Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad smo kod bisera za 2010,šta mislite o tehnici?

dan poslje sutra


DDJH 40,2
BLJE 90

za JDPL i ULPL sam na bidu .. ostalo promatram

60 % sam u kešu

ulaz u DDJH-R-A je katastrofa.
vec ste 15% u minusu a pad se tek ocekuje.
niste mogli losije napraviti.

Belje takoder uzasno los ulaz…

sta Vi kolega imate talent za ukakiti motku?
[proud]

okanite se brodara jer i tu mogli popusiti 10-15% ako se moj scenario ostvari.
kapitulirati cete na dnu.

PS. znat cete kad trend bude okrenuo.
tj. napisati cu.

sretno i strpljivo!

[smiley]


kad smo kod bisera za 2010,šta mislite o tehnici?

ide na 1200kn.

generalno, prava dionica za prave bisere.

[smiley]

2008 crobex najviše pao na svijetu, a u 2010 najmanji rast u svijetu, danas analiza u dnevnom tisku, bravo za dinkeca.

NEMA PREDAJE



kad smo kod bisera za 2010,šta mislite o tehnici?

ide na 1200kn.

generalno, prava dionica za prave bisere.

[smiley]
[/quote]
Do kuda ide INA kolega.

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.

Najprije svima Sretna NOva 2010 …..!

A onda otvaram neka mala pitanja, potaknuta temom oko nove strategije rada hrvatskih fondova, te
njihove potrebe da se više statutarno oslobode za rad na inozemnim tržištima tj. burzama i raznim
ulaganjima…..

Ovo je sada vrijeme , da se i na ZSE, riješe pitanja koja Samodol koči, a time koči i transparentniji
rad Zse:
– ukinite poseban režim trgovanja , to nikuda ne vodi………….
– dopustite ulazak na tržište kapitala , svima koji udovoljivaju minimalnim kriterijima za javni rad..
– otvorite rad mirovinskih fondova , braniteljskog fonda novim dionicama……
– pokrenite prodaju udjela HFP …..
………..ako nema interesa za ulaganje na ZSE…..prodajte burzu drugima koji imaju novaca…….
………..u svakom slučaju izračunajte koliko je novaca potrebno za otkup dionica od ulagača.
kako bi vrijednost Crobexa bila u realnim okvirima boljih burzi u okruženju……..
Upumpajte novac za tu namjenu….pomoći ćete privredi tj. gospodarstvu na najbolji način…….
………nastavite sa uništavanjem korupcije na svakom mjestu, donesite programe prodaje stanova
prema najminimalnijim cijenama……tj…..500-1000 eura/1m2….sa počekom povrata glavnice do 3 -5 godina…bilo bi više kupaca..
………krenite sa žestokom komasacijom poljoprivrednog zemljišta…
………otvorite poljoprivredne zadruge za otkup poljoprivrednih proizvoda svih vrsta…
…….. sve propale industrije ili slično uz obalu-zatvorite …i prodajte zemljišta za izgradnju
turističkih objekata najvišeg ranga…
………smanjite mrežu trgovačkih centara…potičite inovacije i nove brandove našeg zavičaja…
………maknite poreze na uvoz jahti…mi smo turistička država i par jahtica neče nas spasiti……
………provedite 5- god. pokus eksperiment sa manjom stopom PDV.a na dječju hranu, potrepštine,
igračke, knjige, preuzmite financiranje dječjih vrtića u cijelosti..potičite natalitet!
………..prisilite radno sposobne korisnike socijalnih pomoći da rade!!! Prestanite Romina davati više nego drugim nacionalnostima zbog straha od diskriminacije kojim Vas ucjenjuju HHO…
……….objavite prokleti REGISTAR BRANITELJA…da se cijela nacija smiri i da se vidi, tko je bio iskreni rodoljub kad je to trebalo…
……….reorganizirajte cijelu policiju….to nema smisla financirati u ovakvim okvirima, kakvima je
sada…..ti ljudi su polupismeni..i ne zna se tko ima kakve ovlasti gdje i kuda….potičite
privatno zaštitarstvo i maksimalno surađujte… itd.itd…….

Pisala bi do druge godine………ali, za sada dosta….LIJEPI POZDRAV

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




kad smo kod bisera za 2010,šta mislite o tehnici?

ide na 1200kn.

generalno, prava dionica za prave bisere.

[smiley]
[/quote]
Do kuda ide INA kolega.
[/quote]

ne znam.
uz dosta srece, mozda, cete se moci iskrcati na 1700.
ali ne vjerujem u to.

ja sam je cijelu prodao na 1640.

nastavit pumpati ako se usudite.

[sealed]


Najprije svima Sretna NOva 2010 …..!

A onda otvaram neka mala pitanja, potaknuta temom oko nove strategije rada hrvatskih fondova, te
njihove potrebe da se više statutarno oslobode za rad na inozemnim tržištima tj. burzama i raznim
ulaganjima…..

Ovo je sada vrijeme , da se i na ZSE, riješe pitanja koja Samodol koči, a time koči i transparentniji
rad Zse:
– ukinite poseban režim trgovanja , to nikuda ne vodi………….
– dopustite ulazak na tržište kapitala , svima koji udovoljivaju minimalnim kriterijima za javni rad..
– otvorite rad mirovinskih fondova , braniteljskog fonda novim dionicama……
– pokrenite prodaju udjela HFP …..
………..ako nema interesa za ulaganje na ZSE…..prodajte burzu drugima koji imaju novaca…….
………..u svakom slučaju izračunajte koliko je novaca potrebno za otkup dionica od ulagača.
kako bi vrijednost Crobexa bila u realnim okvirima boljih burzi u okruženju……..
Upumpajte novac za tu namjenu….pomoći ćete privredi tj. gospodarstvu na najbolji način…….
………nastavite sa uništavanjem korupcije na svakom mjestu, donesite programe prodaje stanova
prema najminimalnijim cijenama……tj…..500-1000 eura/1m2….sa počekom povrata glavnice do 3 -5 godina…bilo bi više kupaca..
………krenite sa žestokom komasacijom poljoprivrednog zemljišta…
………otvorite poljoprivredne zadruge za otkup poljoprivrednih proizvoda svih vrsta…
…….. sve propale industrije ili slično uz obalu-zatvorite …i prodajte zemljišta za izgradnju
turističkih objekata najvišeg ranga…
………smanjite mrežu trgovačkih centara…potičite inovacije i nove brandove našeg zavičaja…
………maknite poreze na uvoz jahti…mi smo turistička država i par jahtica neče nas spasiti……
………provedite 5- god. pokus eksperiment sa manjom stopom PDV.a na dječju hranu, potrepštine,
igračke, knjige, preuzmite financiranje dječjih vrtića u cijelosti..potičite natalitet!
………..prisilite radno sposobne korisnike socijalnih pomoći da rade!!! Prestanite Romina davati više nego drugim nacionalnostima zbog straha od diskriminacije kojim Vas ucjenjuju HHO…
……….objavite prokleti REGISTAR BRANITELJA…da se cijela nacija smiri i da se vidi, tko je bio iskreni rodoljub kad je to trebalo…
……….reorganizirajte cijelu policiju….to nema smisla financirati u ovakvim okvirima, kakvima je
sada…..ti ljudi su polupismeni..i ne zna se tko ima kakve ovlasti gdje i kuda….potičite
privatno zaštitarstvo i maksimalno surađujte… itd.itd…….

Pisala bi do druge godine………ali, za sada dosta….LIJEPI POZDRAV

stvarno nemam volje za citati ovako ogronme postove.

mozete li sazeti sve ovo gore u recenicu dvije?
[wink]

Tigrus, malo više sam ovih dana bila ma kupnji THNK…
Ono što drugi neće, kupuje firma i deponira…..ako ne oni, deponiraju drugi po istom interesu..zar stvarno mislite, da će, 20-40-70 godina rada jedne tvrtke Uprava lako gledati, kako neki
STJEPAN SMITH iz Lihtenštajna trpa u svoj džep? Slično je s drugim građevinarima……

Vjerujete u scenario iz 2009.? ………bilo bi prejednostavno….. pripremljen novac, niske cijene,
ulet mirovinaca…….???? ………………da, ali na nekim beznačajnim dionicama za nas…
ostalo…….po starom…

Ne zaboravimo faktor KONKURENCIJE među fondovima….Trenutno, VRLO BITAN MOMENT..
sve što teba znaju jedni o drugima…… to je fantastično opasno i privlačno….
Ali, neće ostati izvan utrke- ni jedan, i budno prate rad jedni drugima……zato, se ne bojte…
AKO ĆE CIJENE PADATI BIT ĆEMO MI KRIVI- MALI INVESTITORI…..

A, na njima je sada red DA NAĐU NOVU DJECU ZA IGRU sa dionicama na ZSE….. ili, će morati
u tuđini zasukati rukave i raditi………..a to treba htjeti …….i znati……….!
A tamo ima , kako je rekao Conan,…teške artiljerije…na svim crtama bojišnice.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


evo mojih bisera za 2010. [thumbsup]

DDJH
JDPL
BLJE
ATPL
ULPL
KOEI


Od kud ti Đuro na prvom mjestu? U samoj Slavoniji ima boljih firmi koje tu kotiraju, a u cijeloj HR ti valjda i ne treba govoriti. Ili?

who dares, wins



DDJH 40,2
BLJE 90

za JDPL i ULPL sam na bidu .. ostalo promatram

60 % sam u kešu

ulaz u DDJH-R-A je katastrofa.
vec ste 15% u minusu a pad se tek ocekuje.
niste mogli losije napraviti.

Belje takoder uzasno los ulaz…

sta Vi kolega imate talent za ukakiti motku?
[proud]

okanite se brodara jer i tu mogli popusiti 10-15% ako se moj scenario ostvari.
kapitulirati cete na dnu.

PS. znat cete kad trend bude okrenuo.
tj. napisati cu.

sretno i strpljivo!

[smiley]
[/quote]

Kolega Tigrus Vi ste od jednog samozatajnog člana PD postali poprilično bahata osoba.

Čemu takva transformacija?

bit će bolje................

bit ce placa, cini se.

[smiley]


ja bi rekao da vas ocekuje krv, znoj i suze.

[smiley]

– znaći i ove godine ćemo probati istom spikom rušiti tržište.
– pa znamo gospon Tigrus da ste u kešu.

– koliko je samo prošle godine bilo napisanih postova slićnog tipa.
– i što je bilo na kraju.

– pa zaradila sam i više nego dobro.
– kad bi barem svaka godina bila s takvim prinosom.

– ali izgleda i ove godine zbog postova ovakvog tipa neću tokom trgovanja čitati ovu stranicu,
– jer to vas samo dodatno može zbuniti,
– a sistem uvijek ostaje isti,
– kad smo u kešu onda će sigurno biti katastrofa na tržištu,
– odnosno obrnutu, kad smo u dionicama onda će to nemilice rasti.

– pa naučite se već jednom objektivno pisati !!!!!!!!!!!!!

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close