Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

….evo nas natrag u 84-toj….. [yawn]


…ako danas pređe 10M biće dobro…u 8 minuta bez ijedne transakcije na cijeloj burzi… [lol] …već se slavi i odmara…

…ops…možda do 16 bi i bilo ali budući da je skraćeno onda će i 5M biti premija… [bye]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


U ovom blagdanskom ozdracju, drugarski pozdrav svim nadbidivačima na KRAS-R-A i SNBA-R-A uz krilaticu…..Nema odmora dok traje obnova…. [yawn]

Pozdrav kolegi 222

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Imam mobbing što da radim?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.seebiz.eu/hr/burze/europske-burze-smijesi-se-najveci-rast-u-deset-godina,64365.html

Bože moj dije naša ZSE u toj priči


http://www.seebiz.eu/hr/burze/europske-burze-smijesi-se-najveci-rast-u-deset-godina,64365.html

Bože moj dije naša ZSE u toj priči

crobex +15% u ovoj godini

nije spektakularno ali nije ni loše

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kako 15%

od 1250-2000 je skoro 60%

osim ako ne muvate sa svojim izračunima [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

1 ovca, 2 ovce…….zzzzzzzz [yawn]

The best place to succeed is where you are whit what you have.


Kako 15%

od 1250-2000 je skoro 60%

osim ako ne muvate sa svojim izračunima [bye]

Kolega Crobex je počeo godinu na 1722 boda.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

SP500 PROBIO 1120



Kako 15%

od 1250-2000 je skoro 60%

osim ako ne muvate sa svojim izračunima [bye]

Kolega Crobex je počeo godinu na 1722 boda.

[/quote]
Ako Crobi danas završi na 1981…točno 15% prirasta…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



Kako 15%

od 1250-2000 je skoro 60%

osim ako ne muvate sa svojim izračunima [bye]

Kolega Crobex je počeo godinu na 1722 boda.
[/quote]

Ok, ja sam mislio od dna. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close