Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


CROBEX 2.009,24 [thumbsup]

2.983.312,93 kn 80% keš-20% dionice………

Uz ovakav promet sve je jasno……..tko kupuje i zašto…..oprez ljudstvo…… [wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Na koje duplo dno računaš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

eto to bi bilo to, visoke naloge na bidu počeli poklapat…..znači odbijanac je trajo
1.5 dana……….ima da se ovo sve raspadne u mp3…..

Da li je to krenuo odbijanac od 2000 ? [undecid]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

ispravak, odbijanac je trajo 1dan i 30minuta……………


Na koje duplo dno računaš?

crobi mozda ostane na 1800 bodova jer ga drze sa Inom,HT i Podravkom,a druge dionice idu dole:
IgH ispod 2000,ULPL 480,DLKV ispod 280 itd..

P.S. Cujemo se krajem 02 mjeseca iduce godine

pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Ovdje upišite svoj komentar…http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/srbija/mladan-dinkic-srbija-izlazi-iz-recesije,64265.html

Ovo nije pljuska našoj vladi ovo je šamarčina i to nogom

over25*

bude to išlo dole..
duplo dno je mala riječ kaj čeka crobex, ali ne tako brzo..
ameri će se do kraja siječnja kilaviti prije nego krenu prema dole…a kada oni krenu pitanje je kako i gdje će se zaustaviti.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Top bid CIJENA KOLIČINA
82,41 62
82,00 13
80,07 100
77,10 100
77,07 50
77,00 100
76,02 40
76,01 100
76,00 550
60,06 115

Eto adpl
Prijatelji ili ti fond manageri od plavog su vašom/našom lovom kupili njegove i ine dionice adpl i sada svi koji ste navučeni na ovu banana dionicuse morate snalaziti..
plavog nema…ne druka više znači vankaa je..
eto kakav igrač…stvarno faca s placa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Na koje duplo dno računaš?

crobi mozda ostane na 1800 bodova jer ga drze sa Inom,HT i Podravkom,a druge dionice idu dole:
IgH ispod 2000,ULPL 480,DLKV ispod 280 itd..

P.S. Cujemo se krajem 02 mjeseca iduce godine

pozz
[/quote]


over25*

bude to išlo dole..
duplo dno je mala riječ kaj čeka crobex, ali ne tako brzo..
ameri će se do kraja siječnja kilaviti prije nego krenu prema dole…a kada oni krenu pitanje je kako i gdje će se zaustaviti.

Stara dobra izreka:Sta si se poplasio mora da ti, GUZA RADI GRB,DINAR
[lol]

Dokoliko sutra ZSE radi

Kakav brutalni plus jučer i danas. Mi koji smo jučer i danas kupovali brojimo silne parusine, za razliku od ovih iz Saveza Samostalnih sindikata…………

Ali nije u pitanju islpatiti ćemo i njima pola božićnice ( jer su nam djelomično prodavali na lokalnom dnu ) biti će i za pacove krafne i za miševe rupa od sira…….. [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

New Report

Close