Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Conan O’B:

Jedan se rimuje sa mbaričević a druga 2 ne [smiley8]

E pa sa ‘mbaricevicem’ se potpuno slazem, i ja se mislim tu uci. Jedina koja nije odradila ovogodisnji rast.[smiley9]

i ja je mjerim zadnje vrijeme, a nešto sam sitno i kupovao nedavno. Indikativne su mi i one transakcije jučer. Moglo bi i to uskoro odraditi svoje.

opet kriza u srbiji pratim live prenos iz njihove skupštine ,sada je pauza imaju vremena do danas u24 h da osnuju vladu izgleda da opzicija tehničkim stvarima moze minirati izbor vlade (dogovor je bio da neće minirati međutim danas je neko izdao naredbu da se hapsi mladić pa je zablokirano pola beograda sa policijom a radikali odgovaraju zbog toga tako ta tehničkim sitnicama odugovlače izbor vlade do 24 h po trenutnoj situaciji velike su šanse da nebude izabrana a ako nebude znate što sutra sljedi na beogradskoj burzi)

ko ima satelit toplo preporučam gledanje rts-a živa ludnica[smiley7]

SAM PROTIV SVIH

Conan O’B:

Jedan se rimuje sa mbaričević a druga 2 ne [smiley8]

E pa sa ‘mbaricevicem’ se potpuno slazem, i ja se mislim tu uci. Jedina koja nije odradila ovogodisnji rast.[smiley9]

Ja sam je kupovao pa vrlo brzo prodao u 1.mjesecu, iako i onda po analizi nije bila losija od svih ovih koje su skocile po >75%. Ona je skocila niti 15% i to u zadnjih par dana.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

ipak su izabrali vladu u 23 i 30h ali nakon ovog danas što sam vidio u njihovoj skupštini svaka čast onima koji tamo ulažu jer moraju imati čelična m***
vlada je izabrana na penale pa ti ulaži na penale ko će pobijediti

SAM PROTIV SVIH

Kako niko nije odgovorio nista na pitanje o black boxima zanima me hocu li sa ovim imati vise srece.

Da li iko sa mostica moze napraviti ovako nesto?

Crvena linija je prodaja, plava je kupnja, zuti markeri su transakcije, barovi su ukupna vrijednost (vise mi vrijedi nego kolicina).

Kao izvor za podatke je koristen mostich start.

BLJE,310[smiley2][smiley1]

svaka dionica ima svoj dan a danas je to sigurno JDPL. Da nema HANFE bio bi to rast kao da se trguje na BLSE

Hogar vozi Volvo

IGH je blokiran, niko ne piše, na to smo već navikli [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Bio je i DIOK[smiley7]

VIRO,60 kom do 1400[smiley1]

objavljen odličan 1QFI za JDPL:

http://208.109.28.148/finrep/JDPL-fin2007-1Q.xls

Mislim da će HFP sada lako naći kupca a o procjenjenoj vrijednosti se bojim i razmišljati [smiley2]

Hogar vozi Volvo

ULPL ? milja u sat vremena…. ide preko 3300 danas ???

ima tko naj k/p ?

Blago siromašnima duhom...

New Report

Close