Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakav brutalni plus jučer i danas. Mi koji smo jučer i danas kupovali brojimo silne parusine, za razliku od ovih iz Saveza Samostalnih sindikata…………

Ali nije u pitanju islpatiti ćemo i njima pola božićnice ( jer su nam djelomično prodavali na lokalnom dnu ) biti će i za pacove krafne i za miševe rupa od sira…….. [thumbsup]

zavisi.Ako si kupva jucer oko 14 sati i danas tj. jutros nevidim bas nekakav BRUTALNI plus u tvom porfelju. [cool]


Dokoliko sutra ZSE radi

13h.

No respect


Dokoliko sutra ZSE radi

Do 13h

obožavam strvine-posebno ovce



Dokoliko sutra ZSE radi

Do 13h
[/quote]

Dovoljno da se izgubi sve zarađeno u zadnja dva dana.
[thumbsup]
p.s. ako danas usa potvrdi rast iznad 1118 idu do 1160.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Iz recentnog trgovanja, ponovno se potvrđuje: LEDO je najbolja dionica, a PODR najgora


Kakav brutalni plus jučer i danas. Mi koji smo jučer i danas kupovali brojimo silne parusine, za razliku od ovih iz Saveza Samostalnih sindikata…………

Ali nije u pitanju islpatiti ćemo i njima pola božićnice ( jer su nam djelomično prodavali na lokalnom dnu ) biti će i za pacove krafne i za miševe rupa od sira…….. [thumbsup]

Poštovani forumaši!!!!!!!

Molim vas da mi ne zatrpavate poštanski sandučić svojim čestitkama!!

Sretan i blagoslovljen Božić želim svima, a posebno mojim dragim sindikalistima koji su mi omogućili i pečeni odojak i puricu s mlincima, lososa, orahovički zeleni silvanac……..kolače će supruga riješiti…

Pozdrav svima s božićnom porukom mira; DOKUP I SAMO DOKUP!!!!!! [pray]

http://www.kucilooro.webs.com/

S obzirom da je ljudsko pamčenje očito kratkog vijeka, svi za domaću zadaću pročitati ovaj forum tamo negdje oko stranice 8170.To je oko 9.3.2009 kada je crobex bio naj niži. 99% ljudi koji sada ovdje neargumentirano drukaju i gore i dole tada ocito nisu ni trgovali. Cisto da dobijete sliku koliko ljudi argumentirano piše ovdje i koliko je njih bilo u pravu. Onda lijepo odite na ZSE hr pa pogledajte tadasnje promete i slicne stvari koje bi mogle biti zanimljive.

Posebno obratite pozornos na brodare i građevinare kojima se za ovu godinu propovijedala propast. Niti jedan nije propao, sigurno mogu izdržati još jednu kriznu godinu, a u međuvremenu se na njima moglo zaraditi i do 100%

Do tada pozivam ove sitne duše i kokošare koji drukaju da počnu uz svoje drukanje navoditi i argumente.Naime, argumenti su osnova svakog civiliziranog razgovora.


Kakav brutalni plus jučer i danas. Mi koji smo jučer i danas kupovali brojimo silne parusine, za razliku od ovih iz Saveza Samostalnih sindikata…………

Ali nije u pitanju islpatiti ćemo i njima pola božićnice ( jer su nam djelomično prodavali na lokalnom dnu ) biti će i za pacove krafne i za miševe rupa od sira…….. [thumbsup]

Kolega, malo ste pobrkali lončiće.

Vi ste kupovali IGH po preko 4000, THNK po 2200, i HDEL po 350. pa sve je dokumentirano. Zakaj se blamirate bezveze?

Gablec je sljedećih pola sata molimo ne gledajte u….. [lol]


Iz recentnog trgovanja, ponovno se potvrđuje: LEDO je najbolja dionica, a PODR najgora

Gledajte kolega Ribič. Mogu vas zvati Vilim?
Pa ne donose se zaključci na temelju tjedan dana trgovanja.
Nije ni čudo da ste u tolikim minusima

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Iz recentnog trgovanja, ponovno se potvrđuje: LEDO je najbolja dionica, a PODR najgora

Kolega nabavite hitno naocale i obratite paznju na IGH zadnja 2 dana. LEDO??? Nemojte me nasmijavati



Iz recentnog trgovanja, ponovno se potvrđuje: LEDO je najbolja dionica, a PODR najgora

Kolega nabavite hitno naocale i obratite paznju na IGH zadnja 2 dana. LEDO??? Nemojte me nasmijavati
[/quote]

kolega, obratite pažnju na IGH zadnjih mjesec dana, a pogotovo od preko 4K kada ga je preporučivao Vidra. Pa to je apsolutna katastrofa. [cry]

New Report

Close