od prvog dana godine sa negativnostima i rušenjima pa opet "analitičari" počeli
javno govorit o lošoj prvoj polovici godine i tako to u dobrom ritmu grabimo….

kolega,
nije valjda da i Vi kao i ja mislite da ce trziste malo pasti?

znate li Vi da to nije prihvatljiva retorika?

bome nam je zakuhao [angry]
sada i ono što smo mislili da je neponovljivo ima sasvim drugačiju perspektivu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


bome nam je zakuhao [angry]
sada i ono što smo mislili da je neponovljivo ima sasvim drugačiju perspektivu

da uglavnom možemo reć da živim u državi gdje ljudi ne žele promjene i napredak….
ovi lopovo nas guraju u blato, al neka nama to paše, kaj možeš takvi smo ljudi sami
prevaranti i ljige………………..



Prosle su vise od dvije godine od crobexa na vrhu. Kostolany bi rekao "sve ovisi o tome ima li papira vise od glupana ili glupana vise od papira".
Novac ulozen u dionice mi ne treba i nadam se da mi nece zatrebati jos godinama. Svim cvrstim rukama koji su u zadnjih godinu-godinu i nesto marljivo skupljali dionice kao i ja zelim u 2010. glupana vise od papira. Ako ne, opet dobro, jos jedna godina u A1 i kupnja, ubrati cemo plodove nesto kasnije, ali biti ce socniji.
Normalno, svima u prvom redu zeli obilje zdravlja i srece u iducoj godini, za sve drugo cemo lako [smiley]

Kolega drevil vidite i sami da nam ponestaje glupana.

Sve najbolje vam želim u Novoj godini, u kojoj će, nadam se, doći do izražaja ljepota kolege Lokalno Dno, i koji nam je obećao bull market do 2.199. godine [thumbsup]
[/quote]

Kolega Vidra…

kako sad odjednom nema dovoljno glupana koji bi kupili dionice a prije točno mjesec dana ste se zahvaljivali "glupanima" što su vam ih prodali i najavili oporavak na temi "oporavak tržišta kapitala"? Podsjećam…tada su cijene bile skuplje.. [shocked]

Evo sve crno na bijelo, Citiram vaš tekst dana 01.12.2009 na tom topicu u 09:22h, te šaljem link za one koji imaju setup po 10 postova.

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=7203&pg=62&rnd=1262528579393

evo citat vidre na dan 01.12.2009:

"Mislim da sad kad smo se ( opet ) nakrcali možemo u oporavak!
-zahvaljujem svima koji su svojim lošim postovima i izmišljotinama plašili sirote ulagače da ( pre ) jeftino pordaju svoje dionice.
-iako osobno mislim da to nije fer i da bi trebali potpasti pod istragu Hanfe ili za to ovlaštenih organa gonjenja
-nažalost uvijek se jedni te isti uplaše i prodaju u krivi čas
-ali to je tako otkad je svijeta i vijeka

kažu ovi moji vitezovi okruglog stola – ne možeš spasiti od propasti čovjeka koji se odlučio odjednom iznenada obogatiti "

Kolega, imate li vi uopće ikakvo znanje ili samo lupetate ovisno o kojoj ste poziciji?

molim hitan odgovor! i ovaj puta bez izmotavanja molim.

mogu reć da tek sad vidim pozadinu nekih rasprodaja zadnjih 10-tak dana……kako
smo naivni……

Mišljenja sam da se samo želi vratiti u Sabor. A što se tiče njegovog utjecaja u stranci, evo vam čl statuta koji uređuje funkciju počasnog predsjednika: "Članak 35a.

Počasni predsjednik HDZ-a

(1) Za počasnog predsjednika HDZ-a Opći sabor može imenovati osobu koja je obnašala dužnost predsjednika HDZ-a i koja je svojim radom iznimno doprinijela promicanju interesa i ugleda stranke u zemlji i inozemstvu.“
(2) Počasni predsjednik sudjeluje na sjednicama svih središnjih tijela HDZ-a s pravom glasa.
(3) Dužnost počasnog predsjednika HDZ-a je doživotna."
http://www.hdz.hr/default.aspx?id=16
Znači nema ama baš nikakve ovlasti da napravi bilo kakav puč, a rekao je novinarima da sami zaključe što znači da će koristiti sve svoje ovlasti- koje ovlasti, pa nema ih!
A i pusićka sa svojom retorikom, a jao dobro zna da sanader ne može ništa!
Jedno je sigurno-treba ga u potpunosti ignorirati, jer drugo na zaslužuje- Još uvijek mi odzvanjaju njegove riječi kada je otišao. Citiram:"Ja sam svoju dionicu odradio"! Ma jedan običan klaun!

Mean people suck and nice people swallow!


mogu reć da tek sad vidim pozadinu nekih rasprodaja zadnjih 10-tak dana……kako
smo naivni……

slažem se kolega, ogromne rasprodaje. 9 milja kn prometa dnevno na burzi [rolleyes]

kako šortevi na SP?


mogu reć da tek sad vidim pozadinu nekih rasprodaja zadnjih 10-tak dana……kako
smo naivni……

ajde, ajde kolega, nemojte sada Vi pretjerivati…
ako cemo padati , to nece biti pad veci od -2% dnevno na crobexu…to je cca -5% na dionicama.
samo hrabro!

znate li Vi kako je rekao gospon Mamic 2008?
nema predaje, nema prodaje!

nedavno je izjavio da su mu se dionice zgadile….
[undecid]

[lol]

Vaš link

[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Mišljenja sam da se samo želi vratiti u Sabor. A što se tiče njegovog utjecaja u stranci, evo vam čl statuta koji uređuje funkciju počasnog predsjednika: "Članak 35a.

Počasni predsjednik HDZ-a

(1) Za počasnog predsjednika HDZ-a Opći sabor može imenovati osobu koja je obnašala dužnost predsjednika HDZ-a i koja je svojim radom iznimno doprinijela promicanju interesa i ugleda stranke u zemlji i inozemstvu.“
(2) Počasni predsjednik sudjeluje na sjednicama svih središnjih tijela HDZ-a s pravom glasa.
(3) Dužnost počasnog predsjednika HDZ-a je doživotna."
http://www.hdz.hr/default.aspx?id=16
Znači nema ama baš nikakve ovlasti da napravi bilo kakav puč, a rekao je novinarima da sami zaključe što znači da će koristiti sve svoje ovlasti- koje ovlasti, pa nema ih!
A i pusićka sa svojom retorikom, a jao dobro zna da sanader ne može ništa!
Jedno je sigurno-treba ga u potpunosti ignorirati, jer drugo na zaslužuje- Još uvijek mi odzvanjaju njegove riječi kada je otišao. Citiram:"Ja sam svoju dionicu odradio"! Ma jedan običan klaun!

kolega, prema teoriji urote, svi mi smo lutke na koncu nasih gospodara.
naseg gospodara – krupnog kapitala.

ali ima jedna novost…

nova zvjerka se pojavila na trzistu…

nova zvjerka se zove BRUTALNI KAPITAL !

[smiley] [cool]



mogu reć da tek sad vidim pozadinu nekih rasprodaja zadnjih 10-tak dana……kako
smo naivni……

slažem se kolega, ogromne rasprodaje. 9 milja kn prometa dnevno na burzi [rolleyes]

kako šortevi na SP?
[/quote]

da da prometi su mali i u biti padova nema jer bude došo jednog dana princ na bijelom
konju i sve bu to expresno vračeno na staro……………
kaj se tiče šorteva u četvrtak otvoreni na dax-u na cca 6010….vidjet ćemo ovaj
tjedan jel je bilo dobro…….

pardon na dax-u u utorak otvoreno…..

New Report

Close