Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-peglanje-godisnjih-bilanci-podiglo-crobex-iznad-2000!,64854.html


Prosle su vise od dvije godine od crobexa na vrhu. Kostolany bi rekao "sve ovisi o tome ima li papira vise od glupana ili glupana vise od papira".
Novac ulozen u dionice mi ne treba i nadam se da mi nece zatrebati jos godinama. Svim cvrstim rukama koji su u zadnjih godinu-godinu i nesto marljivo skupljali dionice kao i ja zelim u 2010. glupana vise od papira. Ako ne, opet dobro, jos jedna godina u A1 i kupnja, ubrati cemo plodove nesto kasnije, ali biti ce socniji.
Normalno, svima u prvom redu zeli obilje zdravlja i srece u iducoj godini, za sve drugo cemo lako [smiley]

Kolega drevil vidite i sami da nam ponestaje glupana.

Sve najbolje vam želim u Novoj godini, u kojoj će, nadam se, doći do izražaja ljepota kolege Lokalno Dno, i koji nam je obećao bull market do 2.199. godine [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/



Ostat će zapisano da je Crobex godinu završio na 2004 boda. Prinos 16,5% u 2009. godini.

Isti taj prinos u 2010. godini bi značio završetak na 2334, mislim da ćemo ga intra year debelo premašit… a onda na kraju ipak najviše ovisimo o Bernanke-u. Gledano u nominalnim brojevima svašta je moguće, gledano u realnim okvirima ima još prostora za rast ali ništa spektakularno.. vrijeme za kupnju je bilo u ožujku 2009. Svi koji su čekali analitičare koji su vikali suckers rally i ponavljali da je još prerano reć dali ide oporavak – su loše prošli.

Sretna Nova!

AJ da sam se složio ovaj put stobom
Sretnati ti NG i puno više uspjeha u idućoj
[/quote]

U ovoj godini mi je prinos portfelja 54% od 1.1.2009 do 31.12.2009. Hvala na lijepim željama ali ne treba mi više uspjeha u idućoj bio bi i više nego zadovoljan sa ovakvim uspjehom.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Ostat će zapisano da je Crobex godinu završio na 2004 boda. Prinos 16,5% u 2009. godini.

Isti taj prinos u 2010. godini bi značio završetak na 2334, mislim da ćemo ga intra year debelo premašit… a onda na kraju ipak najviše ovisimo o Bernanke-u. Gledano u nominalnim brojevima svašta je moguće, gledano u realnim okvirima ima još prostora za rast ali ništa spektakularno.. vrijeme za kupnju je bilo u ožujku 2009. Svi koji su čekali analitičare koji su vikali suckers rally i ponavljali da je još prerano reć dali ide oporavak – su loše prošli.

Sretna Nova!

tako je, kad nije dobro recimo upravo suprotno baš je dobro…..rulja sve guta…..
inače tržište funkcionira tako da nema nigdje nikog i onda svi uđu u ožujku i imamo
perfektnu godinu…..svašta, bolje ti je kupuj zapise ako si zadovoljan sa 15% i izloženom
riziku…..
[/quote]

Govorio sam o prinosu Crobexa, ne o osobnom prinosu. Osim toga svaki garantirani prinos koji je viši od kamate po kojoj se možete zadužiti nudi free lunch zaradu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Novoseljak, 31.12.2009. u 14:32
Govorio sam o prinosu Crobexa, ne o osobnom prinosu. Osim toga svaki garantirani prinos koji je viši od kamate po kojoj se možete zadužiti nudi free lunch zaradu.

Kolega O’Brien s kime vi raspravljate?
Šta zna dete šta je 200 kila?

Ich Boss, Du nix

bez obzira na nase svađe i prepirke ZELIM SVIM FORUMASIMA SRETNU 2010 GODINU i da sta prije zaboravimo 2009 i NE P O N O V I L A S E E E E E E!!!!!!!!!

p.s. normalno da se nece ponovi 2009 kad ide 2010 [lol] [lol] [lol] [lol]

SVE NAJ BOLJE SVIMA a ne samo NJIMA

Ne znam kako vama al već mi je dosta praznika. U ponedjeljak napokon opet normalni trading tjedan. Ups, sad vidim da je srijeda neradna…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ne znam kako vama al već mi je dosta praznika. U ponedjeljak napokon opet normalni trading tjedan. Ups, sad vidim da je srijeda neradna…

daj se opustite kolega ,ionako nas ocekuje mrcvarenje ,malo prometi itd…pocetkom godine….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sretna nova godina svim forumašima u nadi da će dragi Bog dati da burza bude u lijepom rastu za dobro raspoloženje! Sretno!

[color=blue][/color]vizionar

http://seebiz.eu/hr/burze/wall-street-nasdaq-dobitnik-godine-s-rastom-od-43%2c9%25,64883.html


morat će JDPL po bidu,zainteresiranih kupaca nema [sealed]
tigriću,di ga ti čekaš?

125kn – 130kn
i to samo mozda…

kupiti cu ako se odredeni drugi parametri posloze zajdeno sa tom cijenom.
[thumbsup]

New Report

Close