Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što danas očekujete na burzi? Ja mislim da nas čeka promet manji od 5 milja, a moguće je da fondići s malo love podignu neke svoje dionice da u rezultatima za 2009. nadmaše konkurente, pa bi u tom slučaju crobi mogao i preko 2000 bodova [yawn]

danasnja trgovina
ja Tebi-Ti meni [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Danas su ostali samo kažnjenji FM da odrade ovaj dan pa se malo kao trude za zamažu oči

morat će JDPL po bidu,zainteresiranih kupaca nema [sealed]
tigriću,di ga ti čekaš?

šminkanje crobexa počelo,možda ga i natjeraju na 2000 bodova [lol]

Znači, ipak na 2.000. Strava koji likovi i kakva je ovo sprdačina od burze. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Imam lijek za popravak likvidnosti na ZSE, a u nekom periodu za lansiranje hrvatskog gospodarstva u neslućene visine. Neka se u trgovanje burze uvrste konzumovi bonovi, koje je svako državno poduzeće dobilo, kao i svaki agrokorov partner, dakle svaki pravni subjekt u RH. Po mojoj procjeni nekoliko stotina miliona kuna. Prodaju se uz diskont onda tim kešom navali na dionice. Bilo bi više dobitnika.
1. Ekipa kojoj je Konzum omražen rješila bi se bonova, dobila keš.
2. Oni koja ionako kupuju u Konzumu dobila bi bonove uz diskont.
3.Prodavači bi bili zadovoljni jerbo bi prodali dionice.
4. Kupci bi došli do keša za dionice
5. Brokeri
6. Burza

Nadalje, to bi u kratkom vremenu lansiralo Crobex na 2400-2500. Prouzročio bi se efekt krda, povukla bi se lova sa štednje i novčanih fondova u investicijske fondove i burzu. Crobi na 3000. Onda bi sve primjetili invvestitori sa volstrita, londona i frankfurta, a teško da bi priliku za zaradom propustili japanci i kinezi. I Arapi. To bi srozalo svjetske indekse ali CROBEX je već na 5 iljada. U to bi i Todorić prodao sve svoje dionice iznad 50% + jedne , jer mu više i ne treba. Sa kešom bi kupio ono što u Hrvatskoj još nije njegovo. Domaći dioničari bili bi puni ko brod a zarađeni kapital ne bi trošili na audije, kreatorsku odjeću i egzotična putovanja već na razvoj malog podutetništva koje radi za veliku hrvatsku industriju koju je prethodno država potaknula povišenim poreznim prihodima. BDP bi u kratkom roku nadmašio finski i luksemburški. CROBEX ko zna koliko…

Pitam se kako se nijedan od teoretičara razvoja hrvatskog gospodarstva nije sjetio ovako briljantnog plana. [undecid]

Prođe mi Zaba po asku. Šta je ovo jel netko časti za NG?

who dares, wins

Mogao bi Crobex godinu završit okruglo! Da je lakše računat prinos u idućoj [wink]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Podravka +5,25%

FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!

Snaga perspektivnog portfelja nikad nije bila dovedena u pitanje !!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Znači, ipak na 2.000. Strava koji likovi i kakva je ovo sprdačina od burze. [bye]

Ovo je samo jedan od dokaza da se na zse odvija veliki lopovluk
Nadam se ne zadugo da će uskok uskočit

Sad će i INA u plus i Crobex na 2000,10 završit

Snaga brutalnog portfelja!!!!!!!!

HDEL + 2,52% [thumbsup]

DLKV +1,04% [bye]
Dokup i samo dokup!!

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close