Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kupnje na HDELu 4.500 komada / prodaje 2.319 kom

a na LKPC svega 260 kom na kupnji a na prodaji 718 kom
Na DLKV kupnje svega 3.417 kom / prodaje 24.352 kom

HID HID HIDRA!!!!!!!!!! [kiss]

KUPNJE (1.250) – LKPC-R-A [kiss]
[/quote]

Gdje vi to vidite kolega????
Ja vidim na ZTMu samo 250 kom na kupnji LKPC!!!!! [bye]
[/quote]
[lol] [lol] kakav si ti lik…na hdel ima 3000 komada na 90 kn..ak to maknemo ima 1400 na kupnji i 2300 na prodaji..vidra /feđo/bedmen gori si od sindikata majke mi…ako vas usporedimo na njihove drukove se bar da zaradit a na tvoje će se ljudi zakopat u jamu iz koje nikad neće izać…strašno [bye]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...




Kupnje na HDELu 4.500 komada / prodaje 2.319 kom

a na LKPC svega 260 kom na kupnji a na prodaji 718 kom
Na DLKV kupnje svega 3.417 kom / prodaje 24.352 kom

HID HID HIDRA!!!!!!!!!! [kiss]

KUPNJE (1.250) – LKPC-R-A [kiss]
[/quote]

Gdje vi to vidite kolega????
Ja vidim na ZTMu samo 250 kom na kupnji LKPC!!!!! [bye]
[/quote]

a na Hidri je 4000 komada na bidu valjda na 1 kuni [lol] [lol] [lol] ..ajd

Obrij me, majko, motornom pilom...



Kupnje na HDELu 4.500 komada / prodaje 2.319 kom

a na LKPC svega 260 kom na kupnji a na prodaji 718 kom
Na DLKV kupnje svega 3.417 kom / prodaje 24.352 kom

HID HID HIDRA!!!!!!!!!! [kiss]

KUPNJE (1.250) – LKPC-R-A [kiss]
[/quote]
na čijoj gledalici to vidiš? prijavi ih hanfi odma[lol] [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Crobex narastao 15% ove godine – potpisao bi takav prinos do kraja života

Crobex narastao 15% je namještanjem uz pomoć INE ,PTKM ,HT, ADRS,PODR tj naj većih gubitaša u ovoj godini i to ne izgleda loše gledajući Crobex
A šta je sa zdravim firmama koje se zaradile u ovoj naj goroj godini one su poslovale odlično da bi za super poslovni rezultat stjerane na 3-5% od SVOJE VRIJEDNOSTI šta sa tim
Znači bilo je plansko rušenje sa planski držanjem Crobexa sa njihovim dionicama ukratko -pljačka
[/quote]

Kolega ako je ovo što pišete istina onda ne znam zašto plačete, pametnije bi bilo da zahvalite Bogu ili koga već štujete što imate mogućnost kupovat kvalitetnu robu po smješno niskim cijenama. Stvarno ste čudni, kad je skupo ne valja, kad je jeftino opet ne valja…. [undecid]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.





Kupnje na HDELu 4.500 komada / prodaje 2.319 kom

a na LKPC svega 260 kom na kupnji a na prodaji 718 kom
Na DLKV kupnje svega 3.417 kom / prodaje 24.352 kom

HID HID HIDRA!!!!!!!!!! [kiss]

KUPNJE (1.250) – LKPC-R-A [kiss]
[/quote]

Gdje vi to vidite kolega????
Ja vidim na ZTMu samo 250 kom na kupnji LKPC!!!!! [bye]
[/quote]

a na Hidri je 4000 komada na bidu valjda na 1 kuni [lol] [lol] [lol] ..ajd
[/quote]

Kolega Febo imate krive podatke………..kupnja je strašno jaka!!!

HID HID HIDRA!!!!!!!!!

http://www.kucilooro.webs.com/

Tek sad sam optimistična kad na novom monitoru svog brokera vidim NALOGE na prodaji
u POZNATIM IZNOSIMA – iz mog jadnog portfelja/……
Evo, na ATPL ja ću se skromno ugurati između ovog 4000,00 kn i posljednjeg…… tu mi je nekako
najljepše…
Mene je do sada bilo sram uopće napisati nabavne cijene i staviti to na prodaju..ali, vidim, kompleksa nema…..?

Jesmo li sad svi ravnopravniji…? Meni se čini da je upravo nestala mala ali bitna diskriminacija
između malih investitora i direktnih ugovaratelja sa ZSE….. BRAVO ZA BROKERSKU KUĆU!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne znam da li ste primjetili, ali u zadnje vrijeme se nekako lako djele stotke, pa kada se ta činjenica dovede u korelaciju sa forumašima koji se zadnjih dana uopće ne javljaju, može se doći do određenih zaključaka. Čak je i atmosfera prilično duhovita unatoč svim sranjima koja nas stišću.

A gdje su štovani forumaši DULUX i GOVERNOR ? Da ih nije uhapsilo?

Ili su na skijanju ? [lol]

halfte trinken, halfte Šarcu geben




Kupnje na HDELu 4.500 komada / prodaje 2.319 kom

a na LKPC svega 260 kom na kupnji a na prodaji 718 kom
Na DLKV kupnje svega 3.417 kom / prodaje 24.352 kom

HID HID HIDRA!!!!!!!!!! [kiss]

KUPNJE (1.250) – LKPC-R-A [kiss]
[/quote]

Gdje vi to vidite kolega????
Ja vidim na ZTMu samo 250 kom na kupnji LKPC!!!!! [bye]
[/quote]
heheheee, kasno pališ…. naravno da sam opozvao taj nalog od 1000 kom , ipak je to neozbiljno, ali neka se vidi kako se lako manipulira sa time, ovaj nalog na HDEL od 3070 kom na 90kn je isto tako neozbiljan i služi samo za bildanje kupnje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA





Kupnje na HDELu 4.500 komada / prodaje 2.319 kom

a na LKPC svega 260 kom na kupnji a na prodaji 718 kom
Na DLKV kupnje svega 3.417 kom / prodaje 24.352 kom

HID HID HIDRA!!!!!!!!!! [kiss]

KUPNJE (1.250) – LKPC-R-A [kiss]
[/quote]

Gdje vi to vidite kolega????
Ja vidim na ZTMu samo 250 kom na kupnji LKPC!!!!! [bye]
[/quote]
heheheee, kasno pališ…. naravno da sam opozvao taj nalog od 1000 kom , ipak je to neozbiljno, ali neka se vidi kako se lako manipulira sa time, ovaj nalog na HDEL od 3070 kom na 90kn je isto tako neozbiljan i služi samo za bildanje kupnje
[/quote]
Slažem se s tobom u potpunosti.


Tek sad sam optimistična kad na novom monitoru svog brokera vidim NALOGE na prodaji
u POZNATIM IZNOSIMA – iz mog jadnog portfelja/……
Evo, na ATPL ja ću se skromno ugurati između ovog 4000,00 kn i posljednjeg…… tu mi je nekako
najljepše…
Mene je do sada bilo sram uopće napisati nabavne cijene i staviti to na prodaju..ali, vidim, kompleksa nema…..?

Jesmo li sad svi ravnopravniji…? Meni se čini da je upravo nestala mala ali bitna diskriminacija
između malih investitora i direktnih ugovaratelja sa ZSE….. BRAVO ZA BROKERSKU KUĆU!


Ne budi naivna. Ovo je rat u kojem oni imaju SS i H&K a mi tek stare tandžare.
Tjek bitke ti ide ovako: on tebe za kosu, ti njega za travu, on tebe šakom u glavu, ti njega glavom u koljeno i td. i td.

who dares, wins




Crobex narastao 15% ove godine – potpisao bi takav prinos do kraja života

Crobex narastao 15% je namještanjem uz pomoć INE ,PTKM ,HT, ADRS,PODR tj naj većih gubitaša u ovoj godini i to ne izgleda loše gledajući Crobex
A šta je sa zdravim firmama koje se zaradile u ovoj naj goroj godini one su poslovale odlično da bi za super poslovni rezultat stjerane na 3-5% od SVOJE VRIJEDNOSTI šta sa tim
Znači bilo je plansko rušenje sa planski držanjem Crobexa sa njihovim dionicama ukratko -pljačka
[/quote]

Kolega ako je ovo što pišete istina onda ne znam zašto plačete, pametnije bi bilo da zahvalite Bogu ili koga već štujete što imate mogućnost kupovat kvalitetnu robu po smješno niskim cijenama. Stvarno ste čudni, kad je skupo ne valja, kad je jeftino opet ne valja…. [undecid]
[/quote]

Od onih 15% odbi ovo današnje
sreća da samo još sutra traje sprdačina u ovoj godini inače ode ti prinos u podrum


Ne znam da li ste primjetili, ali u zadnje vrijeme se nekako lako djele stotke, pa kada se ta činjenica dovede u korelaciju sa forumašima koji se zadnjih dana uopće ne javljaju, može se doći do određenih zaključaka. Čak je i atmosfera prilično duhovita unatoč svim sranjima koja nas stišću.

A gdje su štovani forumaši DULUX i GOVERNOR ? Da ih nije uhapsilo?

Ili su na skijanju ? [lol]


Ferije je pa nema klinaca. Ne kažem da su ova dvojica u tom filmu.

who dares, wins

New Report

Close