Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo se i po bidu lupa.. ali neka.. samo nek se trguje…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Kakav optimizam tu prevladava…Hm.. bojim se da je to loš znak….
Građevinci svi u nebu,a svi još više očekuju….Pitam se samo do koje cijene. Za jednu od ovih građevinskih dionica (namjerno ne želim reći koju) je jedan čovjek iz uprave izjavio da je na pola današnje cijene turbo precijenjena. Pitam se što bi tek danas rekao….
No, vrijeme će pokazati da li sam ja bio pesimističan ili realističan…


Kakav optimizam tu prevladava…Hm.. bojim se da je to loš znak….
Građevinci svi u nebu,a svi još više očekuju….Pitam se samo do koje cijene. Za jednu od ovih građevinskih dionica (namjerno ne želim reći koju) je jedan čovjek iz uprave izjavio da je na pola današnje cijene turbo precijenjena. Pitam se što bi tek danas rekao….
No, vrijeme će pokazati da li sam ja bio pesimističan ili realističan…

[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

a kaj ces, trziste je odavno izgubilo kompas… sad malo baulja naokolo dok se negdje ne posklizne

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Građevinci svi u nebu,

Ima i par građevinaca koji su još uvijek na zemlji. Spremni za polijetanje :Mig:

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kakav optimizam tu prevladava…Hm.. bojim se da je to loš znak…. Građevinci svi u nebu,a svi još više očekuju….Pitam se samo do koje cijene. Za jednu od ovih građevinskih dionica (namjerno ne želim reći koju) je jedan čovjek iz uprave izjavio da je na pola današnje cijene turbo precijenjena. Pitam se što bi tek danas rekao…. No, vrijeme će pokazati da li sam ja bio pesimističan ili realističan…

Usporedivsi gradevinarce, odredeni gradevinrci su daleko podcijenjeni naspram drugih.
Pitanje na koliko se BV trze…

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Već danima se PLJK cisti po asku, a niko ni rijeci…[smiley2]


Već danimase PLJK cisti po asku, a niko ni rijeci…[smiley2]

Kada je ovo tema gdje svatko svoga konja…[smiley2][smiley2][smiley2]
Ukupno gledajući,burza nam cvate…
Ovo dolenavedeno kod mene je istina[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Pitanje na koliko se BV trze…

Nije toliko bitan BV, ali i P/E je većini njih, unatoč odličnim rezultatima, malo previsok

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Kakav optimizam tu prevladava…Hm.. bojim se da je to loš znak…. Građevinci svi u nebu,a svi još više očekuju….Pitam se samo do koje cijene. Za jednu od ovih građevinskih dionica (namjerno ne želim reći koju) je jedan čovjek iz uprave izjavio da je na pola današnje cijene turbo precijenjena. Pitam se što bi tek danas rekao…. No, vrijeme će pokazati da li sam ja bio pesimističan ili realističan…

vidjet cemo.. ali realno, gradjevinari proizvode.. i to opako.. pojedini.. sa vjetrom u ledjima…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Hm…mojih dosta dionica je još uvijek u korekciji: Atln, Kaba, Cror, JDOS, Elka, Belje. I baš danas se čudim kako kupuju precijenjene građevinarce a ovo prodaju nizašto. Šteta što nemam love za nadokupit. Sreća je da mi je 3/4 portfelja u DDJH i nešto u DLKV. Ja se stvarno ne moram bojati korekcije.


Hm…mojih dosta dionica je još uvijek u korekciji: Atln, Kaba, Cror, JDOS, Elka, Belje. I baš danas se čudim kako kupuju precijenjene građevinarce a ovo prodaju nizašto. Šteta što nemam love za nadokupit. Sreća je da mi je 3/4 portfelja u DDJH i nešto u DLKV. Ja se stvarno ne moram bojati korekcije.

Onako iz znatiželje : što očekuješ od tih hrvatskih ploča? [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close