Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možemo reć da je danas bio veliki istovar…..ovo smo već prošli milijon puta….
dobro zapamtite ove kaj ih danas nem a nego u tišini istovaruju…..družbe su vam to
opake…..većina njih nije moderirana pa razmislite……

http://seebiz.eu/hr/analize/kosor-vlada-i-banke-iduce-godine-podupiru-zdrave-tvrtke,64307.html

kak su se uspanicili na OPTE ….
[lol]

ide Vam to jos gore, samo sam ja malo srezao portfelj jer sam bio previse izlozen u rizicnim papirima.

OPTE ima jako dobro uporiste u TA.

za ispalit od smija…
[lol] [lol]

Anricon*

da li si već spalio plus od jučer na ingri?

a s obzirom da je prodaja kuća u USA pala 11% u zadnjih 30 dana, realno je za očekivati da češ sutra biti u solidnom minusu…strava

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Majstori očito nisu zadovoljni odazivom na rasprodaji, pa se rasprodaja nastavlja do daljnjega.

Sretan Božić svima!

http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/48857/Roberto-Motusic-objavio-odlazak-s-Burze.html
novi direktor dolazi iz HFP ili Fime, mi stvarno nikad nećemo naučit. [bye]



262,97% Jdtc lansiran [lol]

Ili Rusi kupuju ili Todorić.
To je dionica a ne Dalekovod.
To je prinos na uloženo a ne Uljanik Tonidba.
Bravo kolege iz Jadrana
[/quote]
Da li znaš koji je promet tu ostvaren ili da ti dojavim ?

who dares, wins


Anricon*

da li si već spalio plus od jučer na ingri?

a s obzirom da je prodaja kuća u USA pala 11% u zadnjih 30 dana, realno je za očekivati da češ sutra biti u solidnom minusu…strava

ma tko kupuje kuće kasno u jesen i zimu. treba novaca za dva tri kubika drva za grijanje u white trash naseljima.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kako mi je drago vidjeti ovoliko negativnih komentara, večina je i tako uvijek u krivu.Ovo kokodakanje po forumu stvarno postaje zamorno. Ide to dole, padamo do 1700,1500,1000….šta ti ja znam do kuda. Svi vi koji ovdje drukate za pad recite mi dal stvarno mislite da ce za dvije godina razlika biti dal si kupio na 2000 ili 1900? Prije pola godine 99% posto vas nije ni znalo da postoji burza danas svi veliki stručnjaci, jedina mana vam je što nikako da navedete argumente za svoje pisanje.

I zapamtite još jednu stvar. Dužni smo 80 MILIJARDI i ne ide Hrv. nigdje dok to ne vratimo. Prvo su prislilili Jadranku da pohapsi lopine-nemogu oni krast državu prije nego država vrati svoje dugove. Ne bi se čudio da nas još natjeraju da počnemo nešto i proizvoditi. Ne zbog nas, nego zbog love koju moramo vratiti.



Anricon*

da li si već spalio plus od jučer na ingri?

a s obzirom da je prodaja kuća u USA pala 11% u zadnjih 30 dana, realno je za očekivati da češ sutra biti u solidnom minusu…strava

ma tko kupuje kuće kasno u jesen i zimu. treba novaca za dva tri kubika drva za grijanje u white trash naseljima.
[/quote]
Neznam ja tko kaj kupuje.
Ja brodare.
Ali sutra bi opet mogli gore.
Sve do negdje 5.1. a onda bi moglo biti svašta

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

danas nas čeka jad i bjeda od trgovanja, promet 5-7 milja kuna. bolje otići van krkat se kofeinom nego ovdje gubit vrijeme [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


danas nas čeka jad i bjeda od trgovanja, promet 5-7 milja kuna. bolje otići van krkat se kofeinom nego ovdje gubit vrijeme [yawn]

Mislim da nas ocekivama jadan promet al i pad crobia od – 1.5 %

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close