Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ne znam kako vama al već mi je dosta praznika. U ponedjeljak napokon opet normalni trading tjedan. Ups, sad vidim da je srijeda neradna…

daj se opustite kolega ,ionako nas ocekuje mrcvarenje ,malo prometi itd…pocetkom godine….
[/quote]
obojicu Kolega podrzavam i obojica ste u pravu..
i meni su postali pusti dani bez burze-ma kakva god bila!?
mnogi su poslovi na "stand by" dok je semafor zelen..
decki sve najbolje u ovoj godini..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ne znam da li je netko primjetio ali je Erste invest krenuo u široke izmjene i dopune statuta svih dioničkih i mješovitih fondova. da li mjenjaju postotak ulaganja u inozemstvu na višu vrijednost, želeći tako seliti kapital vanka, ostaje da se vidi.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ne znam kako vama al već mi je dosta praznika. U ponedjeljak napokon opet normalni trading tjedan. Ups, sad vidim da je srijeda neradna…

daj se opustite kolega ,ionako nas ocekuje mrcvarenje ,malo prometi itd…pocetkom godine….
[/quote]

baš gledam večernji list i naiđem na ova dva posta gore

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]




Ne znam kako vama al već mi je dosta praznika. U ponedjeljak napokon opet normalni trading tjedan. Ups, sad vidim da je srijeda neradna…

daj se opustite kolega ,ionako nas ocekuje mrcvarenje ,malo prometi itd…pocetkom godine….
[/quote]

baš gledam večernji list i naiđem na ova dva posta gore
[/quote]
[smiley] link?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

tiskano izdanje, ali jutarnji, ne večernji, kolega se zabunio, jutros čitao [tongue]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ne znam da li je netko primjetio ali je Erste invest krenuo u široke izmjene i dopune statuta svih dioničkih i mješovitih fondova. da li mjenjaju postotak ulaganja u inozemstvu na višu vrijednost, želeći tako seliti kapital vanka, ostaje da se vidi.

I KD mjenja neke stvari.Zakonska obaveza 70% u dionicama. Osnivaju se i novi fondovi.

who dares, wins



Ne znam kako vama al već mi je dosta praznika. U ponedjeljak napokon opet normalni trading tjedan. Ups, sad vidim da je srijeda neradna…

daj se opustite kolega ,ionako nas ocekuje mrcvarenje ,malo prometi itd…pocetkom godine….
[/quote]

ja bi rekao da vas ocekuje krv, znoj i suze.

[smiley]




Ne znam kako vama al već mi je dosta praznika. U ponedjeljak napokon opet normalni trading tjedan. Ups, sad vidim da je srijeda neradna…

daj se opustite kolega ,ionako nas ocekuje mrcvarenje ,malo prometi itd…pocetkom godine….
[/quote]

ja bi rekao da vas ocekuje krv, znoj i suze.

[smiley]
[/quote]
takodjer sam ukesiran [wink],al ne vidim bas tako crno sve…. treba pronac prave bisere na tk. i nema zime….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





Ne znam kako vama al već mi je dosta praznika. U ponedjeljak napokon opet normalni trading tjedan. Ups, sad vidim da je srijeda neradna…

daj se opustite kolega ,ionako nas ocekuje mrcvarenje ,malo prometi itd…pocetkom godine….
[/quote]

ja bi rekao da vas ocekuje krv, znoj i suze.

[smiley]
[/quote]
takodjer sam ukesiran [wink],al ne vidim bas tako crno sve…. treba pronac prave bisere na tk. i nema zime….
[/quote]

bit ce placa, cini se.

[smiley]

evo mojih bisera za 2010. [thumbsup]

DDJH
JDPL
BLJE
ATPL
ULPL
KOEI

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


evo mojih bisera za 2010. [thumbsup]

DDJH
JDPL
BLJE
ATPL
ULPL
KOEI

na kojim cijenama je ulaz?

DDJH 40,2
BLJE 90

za JDPL i ULPL sam na bidu .. ostalo promatram

60 % sam u kešu

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close