Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo u 2010. sa grobijem 2010

Sretna i uspješna nova godina

Hvala Vam na kecu...

Počeo je novi BULL [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Crobi preko 2000.

SRETNA NOVA GODINA…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ostat će zapisano da je Crobex godinu završio na 2004 boda. Prinos 16,5% u 2009. godini.

Isti taj prinos u 2010. godini bi značio završetak na 2334, mislim da ćemo ga intra year debelo premašit… a onda na kraju ipak najviše ovisimo o Bernanke-u. Gledano u nominalnim brojevima svašta je moguće, gledano u realnim okvirima ima još prostora za rast ali ništa spektakularno.. vrijeme za kupnju je bilo u ožujku 2009. Svi koji su čekali analitičare koji su vikali suckers rally i ponavljali da je još prerano reć dali ide oporavak – su loše prošli.

Sretna Nova!

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

hopa danas su već počeli prognozirat lošu prvu polovicu godine…..hmhmhm nema
druge prebacite se na vrijeme na strane burze…adios….


Ostat će zapisano da je Crobex godinu završio na 2004 boda. Prinos 16,5% u 2009. godini.

Isti taj prinos u 2010. godini bi značio završetak na 2334, mislim da ćemo ga intra year debelo premašit… a onda na kraju ipak najviše ovisimo o Bernanke-u. Gledano u nominalnim brojevima svašta je moguće, gledano u realnim okvirima ima još prostora za rast ali ništa spektakularno.. vrijeme za kupnju je bilo u ožujku 2009. Svi koji su čekali analitičare koji su vikali suckers rally i ponavljali da je još prerano reć dali ide oporavak – su loše prošli.

Sretna Nova!

tako je, kad nije dobro recimo upravo suprotno baš je dobro…..rulja sve guta…..
inače tržište funkcionira tako da nema nigdje nikog i onda svi uđu u ožujku i imamo
perfektnu godinu…..svašta, bolje ti je kupuj zapise ako si zadovoljan sa 15% i izloženom
riziku…..

da te pitam iz kojeg si brokeraja mudri…..


Ostat će zapisano da je Crobex godinu završio na 2004 boda. Prinos 16,5% u 2009. godini.

Isti taj prinos u 2010. godini bi značio završetak na 2334, mislim da ćemo ga intra year debelo premašit… a onda na kraju ipak najviše ovisimo o Bernanke-u. Gledano u nominalnim brojevima svašta je moguće, gledano u realnim okvirima ima još prostora za rast ali ništa spektakularno.. vrijeme za kupnju je bilo u ožujku 2009. Svi koji su čekali analitičare koji su vikali suckers rally i ponavljali da je još prerano reć dali ide oporavak – su loše prošli.

Sretna Nova!

AJ da sam se složio ovaj put stobom
Sretnati ti NG i puno više uspjeha u idućoj

Poštovane kolege, želim Vam da u Novoj 2010. budete zdravi i "debeli" uz obilje dobrih procijena i ostvarenih targeta [thumbsup]

Sretna Nova!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kolega Smapras i vama sve najbolje i da vam forcasti budu što bolji!!!!!!!!

A inače ne mogu da ne spomenem da se i danas pokazala snaga brutalnog portfelja;

PODR + 5,25% [thumbsup]
LKPC +0,23% [huh]

Žao mi je kolega Sampras ali to vam je tako…………niste trebali slušati trećerazredne navlakače. Sad što je tu je!

Možda bude bolje u idućoj godini? [pray]

http://www.kucilooro.webs.com/

Kolega vidra, sva sreca da nije slušao prvorazredne navlakace poput vas i kupovao kada i vi

THNK na 2200
HDEL na 350
IGH na 4200

Trenutni pušing rođo jedno 40 %

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Prosle su vise od dvije godine od crobexa na vrhu. Kostolany bi rekao "sve ovisi o tome ima li papira vise od glupana ili glupana vise od papira".
Novac ulozen u dionice mi ne treba i nadam se da mi nece zatrebati jos godinama. Svim cvrstim rukama koji su u zadnjih godinu-godinu i nesto marljivo skupljali dionice kao i ja zelim u 2010. glupana vise od papira. Ako ne, opet dobro, jos jedna godina u A1 i kupnja, ubrati cemo plodove nesto kasnije, ali biti ce socniji.
Normalno, svima u prvom redu zeli obilje zdravlja i srece u iducoj godini, za sve drugo cemo lako [smiley]

New Report

Close