Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Evo pojazivanja Bajićevih "mišića" i u HPB.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/policijska-akcija-bankomat-uhiceni-celnici-hrvatske-postanske-banke-/467720.aspx

Zasto imam osjecaj da ce Protega malo produljiti skijanje?
[/quote]

A gdje je na skijanju?? Na Grenlandu?? [huh]
[/quote]

Skijanje na vodi, npr. Bali !

Treba biti totalni naivac, za prihvatiti da je Protega bio samostalan u "bankomat" sustavu.
Za npr. HŽ bi i mogao prihvatiti da su natječaje sami namještali, ali krediti…
Kao da je lako odbiti kredit, kad sa druge strane čuje milozvučni glasić onoga tkjo te je i postavio na poziciju…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




Evo pojazivanja Bajićevih "mišića" i u HPB.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/policijska-akcija-bankomat-uhiceni-celnici-hrvatske-postanske-banke-/467720.aspx

Zasto imam osjecaj da ce Protega malo produljiti skijanje?
[/quote]

A gdje je na skijanju?? Na Grenlandu?? [huh]
[/quote]

Mislim da je sad vec na skijanju na vodi negdje oko Tahitija.


Upravo su pohapsili upravu HPB-a.
Pa sad ti ulaži na burzu gdje ne znaš hoće li bilo tko iz bilo koje firme ostati izvan Remetinca

Postalo je strašno.
Na kraju, ostaje nada.
Nada u bolje sutra. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Upravo su pohapsili upravu HPB-a.
Pa sad ti ulaži na burzu gdje ne znaš hoće li bilo tko iz bilo koje firme ostati izvan Remetinca

Postalo je strašno.
Na kraju, ostaje nada.
Nada u bolje sutra. [bye]
[/quote]

Kolega, moram pogledati u sudski registar da vidim koliko još ima Uprava za pohapsiti.
Sukladno tome ću prilagoditi svoju investicijsku strategiju

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Naravno da znamo kolega Fedya!
Pa Podr naravno! Naša je uprava već u zatvoru! [thumbsup]. Mi smo to kao prava avangarda već obavili.

Najgori su mi ovakvi dani kada je crobex gotovo ravna linija… [yawn]

Ja bi velik pomak u jednom ili drugom smjeru konačno [huh]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Upravo su pohapsili upravu HPB-a.
Pa sad ti ulaži na burzu gdje ne znaš hoće li bilo tko iz bilo koje firme ostati izvan Remetinca

Postalo je strašno.
Na kraju, ostaje nada.
Nada u bolje sutra. [bye]

polako dolazi red na dinkeca i lukovića……..a ti moderatoru zapamti sve dolazi na
naplatu…..


Naravno da znamo kolega Fedya!
Pa Podr naravno! Naša je uprava već u zatvoru! [thumbsup]. Mi smo to kao prava avangarda već obavili.

Podravka,uvijek prva i korak ispred svog vremena,kolega Badman !!!!
To je vizija, to je budućnost !!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



Naravno da znamo kolega Fedya!
Pa Podr naravno! Naša je uprava već u zatvoru! [thumbsup]. Mi smo to kao prava avangarda već obavili.

Podravka,uvijek prva i korak ispred svog vremena,kolega Badman !!!!
To je vizija, to je budućnost !!!
FANT-FANT-FANTASTIČNO !!!
[/quote]
Netko je stvarno prepoznao viziju ove kompanije

-2,11

Pozdrav iz Remetinca

Lijep pozdrav sindikalnoj organizaciji kako predsjedniku tako i svim članovima.



Crobex narastao 15% ove godine – potpisao bi takav prinos do kraja života

pa kupuj onda zapise svi ti uredno nose cca 10 %, nemaš brige nemoraš buljit i sekirat se…..
uz ovakav rizik 15% godišnje je jako tanko……15% je u redu ak se ne izlažeš ovakvom riziku di
neznaš jel ti bude sutra sve na pola ili slično…..
[/quote]

još da dodam ko kaže da nebu na kraju prinos 12% kaj ti svaki kunski zapis nosi…..
stvarno si top menađer ………..

vrlo malo naloga na kupnji. ponuda ogromna, brojke doxežu velike "cifre" !!!!! [shocked]

Danas Crobex prati strane indexe to odgovara našim FM koji su ostali po zadatku dok drugi se vrate sa skijanja
zadatak će biti ispunjen u potponosti ostatak mali ulagača biće dodatno opljačkano

New Report

Close