Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

štovani forumaši volio bih da mi odgovorite na jednu tezu koja se povlači dugo po forumu.htio sam Vas upitati za mišljenje i prije ali evo sad imamo produženi vikend i imaćete vremena za odgovor.naime radi se o komentarima o tzv. " burek" investitorima pa mi objasnite na kom "principu" trgovine rade.na koliki posto zarade po dionici idu i otprilike sa koliko gotovine trguju? da li su oni po Vašem mišljenju krivi što cijena dionica ne raste nekoliko dana uzastopce ili je tome kriva nelikvidnost tržišta ? ugodne blagdane želim svim dioničarima i puno sreće u trgovanju u narednoj godini ! LP.


Pogledajte vi tu snagu brutalnog porfelja;

hdel -0,4%
dlkv – 4,02%

podr +0,00%
lkpc -4,46%

Treba li tu što komentirati………????

DOKUP I SAMO DOKUP!!! [proud]


A tek Zdenka koja ne vrijedi ništa poraste kao raketa s 10 dionica,kakov narod ovdje živi?

obožavam strvine-posebno ovce

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-investitori-vec-na-blagdanima%2c-crobex-pao-0%2c45%25,64386.html



http://www.seebiz.eu/hr/burze/europske-burze-smijesi-se-najveci-rast-u-deset-godina,64365.html

Bože moj dije naša ZSE u toj priči

crobex +15% u ovoj godini

nije spektakularno ali nije ni loše
[/quote]
…eeeeeeeee ima još 3,5 dana trgovanja…morti dojde i do +20%… [shocked]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ SVIMA NA FORUMU

Nema nikoga ovdje, sve sami bogomoljci,tko bi rekao.

obožavam strvine-posebno ovce


Nema nikoga ovdje, sve sami bogomoljci,tko bi rekao.

recite molim vas,,,,,,kako mozemo pomoci???
pofuk


Nema nikoga ovdje, sve sami bogomoljci,tko bi rekao.

I ja sam se iznenadio,mislio sam da je odnos drugačiji…



Nema nikoga ovdje, sve sami bogomoljci,tko bi rekao.

I ja sam se iznenadio,mislio sam da je odnos drugačiji…
[/quote]
nije…..nije……….varate se
tu smo svi
pofuk




Nema nikoga ovdje, sve sami bogomoljci,tko bi rekao.

I ja sam se iznenadio,mislio sam da je odnos drugačiji…
[/quote]
nije…..nije……….varate se
tu smo svi
pofuk
[/quote]

[thumbsup]

stalno govore strpljen spasen.strpljiv sam bio ,cak ovdje nisam citao ni pisao 2-3mjeseca,a spasen nisam.

od srca svima sve najbolje zelje. [thumbsup]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Pratim jedno sedam osam dionica,na niti jednoj nema komentara od 23.12.očito je na sceni totalna amerikanizacija društva.Nema više rasprava,analiza,kritike stanja i bilo čega.Sve se svelo na 5-10 kn zarade i ubijanje dosade,gdje su nestali investitori? imate tri dana vremena za analizu što i kako dalje.

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close